Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה אני מאמין שגם לאלה שלא מאמינים או שלא יודעים זה יותר ממספיק.

בכל מקרה מחר אני אנסה לצלם תמונה של המערכת בפעולה.

למי שמעוניין לנסות. נא להוריד את הwaze בלינק המצורף - לא להוריד בינתיים גירסה אחרת, גם אם היא חדשה יותר כי רק זו בלינק המצורף תומכת.

שימו לב שרק בה רשום במפורש "supports android auto"

http://www.apkmirror.com/apk/waze/waze-gps-maps-traffic-alerts-live-navigation/waze-waze-4-24-0-113-release/waze-gps-maps-traffic-4-24-0-113-android-apk-download/

נ.ב

אני פשוט לא מאמין שכאשר הזמנתי את הרכב עוד חשבתי להזמין התקנת waze מקומית.

3.5k ש״ח שסתם היו נזרקים.

אתה צודק הורדתי את ה-waze שתומך AA בלינק שלך וזה עובד מצויין :) לא ידעתי והתוכנה לא מופיע ברשימה רשמית של AA כנראה כי גוגל רוצה לקדם את maps שלהם... בכל מקרה צדקת ויש אפשרות להתקין גם את waze שעובד ב-AA פשוט תענוג. אולי יש עוד אפליקציות שעובדות ב-AA אך לא מופיעות רשימה הרשמית שלהם בוא נשתף כאן אנשים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיוג הקולי לא עובד בעברית..למה הכוונה באותה השפה..להגיד CALL MOTHER..או את שמו של איש הקשר ?

שפה של Android Auto תהיה כמו שפת הטלפון שלך. אם הוא עובד בשפה עיברית אז גם AA יהיה אם הטלפון שלך באנגלית שפה גם משתנה בהתאם. לגבי חיוג קולי נגיד וטלפון שלך מגדר באנגלית וטלפון של אימא מופיע כ-Mam או Mother על מנת לחייג לוחצים על הכפתור ב-AA יופיע חלון קטן בצד העליון של המסך שממתין לפקודה ואומרים "Call Mam" או "Call Mother" תלוי מה השם שמוגדר בספר טלפונים. אני לא בטוח שאם שפת הטלפון באנגלית אבל בספר טלפונים שם מופיע בעיברית נגיד אימא זה יעבוד. כי יצא משהו כמו Call ima. לעומת זאת במידע וטלפון שלך בשפה עיברית וגם בספר טלפונים שם מופיע באותה שפה זה אמור לעבוד. יותר מזה במידה באותו שם יש גם טלפון נייד וגם עבודה אתה לוחץ ואומר לדוגמה "חייג אבי ממן נייד" והוא מחייג ישר במידה ולא דייקת מערכת שואלת לאיזה מספר לחייג נייד או עבודה וצריך לאשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפה של Android Auto תהיה כמו שפת הטלפון שלך. אם הוא עובד בשפה עיברית אז גם AA יהיה אם הטלפון שלך באנגלית שפה גם משתנה בהתאם. לגבי חיוג קולי נגיד וטלפון שלך מגדר באנגלית וטלפון של אימא מופיע כ-Mam או Mother על מנת לחייג לוחצים על הכפתור ב-AA יופיע חלון קטן בצד העליון של המסך שממתין לפקודה ואומרים "Call Mam" או "Call Mother" תלוי מה השם שמוגדר בספר טלפונים. אני לא בטוח שאם שפת הטלפון באנגלית אבל בספר טלפונים שם מופיע בעיברית נגיד אימא זה יעבוד. כי יצא משהו כמו Call ima. לעומת זאת במידע וטלפון שלך בשפה עיברית וגם בספר טלפונים שם מופיע באותה שפה זה אמור לעבוד. יותר מזה במידה באותו שם יש גם טלפון נייד וגם עבודה אתה לוחץ ואומר לדוגמה "חייג אבי ממן נייד" והוא מחייג ישר במידה ולא דייקת מערכת שואלת לאיזה מספר לחייג נייד או עבודה וצריך לאשר.

