Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טאבלט סיני זול עם נתונים מרשימים - מה הקאץ'?

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 2713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתענין בטאבלט זול ומצאתי כזה באיביי: http://www.ebay.com/itm/8-Teclast-X80-Plus-Windows-10-Android-5-1-Tablet-PC-Quad-Core-1-44GHz-2GB-32GB-/252356438757?hash=item3ac19daae5:g:G5wAAOSwiYFXELaG

על פניו לא הכי זול שיש, נתונים "על הנייר" מרשימים, יש 2 גיגה זיכרון, מעבד אינטל, דיסק 32גיגה, מסך IPS.

זה אפילו מגיע דואל בוט עם וינדוס ואנדואיד. אפילו הסוללה לא קטנה מאוד של 3800 מילי אמפר (אם להאמין).

בארץ במחיר כפול מזה "הל נייר" מקבלים נתונים חלשים יותר, בד"כ 1 גיגה זיכרון, 16 גיגה דיסק.

אני מאוד מתקשה להאמין שבמחיר כזה מקבלים משהו באיכות סבירה ואני די בטוח שיש איזה קאץ'. השאלה מהו?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה ומוסיף דגם Chuwi Hi10 Ultrabook

Windows 10 Intel Cherry Trail Z8300 64bit Quad Core 1.44GHz 10.1 inch IPS Retina Screen 4GB RAM 64GB ROM Cameras HDMI Bluetooth 4.0

8000mAh(Rated capacity 6500mAh) battery

עריכה אחרונה על ידי jhonston

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה ניר! בהחלט אני בכיוון של הדגם המשופר. והמחיר עדיין לא פחות ממדהים. ממש מגרד אצבעות ללחוץ על BUY IT NOW :D

זה רחוק יותר זול מכל טאבלט עם נתונים דומים שאפשר לקנות בארץ, בערך ההפרש הוא פי 3~4.

מאוד מסקרן מה הקאץ'.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קאץ'

אינטל מוכרת את ה SOC\CPU בגרושים על מנת לגרום לדריסת רגל בתום המובייל (הם כנראה הולכים לזנוח את השוק ).

כשיש לך כושר ייצור וצוואר הזמנות של אלפי יחידות המחיר צונח.

סיור במפעלhttps://www.youtube.com/watch?v=rFNm23xwP0c

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח שמעל 75 דולר אתה מסתכן באלמנט.

בגדול הטאבלטים האלה עולים 'גרושים' כי מערכת ההפעלה והSOC לא עולה כלום, בניגוד למקביליהם האנדרואידיים שצריך לשלם לגוגל על פליי סטור וצריך לשלם לmediatek או qualcomm על המעבדים.

כשחצי מהמוצר שלך לא עולה לך כלום, אתה יכול לייצר משהו קצת יותר מרשים.

קח בחשבון שיש כבר סנוניות ראשונות של אפליקציות ללא תמיכה באינטל, היציאה שלהם מהשוק כמובן לא עוזרת יותר מדי ויש קצת חוסר וודאות לגבי תמיכה עתידית של אנדרואיד על X86 (כי בלי אינטל בשוק - את מי זה מעניין בכלל?)

מנגד יש לך יכולות PC בכף ידך

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי, יכול להיות רק מע"מ ויכול להיות כמו טלפון (%35)

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, אז אפשר ליפול על סיווג של טאבלט ואפשר ליפול על סיווג של טלפון.

תלוי כמה מזל יש לך.

ואם הסינים שמו אייקון של "3g supported" על הקופסה כמו שהם אוהבים - הלך עליך בכל מקרה, דבר לקיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים.

הזמנתי את X80 PRO. נשמע כמו אחל'ה עיסקה בשביל הכסף. המכשיר לא תומך 3G, לכן אני מקווה שהוא יעבור במכס בצורה נכונה. כמובן ביקשתי את המוכר לציין מחיר אמיתי (יש למוכרים מסין לפעמים נטייה לציין מחיר נמוך)

בכל אופן, עכשיו דואר מצעים שירות עמילות של המכס, כך ששחרור לא אמור להיות בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק ביגלל שאני לא רוצה לירות אותך חוטף את האלמנט- הינה לך גירסת הפרו ב74.99$ :-)

http://www.banggood.com/Teclast-X80-Pro-32GB-Intel-Z8300-Quad-Core-1_84GHz-8-Inch-Windows-10-Tablet-p-1009964.html

זה עמוד החיסול מלאי שלהם- 25% הנחה עם הקופון.

http://www.banggood.com/collection-156.html?utmid=835

עריכה: ביצ'ו מה הקדמת אותי בדקה- בטל בטל מהר! LOL.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ואני בדיוק באתי להדביק קישור לפרו ב74.99 דולר, מתחת רף המכס.. נו בלאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחח כן, אני התחלתי לירשום את ההודעה ליפני שהוא פירסם ועד שהדבקתי לינקים הוא מעדכן שהזמין- מי נתן לו אישור סופי LOL .

תצילו את הבחור, שמישהו ירים לו טלפון- חבל שיחטוף את האלמנט- תעשו מיצווה :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק ביגלל שאני לא רוצה לירות אותך חוטף את האלמנט- הינה לך גירסת הפרו ב74.99$ :-)

http://www.banggood.com/Teclast-X80-Pro-32GB-Intel-Z8300-Quad-Core-1_84GHz-8-Inch-Windows-10-Tablet-p-1009964.html

זה עמוד החיסול מלאי שלהם- 25% הנחה עם הקופון.

http://www.banggood.com/collection-156.html?utmid=835

עריכה: ביצ'ו מה הקדמת אותי בדקה- בטל בטל מהר! LOL.

תודה רבה ! :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...