Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שטח ראשון פג'ארו ארוך גראנד צירוקי

amir_nimni
שימו לב! השרשור הזה בן 2790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

אני מתלבט בין 2 סוגי רכבים.

האחד הוא פג'ארו דגם דקר ארוך שנת 2008-2011

השני הוא ג'יפ גראנד צירוקי שנת 2008-2012

ידוע לי שמבחינת צריכת דלק הפג'ארו יותר בזבזנית.

הצירוקי עם מערכת גז חסכונית יותר.

מה עדיף מבחינת בלאי ותחזוקה?

אשמח לחוות דעת כללית מאנשים שיש להם את סוגי הרכבים הנ"ל

או שהתנסו עם הרכבים בעבר.

תודה רבה:-D

סאנטאנג'לו אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאג'רו הוא רכב נפלא לכביש ולשבילים מהירים. הוא נהנה גם מעבירות מצויינת כל עוד לא מחפשים אקסטרים.

למרות היותו יפני הוא סובל מתקלות פה ושם. הוא בהחלט יהיה חסכוני בגירסת הדיזל שלו. חסכוני זה אומר 1:11 מחוץ לעיר בנהיגה רגועה. אולי אפילו מעט יותר.

הג'יפ הוא בעל פוטנציאל שיפורים גדול, יש לו את 'הקטע' של ג'יפ (המותג לא הסגמנט).

בין שניהם, שאלה טובה.

כנראה שהייתי בוחר בפאג'רו, בגלל מערכת הגז שבג'יפ. זה נראה לי פוטנציאל לתקלות לא נגמרות. אם הוא היה מקורי אז הייתי כנראה בוחר בג'יפ.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאג'רו הוא רכב נפלא לכביש ולשבילים מהירים. הוא נהנה גם מעבירות מצויינת כל עוד לא מחפשים אקסטרים.

למרות היותו יפני הוא סובל מתקלות פה ושם. הוא בהחלט יהיה חסכוני בגירסת הדיזל שלו. חסכוני זה אומר 1:11 מחוץ לעיר בנהיגה רגועה. אולי אפילו מעט יותר.

הג'יפ הוא בעל פוטנציאל שיפורים גדול, יש לו את 'הקטע' של ג'יפ (המותג לא הסגמנט).

בין שניהם, שאלה טובה.

כנראה שהייתי בוחר בפאג'רו, בגלל מערכת הגז שבג'יפ. זה נראה לי פוטנציאל לתקלות לא נגמרות. אם הוא היה מקורי אז הייתי כנראה בוחר בג'יפ.

שמעת ממישהו שיש לו תקלות במערכת גז?

כי האמת זה הדבר היחיד שמפתה אותי בג'יפ "החסכון בדלק" בגלל המערכת גז.

וגם כי הוא לא כזה יקר בשנים האלו.

סאנטאנג'לו אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ספציפית בג'יפ, אלא התקנות של מערכות גז שאינן מוצלחות בלשון המעטה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטרופר שלי מותקנת מערכת גפ"מ איטלקית, שהותקנה בשנת 2010. אצלי הרכב קרוב לשלוש שנים. למעט צינורית נחושת שמובילה מפיית התדלוק למיכל, שנסדקה קלות בשל פגיעה וגרמה לריח גז בזמן תדלוק, לא היו תקלות. חשוב לטפל במערכת כל 60 אלף קלומטר, החלפת מסננים בדיקה כללית וכדומה.

החיסכון אדיר. בפחות ממאתיים ש"ח אתה מתדלק מיכל מלא, 75 ליטר ונוסע קרוב לארבע מאות קילומטר בנסיעה משולבת. תענוג אמיתי.

עריכה אחרונה על ידי erez59

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

התקנת מערכת גפ"מ עולה כ-8000 ש"ח. לדעתי עדיף לחפש רכב שכבר מותקנת עליו מערכת כזו. סביר להניח שבמידה והיו תקלות, הן כבר תוקנו וממילא מחיר המערכת כמעט ולא בא לידי ביטוי, בעת המכירה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יש לי פגארו בנזין ארוך 2008, המערכת גז על האוטו מ2011 ואפס תקלות!! חסכתי עשרות אלפי שקלים על דלק ( במקום 2500 שקל בערך בחודש בגז זה בערך 1200) ממליץ בחום הדבר היחיד זה שחשוב לטפל במערכת בזמן

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...