היי..כנראה שאולי אצלי זה עובד אחרת עם המולטימדיה החדשה של הגולף..כי עשיתי את כל הניסיונות ושום דבר לא קרה...אני לוחץ על הלחצן את הטלפון באפליקציה של הטלפון באנדרואיד אוטו של המולטמדיה.ואז לוחץ על הסימן של המקרופון שנמצא למעלה...ואז מופעיות הנקודות שרצות למעלה וכשאני אומר את השם בעברית או באנגלית..האפליקציה מראה לי כדוריות שמסתובבות ללא שום תוצאה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק הורדתי את ה-waze שתומך AA בלינק שלך וזה עובד מצויין :) לא ידעתי והתוכנה לא מופיע ברשימה רשמית של AA כנראה כי גוגל רוצה לקדם את maps שלהם... בכל מקרה צדקת ויש אפשרות להתקין גם את waze שעובד ב-AA פשוט תענוג. אולי יש עוד אפליקציות שעובדות ב-AA אך לא מופיעות רשימה הרשמית שלהם בוא נשתף כאן אנשים :)

שמח שאתה נהנה! אני בטוח שתוך כמה חודשים וויז יתמוך באופו רשמי ב AA.

עובדה שכבר עכשיו יש גריסת בטא כזו. בנוסף וויז נרכשה (עד כמה שידוע לי) ע״י גוגל ולכן אין סיבה שלא יאפשרו את זה.

אני לא יודע על עוד אפליקציות שעובדות במערכת, אבל שאדע אני אשתף בשרשור הזה.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי..כנראה שאולי אצלי זה עובד אחרת עם המולטימדיה החדשה של הגולף..כי עשיתי את כל הניסיונות ושום דבר לא קרה...אני לוחץ על הלחצן את הטלפון באפליקציה של הטלפון באנדרואיד אוטו של המולטמדיה.ואז לוחץ על הסימן של המקרופון שנמצא למעלה...ואז מופעיות הנקודות שרצות למעלה וכשאני אומר את השם בעברית או באנגלית..האפליקציה מראה לי כדוריות שמסתובבות ללא שום תוצאה...

לא בדיוק הבנתי על מה אתה לוחץ באוטו שלי (ספארק) יש כפתור מיוחד ל-AA כאשר אני לוחץ אותו מופיעה בחלק עליון של המסך אייקון של קווים או נקודות רצות. ואז אני נותן פקודה קולית. אפשר לעשות ניסוי קטן שנה את השפה של הטלפון לאנגלית. תגדיר איזה שהוא טלפון בשפה אנגלית ותן פקודה קולית באנגלית.

ראה סרטון תתחיל ב-2.20 (זה בספרדית אבל רק כדוגמה) אגב בסרטון זה מופיע כעיגול אדום בצד ולא כמסך בחלק עליון של המסך כנראה גרסה קודמת של AA. אך עיקרון ברור
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק הבנתי על מה אתה לוחץ באוטו שלי (ספארק) יש כפתור מיוחד ל-AA כאשר אני לוחץ אותו מופיעה בחלק עליון של המסך אייקון של קווים או נקודות רצות. ואז אני נותן פקודה קולית. אפשר לעשות ניסוי קטן שנה את השפה של הטלפון לאנגלית. תגדיר איזה שהוא טלפון בשפה אנגלית ותן פקודה קולית באנגלית.

ראה סרטון תתחיל ב-2.20 (זה בספרדית אבל רק כדוגמה) אגב בסרטון זה מופיע כעיגול אדום בצד ולא כמסך בחלק עליון של המסך כנראה גרסה קודמת של AA. אך עיקרון ברור

אצלי זה שונה לגמרי...אולי בגלל שאצלך זה ספארק ואצלי פולקססוגן...הפיקוד הקולי עובד טוב בוויז ובגוגל מפה...שאלתי מתקין והוא אמר לי שהחיוג לא עובד במערכות האלה..אלה רק החיוג בחירום...אבל אם בא לך לעזור לי ..יש מצב שנדבר טלפונית ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה שונה לגמרי...אולי בגלל שאצלך זה ספארק ואצלי פולקססוגן...הפיקוד הקולי עובד טוב בוויז ובגוגל מפה...שאלתי מתקין והוא אמר לי שהחיוג לא עובד במערכות האלה..אלה רק החיוג בחירום...אבל אם בא לך לעזור לי ..יש מצב שנדבר טלפונית ?

