Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול קליפורניה -כל מה שקשור לספורט מוטורי

OPCSale
שימו לב! השרשור הזה בן 2814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אני מתוכנן לטוס לקליפורניה בתאריכים:22/08-22/09

הייתי רוצה לדעת על מקומות(מנסיונכם/חבריכם) על מסלולים שבהם ניתן לשכור רכב ולנהוג במסלול+תערוכות/מירוצים ודברים מעניינים שצפויים לתאריכים הנ''ל.

ובכלל כל דבר שקשור לספורט מוטורי בעולם הרכב

תודה ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליפורניה מדינה גדולה, באיזה איזור ?

אני הייתי בכמה מסלולים שם :

- EXOTICS RACING ליד לוס אנג'לס (מומלץ בחום):

http://www.exoticsracing.com/racetracks/los-angeles-auto-club-speedway

- LAGUNA SECCA שנמצא באיזור מונטריי.

- INFINEON RACEWAY או בשמו האחר SONOMA RACEWAY צפונית לסן פרנסיסקו.

בכל אחד מהמסלולים האלה תוכל לנהוג בכל מיני כלים בהתאם לתקציב. צריך לברר מראש תאריכים פנויים וכו', ולשמור מקום.

באתר של כל מסלול יש לוח ארועים שנתי ואפשר לבדוק מה הצפי לתאריכים שאתה שם, ובנוסף רצוי לפנות אליהם ישירות במייל.

תעשה חיפוש בפורום על השמות האלה ותמצא דיווחים שלי ושל אחרים עליהם.

תערוכות ומירוצים אני פחות מכיר.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקזוטיק מאוד איך לומר ,לא מתגמל? קטן ומהיר מאוד קצת תחושת החמצה ויקר .

בגדול די חקרתי את הנושא ונראה שאין באמת משהו ראוי שם.

זה רק לשכור רכב בנפרד ליום מסלול ולתאם במסלול רציני ומתגמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

אני מתוכנן לטוס לקליפורניה בתאריכים:22/08-22/09

הייתי רוצה לדעת על מקומות(מנסיונכם/חבריכם) על מסלולים שבהם ניתן לשכור רכב ולנהוג במסלול+תערוכות/מירוצים ודברים מעניינים שצפויים לתאריכים הנ''ל.

ובכלל כל דבר שקשור לספורט מוטורי בעולם הרכב

תודה ושבת שלום

אתה מגיע לקליפורניה יום אחרי סיום "שבוע הרכב של מונטריי", אחד מאירועי הרכב החשובים בעולם אם לא החשוב מכולם.. אין מצב להקדים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת למסקנה שאקזוטיק לא מתגמל ?

כן, המסלול לא גדול, זמן הקפה של דקה בערך, ומגיעים רק ל-180 קמ"ש, אבל :

- אתה נוהג ברכבי על.

- יש איתך מדריך שיש לו דוושות כמו למורה נהיגה.

- יש הקלטת וידאו ומדידות זמנים אוטומטיות.

כל הנ"ל אומר שמאפשרים לך לנהוג ברכבים המאד יקרים האלה חזק ככל שאתה מסוגל, לא מרסנים אותך כל עוד אתה שולט ברכב.

עצם זה שלמדריך יש דוושות מאפשר לו יותר לשחרר גם אם הוא לא מכיר אותך ממש.

לכאורה זה 'יקר', אבל לשם השוואה - אני הייתי גם באקזוטיק וגם בלגונה סקה.

בלגונה סקה שכרתי מיאטה סטנדרטית למדי, במסגרת יום מסלול של מועדון רכב, שזה היה פשוט סשנים של הקפות על המסלול, בלי תחרות ובלי זמנים. נהגתי שם די הרבה, 5 סשנים של 20 דקות, ועלה לי 1200$ כולל הכל.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?524559-%D7%A1%D7%A8%D7%98%D7%95%D7%9F-%D7%9E%D7%99%D7%95%D7%9D-%D7%9E%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C-%D7%91-Laguna-Seca&highlight=LAGUNA

באקזוטיק נהגתי בערך 35 דקות סה"כ (35 הקפות של דקה בערך), ושילמתי 1500$.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?585228-EXOTICS-RACING-%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%A1-%D7%90%D7%A0%D7%92-%D7%9C%D7%A1-%D7%93%D7%99%D7%95%D7%95%D7%97&highlight=EXOTICS

בשורה התחתונה יותר נהניתי באקזוטיק, למרות שבלגונה סקה המסלול יותר גדול ומהיר ונהגתי פי 2 מבחינת זמן.

אז לשיקולך..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...