Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סט צמיגי ניטו . יש מס' מועמדים

Guest car4fun
שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הניטו עשו את שלהם מזמן , ואני גם לא הייתי מרוצה מהם.

עכשיו מחפש סט צמיגים , מתלבט בין

טויו CF 2

גוד ייר אפישנט גריפ

פירלי P7 בלו

פאלקן ZE914

נוקיאן ליין

חייב לציין שמזמן שמתי את עיניי על טויו T1 ספורט . ובנוסף לא מכיר את צמיגי נוקיאן ואת השם בכלל.

עוד רוצה לציין שמאוד קורץ לי המותג של מישלין ורכבים אחרים שנעלו אותם זכורים לי לטובה במראה. אבל באתר הזה לא ראיתי ביקורות טובות על צמיגים בחתך שלי

נעזרתי גם באתר http://www.tyrereviews.co.uk/

קשה לי לקבל החלטה ולא בא לי להתבאס שוב על סט .

טווח המחירים דינמי מוכן להשקיע עד 2400 ש"ח כמובן שהעדיפות תמיד לזול יותר כאשר יחס-תמורה שווה אין לי מושג ולא קיבלתי הצעות על הצמיגים שציינתי

יכול להיות שחלקם כבר יורדים מהרשימה כי הם לא נכנסים בתקציב.

למעט טויו T1 ספורט עליהם קיבלתי 2 הצעות

1. 1800 ש"ח ממקום שאני לא מכיר

2. 2000 ש"ח כולל חנקן מהמקום בו הרכבתי את ה NT

מחפש צמיג נוח שקט , בעל אחיזה טובה , מגיב טוב בבלימות למקרה הצורך.

הנסיעות לרוב מנהלתיות . השאר זה מקרים בודדים בהם אני במצב קרבי, נדיר שקורה.

הרכב M6 2.5 170HP

המידה R17 215/50

אם מישהו נעל צמיג ומעוניין להמליץ כולי אוזן .

תודה מראש

עריכה אחרונה על ידי car4fun
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ראיתי. צחפש חוות דעת על אפשרויות נוספות. גם קראתי עליו ביקורות שליליות בנוגע לעמידות נוחות רעש.

בא לי צציג בשרני שיהיה שקט וישלוט בדרך בנסיעות מנהלתיות ויחזיק מעמד לפחות 30-40 k לא רוצה צמיגי ספורט דביקים שנשחקים לא מחפש ביצועים, או לפחות לא בדגש על ביצועים.

Sent from my MX4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא צמיג ספורט למרות השם. צמיג רגיל עם איזון טוב בין אחיזה ועמידות לשחיקה. במחיר שלו אין לו מתחרים במידה הזאת, וגם לא בתוספת של 10-20 אחוז.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב M6 2.5 170HP

המידה R17 215/50

אם מישהו נעל צמיג ומעוניין להמליץ כולי אוזן .

תודה מראש

M6 מגיעה עם 170 כ"ס? וואו, ממש סירסו אותה אני רואה :wink:

בכל מקרה, היה לי ניסיון עם הטויו שציינת. ההתרשמות שלי מהם היא שמדובר בצמיגים לא וואו. מצד שני, זה היה אחרי סט של גודייר F1 אסי2, ככה שהתרגלתי לצמיג ברמה אחרת.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שומאכר, הספק אכזבה ביחס למה שהיית מצפה ממנוע כזה. תודה לך.

Misterb

אלו חוות דעת שקראתי כאן בפורום.

היו עוד רשמים שליליים לא ציינתי הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב, מה קוד העומס והמהירות הנדרש?

אם מדובר על קוד 91V, תרשה לי להציע לך לשקול גם את ה-Hankook K115, או בשמו השני Ventus Prime 2.

מדובר בצמיג המקורי המגיע על חלק מדגמי אאודי, ב.מ.וו, מרצדס ועוד.

תוכל לראות אותו כאן באתר Hankook העולמי. וכאן באתר טייר-קלאב.

מחיר רביעייה לאחר 5% הנחה הניתנים באתר ועוד 2% מתנה ממני - 1,808 ש"ח כולל מע"מ, איזון והתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילמת על פאלקן 100 שקל יותר מהטויו ? לדעתי בחירה לא מוצלחת במיוחד, אבל מקווה בשבילך שתהיה מרוצה, וחבל באמת שלא חיכית לקבל מחיר מטייר קלאב, מה בער לך ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר הרכבתי רביעיית טויו t1 sport על ה smax. יכול לומר שבסהכ נחמדים אבל לא יותר מזה. לא שקטים במיוחד ולא נוחים במיוחד אבל התמורה למחיר מצויינת.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טייר קלאב.

מה ז כולל הכל? אפשר תוכל לפרט

Misterb

על הטויו קיבלתי הצעה של 2000 שח מהמקום בו הייתי מזמין אילו הייתי הולך עליהם שזה אוץו מקום בו הזמנתי את הפלקאן ואותו מקום בו רכשתי את הניטו. אמינות ויחסים אישיים עם מןכר שווים לי הפרש מזערי שכזה.

כך שקניתי את הפלקאן ב 100 שח פחות.

אבל זה לא משנה זה שולי ביותר.

חוץ מזה עדיין אפשר להתחרט ולשנות החלטות הסחורה תהיה על המשאית ותגיע רק מחר בצהריים. אם יש הצעות טובות יותר אשמח לשמוע.

עריכה אחרונה על ידי car4fun
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...