Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המערכת שלי גמורה!! (סוף סוף!) הפרוייקט גמור!

dimal007
שימו לב! השרשור הזה בן 7003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפרוייקט גמור!

סוף סוף:) אחרי מאמצים רבים, ועזרה אין סופית של MikMik (שי) התותח!

סיימנו לבנות ולהרכיב את המערכת....

אז אם נתחיל מההתחלה, המטרה הייתה אחת: להגיע לעוצמה ואיכות בשילוב של השקעה מינימלית...ואני מתכוון ממש מינימלית, ולא בגלל שאין תקציב אלא בגלל שהעדפתי לא להשקיע סכום אסטרונומי במערכת לרכב,

אחרי שעברתי כמה וכמה מגברים....(בערך 6: RED SOUND 540W, AUDIO GODS 9000, PIONEER 2X25W, CONCORD)

הגעתי לשילוב המנצח מבחינתי:)

2 מגברים, 4 ערוצים כ"א:

DHD NTX2004

Logic PLX44

אני חייב לציין שבלי עזרתו של שי, לא היתי מצליח בכלום, או יותר נכון כמעט בכלום, נפגשנו במשך שלושה ימים או יותר נכון לילות:)

ואני חייב לציין שבלילה אחד, עבדנו כמות מטורפת של שעות (בין השעות 22:30 ועד 7 בבוקר) :)

המפגש הראשון התקיים בתחנת דלק בכ"ס (שם התחנה חסוי...) והמפגש כלל בעיקר בדיקות בעזרת שי והLAPTOP שלו למגברים שהיו ברשותי, בכדי לבדוק איזה מגבר חזק יותר...הבדיקות כללו השוואות בין המגברים הבאים:

RedSound 540W

DHD NTX2004 (בגישור)

והמנצח הגדול:

Logic PLX44

אני חייב להוסיף גם, שחוץ מLAPTOP הצטיידנו בכרטיס החיצוני של שי CREATIVE AUDIGY 2

שהיתי מקצר לו את השם ל: MONSTER.

בעזרת תוכנה ולוח שהולחמו עליו מספר רכיבים, חיברנו את הכרטיס והמחשב למגבר ספציפי והעלנו את הGAIN עד למצב שבו רואים על צג המחשב שהמגבר נכנס לקליפינג, ומעוות את האות...

תוכלו לראות למה אני מתכוון בתמונות שאעלה היום בערב, כשאגיע הבייתה מהעבודה...

לאחר שהגענו לרמה שבה הצג מראה את גל הסינוס, ברמה המקסימלית ללא עיוות הסאונד, הפסקנו לעלות את הGAIN, לאחר שהעלינו לרמה של מקסימום את הGAIN של שני מגברים מגבילים (ללא עיוות סאונד), חיברנו את הרמקולים האחוריים שלי PIONEER 200W ל2 המגברים במקביל...ושמענו מי נשמע חזק יותר...

בסוף לילה העבודה התשובות היו רשומות ולא היה קשה להבחין בזה:

מקום 1: לוג'יק PLX44

מקום 2: DHD NTX2004

במפגש השני:

התחלנו לעבוד בחברה שבה אני עובד, ניטרלתי את כל האזעקות ונכנסנו פנימה...(יש לי גם מפתחות לחברה), וצלצלתי למוקד לנטרל את האזעקה בצורה טלפונית..

הכנו את משטח העבודה....המטרה היתה קשה:

לעשות כבל RCA שיהיו בו 2 נקבות בצד אחד, ומהם יצאו לא פחות מאשר 8 גברברים RCAים:)

קניתי את החומרים, הבאתי מלחם וסליל, ושי קפץ על המלחם,

והתחיל להלחים כאילו אין מחר....:)

בזה אחר זה, הוא הלחים את הכבלים (ממש נשמע מותח!) אבל ככה זה היה,

לאחר כמה הלחמות שמנו לב, שכל החברה בה אני עובד, מפוצצת בגלאי עשן...וטפטפים....

לא היה כלכך נוח אם הגלאים היו נכנסים לפעולה וכל המחשבים והשרתים בחברה היו מתמלאים במים...ושובקים חיים, ולכן שי הציע לעבור למקום אחר, היה גשום,

והמקום הנבחר היה תחנת הדלק בה עובד חבר של שי, נסענו לשם...

שי שוב קפץ על המלחם והתחיל להלחים...השעה היתה קרובה ל3 לפנות בוקר...הרגשתי שאין לי חיים..אחרי יום עבודה אני עובד על האוטו שלי, והכי חשוב, דחיתי דייט בשביל זה ועוד יותר חשוב שבבוקר היה לי עוד יום עבודה:)...

אבל המערכת באוטו קודמת לההההההההההההכל,

כשהכבלים היו מוכנים....התרגשתי מאוד, שי אמר שצריך לעשות QA (בקרת איכות) לכבל ולוודא שהוא עובד לפני שמתחילים להרכיב, וכך עשינו תחת גשם סוער...השכבתי את הכסאות האחוריים ברכב, והתחלנו לבדוק..הכבל עבד בצורה מטורפת...חייתית והעביר את האות בנאמנות יתר למקור...ממש התרגשתי מפני שבסה"כ את כל הכבל עשינו לבד ולי היה קשה להאמין שיצא טוב, אבל עובדה יצא טוב ולא סתם טוב אלא טוב מאוד!,

את הקונקטורים רכשתי לבד בייעוצו הצמוד של שי, עלו 5 ש"ח כ"א ובגלל שרכשתי 10 חתיכות עשו לי הנחה ל45 ש"ח.

