Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הסוף של ענף המוניות קרב?

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז יש לי חדשות בשבילך שלא תאהב לשמוע.

בהזמנת מונית מתחנה, לעולם לא יקרה לך שנהג מונית מופיע ולא מוכן להפעיל מונה.

אני לא יודע למה זה, אבל כמעט בלעדית רק כשאני מזמין מגט טקסי הנהגים הגונים. רוצה להאמין שאותם נהגים הגונים גם כשמנופפים להם ביד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גט טקסי, אובר ודומותיהן עושות מהפכה גם באיכות השירות.

באובר, למשל, אתה יכול לשלם רק באשראי והנהג לא יכול "לסכם איתך על מחיר". אם הנהג יסגור איתך מחיר מהצד ולא יעבור דרך האפליקציה, החברה תדע ותוריד לו את הדירוג. גם אתה יכול להשפיע על כך בזה שאם הוא ינסה לגנוב אותך אתה תתן לו דירוג נמוך. ככה יש לנהגים אינטרס לשרת את הלקוח כראוי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנתיים העולם מתקדם וכנראה שבעתיד נזדקק לפחות מוניות , (עם הכניסה של מונית שיתופית ) ועם הכניסה של רכבים אוטונומים

מוניות שיתופיות עם אלגוריתם חכם ידרשו פחות רכבים על הכביש , פחות רכבים שמחפשים חניה ובכך מעכבים את הרכבים האחרים

ויאיצו את המעבר לתחבורה ציבורית / פרטית.

לדוגמא :

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001172271

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואי אפשר שלא להזכיר בהקשר הזה את הפרסומת החדשה והפשוט גאונית של אלדר-חומסקי.

אני כבר יכול לדמיין את עצמי בסיטואציה הנ"ל.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד זמן לתחבורה השיתופית. כמו כן אני לא מבין איך זה מחליף מונית. מי הולך לנהוג ברכב השיתופי? הלקוח? לא כל לקוח יכול או רוצה לנהוג. למשל אני לא רוצה לנהוג בעיר לא מוכרת.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב אוטונומי שיתופי לא צריך לנהוג.

אני מניח, שהמודל יהיה, שאתה תזמין אותו באפליקציה, הוא יגיע, יקח אותך ליעד שהזנת, וימשיך לדרכו.

לא צריך רכב פרטי, לא צריך חניונים, לא צריך נהגים, נפח התנועה ירד, והביטחות בכבישים תעלה.

(זה החזון. לא אמרתי שאני מאמין שהוא בפתח)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עוד יותר מדי זמן. אובר כבר הוציאו כזה שירות ועלויות ההכנסה שלו לשירות לא גבוהות. זה בסה"כ שנהג האובר יקח לא רק אותך אלא עוד בנאדם שנמצא בדרך ויורד קרוב לאן שאתה יורד. הדרך אולי תוארך בשלוש דקות, אבל שניכם תחסכו 40% מהעלויות - ונהג האובר אפילו ירוויח יותר. win-win.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב אוטונומי שיתופי לא צריך לנהוג.

לא יודע מתי בפועל יהיו רכבים אוטונומיים (כלומר לא כאלה שצריך להחזיק הגה ולעקוב אחרי מה שעושה הרכב שלך). אבל בינתיים בת אביב עורכים ניסוי לתחבורה שיתופית וגם בחיפה יהיו רכבים חשמליים כחלק ממיזם תחבורה שיתופית.

מתי שיהיו רכבים אוטונומיים - אז המצב ישתנה כי זה כבר לא יהיה תחבורה שיתופית, זו תיהיה מונית אוטונומית.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על שדרוג של "CAR2GO" ודומיו, הרי שאתה צודק.

הפתרון, בינתים, הוא כנראה בדמות מה שרוני מציע, שזה בעצם, שדרוג של מוניות השירות...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאלו שתומכים בשוק חופשי חסר כל חסם ורגולציה באופן מוחלט... אתה מתפרץ לדלת פתוחה. אין לי בעיה שיהיה חוק נגד העסקת ילדים בני 8.

ובעיה שיהיה חוק שיגביל שעות עבודה על הכביש ?! עם זה תהיה לך בעיה ?!

אפשר להעסיק עבדים מבוגרים (וזה כבר קורה בעשור האחרון)

ולמה אני שואל : כי היום בשביל להחזיק מונית ,אתה צריך לעבוד מינימום 12 שעות .

ודרך אגב ,הבעיה היא גם בקרב נהגי משאיות וגם נהגי אוטובוסים .

אני מזכיר לך את הטענה עליה שלך עליה הגבתי במקור: "צריך לעזור לנהגי המוניות לשמור על המשרה שלהם על חשבון הציבור הרחב". אז לא, אני לא מסכים, נהגי המוניות צריכים כמו כל עסק - להתמודד עם המציאות, ולהיות טובים מספיק ע"מ להתקיים. אם באמת היה ערך מוסף כמו שטען כאן אחד הנהגים - שמצדיק את האקסטרה פרמיה לעומת עלות הנסיעה אצל מתחרה - אז לא באמת צריך לעזור להם.