בכיף שלח לי טלפון שלך בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אשמח לסיוע בעניין החיוג הקולי.

אני לוחץ על הכפתור בהגה, אומר למשל ״חייג לאבא" אבל כלום לא קורה... דווקא החיפוש הקולי בוויז עובד מצוין.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אשמח לסיוע בעניין החיוג הקולי.

אני לוחץ על הכפתור בהגה, אומר למשל ״חייג לאבא" אבל כלום לא קורה... דווקא החיפוש הקולי בוויז עובד מצוין.

היי..לפי דעתיי העסק הזה חסום אצלנו..ייצא לי לדבר עם מספר נציגים ויועצי שרות של פולקסווגן..ולדעתם צריך היה להזמין את האפליקציות האלה מראש דרך הסוכן שמכר לך את הרכב...כגון..העברת מסכים בהינף יד,פקודות קוליות ,כנראה שיש מספר גרסאות של מכשירים ולא כל מה שכתוב בחוברת תקף למכשיר שיש לנו ברכב..או שפשוט האפליקציות האלה חסומות בתוכנה והחברה רוצה עוד כסך כדי לפתוח אותן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי..לפי דעתיי העסק הזה חסום אצלנו..ייצא לי לדבר עם מספר נציגים ויועצי שרות של פולקסווגן..ולדעתם צריך היה להזמין את האפליקציות האלה מראש דרך הסוכן שמכר לך את הרכב...כגון..העברת מסכים בהינף יד,פקודות קוליות ,כנראה שיש מספר גרסאות של מכשירים ולא כל מה שכתוב בחוברת תקף למכשיר שיש לנו ברכב..או שפשוט האפליקציות האלה חסומות בתוכנה והחברה רוצה עוד כסך כדי לפתוח אותן..

נראה לי מוזר, האפשרות הזאת מובנית במערכת ההפעלה של הסלולר/אנדרואיד אוטו.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי מוזר, האפשרות הזאת מובנית במערכת ההפעלה של הסלולר/אנדרואיד אוטו.

לפחות אצלי בפסאט, לחיצה ארוכה על כפתור ה voice תפעיל באת הזיהוי הקולי של ה Android Auto.

Sent from my Pixel using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת תמונות מהפסאט. ושאלה...

מתעתד להוסיף גולף למשפחה. לאשתי אייפון שאינו תומך ב Waze. חשבתי לחבר סלולרי זול וקטן באופן קבוע רק למטרה זו. יש לכם רעיונות ? תובנות?

IMG_20170621_091141.jpgIMG_20170621_090821.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, כנראה שתצטרך שיהיה לך גם קו לטובת גלישה סלולרית.

שנית, לפני קנייה של מכשיר+קו שווה לבדוק האם ואיך המערכת של הרכב עובדת עם שני מכשירים מחוברים בו זמנית (אחד בחוט והשני בבלוטות') לדעתי אם המערכת קולטת שיש מכשיר מחובר למערכת בכבל היא מבטלת את חיבור הבלוטות'.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות אצלי בפסאט, לחיצה ארוכה על כפתור ה voice תפעיל באת הזיהוי הקולי של ה Android Auto.

תראה, אני עכשיו מסתכל על מה שכתבתי ולא הסברתי נכון בכלל.

שאני לוחץ על הכפתור הזה יש צליל במערכת ומופיע סימן של חיפוש וגם נראה שהוא מחפש אבל הוא לא עושה כלום מעבר לזה.

שפת מערכת ההפעלה אצלי בעברית וכן כל שמות אנשי הקשר.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...