מהם יצאו כבלים של רמקולים אפשר לומר דיי פשוטים...אבל סמכתי על שי שסיפר לי שהכבלים הכי יוקרתיים הם דקים ופשוטים...מה גם שעד כה היה לי נסיון עם 2 סוגים של מפצלים ושניהם היו שווים לתחת אבל מה עבים ומסוככים, ולכן נתתי לזה צ'אנס ונראה שהיה שווה!:)

לאחר שהכבלים היו מוכנים שי עמד על כך בתוקף שניפגש יום אחרי כן, ונלך לקנות כבלים של 8G ל+ ולמינוס, מפני שהכבלים היו קצרים קצת, והרכבנו מגברים חדשים, וכך היה יום אחרי כן נפגשנו...

כל הציוד היה מוכן להתקנה אחרונה וכיוונים...

נסענו במהרה לחנות בכ"ס שחכתי מה שמה, וקנינו כבלים של רמקולים, כדי להאריך ולעשות התקנה נקייה, אח"כ נסענו לאוטו דיפו וקניתי לי 2 מטר של כבל 8G אדום ו2 מטר של 8G חום....הבדלים בין + למינוס:)

אח"כ נסענו ישירות לתחנת הדלק...בכדי להתקין הכל, להלן פירוט הSETUP:

מגבר הDHD חובר בגישור לסט קומפוננטים של MB Quart DSD216, כל רמקול קיבל 2 ערוצים בגישור..וכוון על HIGH PASS.

המגבר השני Logic PLX44 חובר לסאב של MAGNAT REFLAX 300 בגישור ל2 ערוצים,

ולזוג רמקולים אחוריים של PIONEER 200W שחוברו גם הם על HIGH PASS.

אני חייב לציין שהשמיעה ברכב כרגע מדהימה ואני מאוד מאושר ממנה, הסאב דופק כמו שצריך... והכל נשמע ממש טוב!

ובסופו של דבר הוכחתי לעצמי שזו היתה כוונתי מההתחלה שניתן להגיע למערכת טובה וחזקה...בהשקעה מזערית ומינימלית,

ומי שחושב אחרת מוזמן לבוא ולשמוע איך שומעים אצלי....:):)

:beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

אני אעלה תמונות בקרוב מאוד של כל העבודה שנעשתה על הרכב....

שי, אשמח אם תגיב, ואם שחכתי משהו או לא דייקתי בפרטים אתה יותר ממוזמן להוסיף ולתקן אותי.

בברכה ובתודה ענקית לשי,

דימה! :loco::drinking: :drinking: :crazyeyes:shock2:

התמונות בקרוב מאוד....ויש הרבה!

Audi S5 4.2 V8 FSI Quattro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שי כל הכבוד לך מורידים בפניך ת'כובע gentleman.gif תראה איזה מאושר עשית את הבחור

כמו שכבר אמרו כן ירבו כמוך bow.gifbow.gifbow.gif

דימה מזל טוב ותתחדש sunglasses2.gif

נ.ב

לא ציינת כמה עלתה כל המערכת הזאת? תן לנו קצת פרטים אחי!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח קבל ח"ח

בונה אתה יכול להיות סופר !

השארת אותי במתח !

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי העלויות:

הHU :

Pioneer 4650MP - עלה לי השתתפות עצמית מהביטוח של 450 ש"ח כולל התקנה:) כי גנבו לי את המערכת שאיתה בא האוטו:), אני תמיד לא שוכח לבטח גם את המערכת! (ואין לי מקיף, רק צד ג')

רמקולים -

קדמיים: MB Quart DSD216 - עלו לי 350 ש"ח, יד שניה מהפורום הזה, במצב מעולה!

אחוריים: Pioneer 200W - מהדגמים הישנים ידידה שלי הביאה לי, אבל ניתן לתמכר אותם בלא יותר מ150 ש"ח.

סאב: Magnat Reflax 300 - עלה לי 400 ש"ח עולה בחנות 430 ש"ח.

מגברים:

מכרתי את הקודמים שלי, והרווח מהם בלבד הסתכם ב200 ש"ח ביחס לעלות הקנייה שלהם.

במקום אלו שמכרתי קניתי:

Logic PLX44 - 99$ - עם אחריות לשנה:)

DHD NTX2004 - קניתי משכן ב250 ש"ח.

אם נקזז את ה200 ש"ח שהרווחתי על מכירת המגברים הקודמים, יוצא שההשקעה דיי פשוטה:

450+350+500=1300 ש"ח.

כמובן שיש את הכבלים וקיט ההתקנה שיחד יוצא 150 ש"ח.

1450 ש"ח!!!, אני יודע שיש פה דברים שקשה להשיג כמו מערכת מחברת ביטוח, אבל זה מה שזה עלה לי.!:)

אה ועוד פיצה שקניתי כשעבדנו אני ושי, ושני המבורגרים!:)

נ.ב. אני עכשיו מעלה את התמונות!!!

Audi S5 4.2 V8 FSI Quattro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...