ואיך בדיוק אתמודד עם המציאות ,בוא וספר לנו ?

אני יכול לשלוט על מחירי סולר ? אני יכול לשלוט על מחירי ביטוח מופקעים ? או שמא על מחירי רכב בשמיים גם כשאני רוכש ללא מכס ?

מה זה "להיות טובים על מנת להתקיים " ? על מה אתה מדבר ?

אשים בושם ,אסע ברכב מצוחצח ,אפעיל מונה בכל נסיעה (אחרי שהורידו 11 אחוז ממחיר - 11 אחוז !!! )

אז אהיה טוב יותר ? ככה אצליח להתפרנס ? כבר עכשיו לא ניתן למצוא מוניות בתל אביב בשעות העומס .

לא משתלם ! הפסד !

צא מהסרט שלך ותפסיק לעוף על נהגי המוניות !

אז נהג "מסרוחה" אחד עקץ את סבתך .נו אז מה ?? לקח לה 100 שקל על 5 דקות נסיעה ?מה נסגר ?

אינסטלטור עקץ ב-20000 ניצולת שואה .

אז יאללה ! בוא נחרבן על כל האינסטלטורים .כולם גנבים .

רק אצלנו הכל פארטאץ' .

באירופה נהג מקצועי הוא נהג עם ערך

מלצרות היא מקצוע .

השוק החופשי "שלך" הרג את המקצועיות וגרם לחאפריות לפרוח בכל הענפים .

לא חייבים להיות קומוניסטים .

יבוא יום ותהיה כאן מלחמה ונראה איך נסתדר עם חרמות של אירופה,בלי תוצרת חקלאית בגלל הטייקונים שאתה נותן להם גב.

לך תקרא קצת מעבר לפורומים בישראל .לך קרא ותראה איך החברה האהובה עליך "הובר" ,חוטפת תביעות ענק על ניצול עובדים.

לך תראה מה קורה ב"גט" שאתה כל כך אוהב : מנצלים נהגים ממורמרים .כמה פעמים היו שם שביתות ?!

אז די כבר ! הירגע !

נראה את המונית האוטונומית שלך עוזרת לנכה עם כיסא גלגלים .

נראה את המונית האוטונומית מלווה אישה זקנה עם קניות עד הבית.

העולם לא שייך רק לצעירים שוחרי טכנולוגיה.

נראה את נוסעי הביטוח הלאומי שמתנהלים עם מזומן ולא יכולים לנסוע באוטובוס בגלל ששברו אגן בעצירות פתע .

נראה את האפליקציות עוזרות להן ואומרות לא ! זה המחיר ורק בכרטיס אשראי .אין גמישות .אין ולא תהיה אנושיות.

לא נאחז בקרני המזבח ולא מייצג נהגי מוניות.

כן מביע דיעה על מצב החברה שלנו .

כשנהג מונית ישב בבית בלי עבודה ,הבן שלו לא יהיה קרבי וילך לשמור עליך או על סבתא שלך .

הבן שלו ימלצר לעזור לאבא או שיתעופף לחו"ל.

ראינו מה שוק חופשי עשה למחירי הדירות.

ראינו מה שוק חופשי ו"תחרות" עשתה למחירי הגז .

אז מה אתה עושה ? לוקח דוגמאות של עובדי מדינה שאתה קורא להם פרזיטים או קומוניסטים .

במקום לנסות לתקן את הסיבה אתה מחפש לפתור את התוצאה .

אל דאגה :

אם אני "יאכל" אותה ,זה יגיע גם אליך בסוף בדרך לא דרך.

ואז מה ?!

גם אני אומר מה אכפת לי זה לא קשור אליי ?! אלה הם פני החברה .אדם לאדם זאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אותך, כותב באדום עם סימני קריאה, עף עלי אישית, ואפילו משחיל פנימה "תירגע".

מקווה שאתה יותר רגוע על הכביש...

אין ספק, אדם לאדם זאב. שיהיה בהצלחה

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין משהו - כל נהגי המוניות מפסידים כסף?

אז למה הם ממשיכים במקצוע הזה?

זו באמת שאלת תם.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין משהו - כל נהגי המוניות מפסידים כסף?

זו באמת שאלת תם.

תחושת שליחות?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב בגלל חוסר ברירה. חלק בגלל שאין להם מקצוע אחר, חלק לא יכולים לעבוד במפעל כאשר כל היום הבוס לוחץ. כל אחד והסיבות שלו. לעבוד בעבודה כזאת בארץ זה רק בגלל סוג של יאוש, בגלל שזו עבודה קשה מאוד ולא ריווחית במיוחד.

יש מקרים יוצאי דופן - נהגים שיש להם הסדרים עם חברות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...