Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינסטלציה רבותי

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היוש.

אני גר (באנגליה) בבית שהוסב מוילה לשתי דירות אחת על השניה, אני בקומה השניה. כל העסק נבנה מחדש חוץ מחלק מהשלד החיצוני, כך שהצנרת חדשה לחלוטין.

יש לי שני חדרי שירותים/אמבטיה, וכמובן מטבח.

עברנו לפני חודש וחצי, והכל זרם כמו שצריך ובלי תופעות מיוחדות עד עכשיו. במהלך הסופ"ש התחילו תופעות מעניינות, כשהראשונה היא קולות גרגור מהביוב במטבח.

משם זה המשיך למים בשירותי יחידת ההורים שממלאים את האסלה ואז יורדים במכה, תוך שעולים מעט מים במקלחון הצמוד.

לאחר מכך זה התחיל לקרות גם באמבטיה/שירותים שבצד השני של הבית.

אחרי שהורדתי לא מעט חומצה וסודה כאוסטית (בנפרד) העסק השתפר מעט, אבל הספיק לחזור מאז.

הכנסתי קפיץ פותח סתימות באורך שבעה וחצי מטרים דרך אחד הכיורים, נכנס בלי התנגדות (למעט בפניות של הצנרת, אז נדרשו כמה סיבובים) ויצא נקי לחלוטין.

השכנים מלמטה טוענים שאצלם אין בעיות. חיפשתי פתח אוורור של הביוב כדי לבדוק אם הוא סתום, ולא מצאתי בשלב זה.

רעיונות מישהו?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שמוזר הוא הקשר בין המקלחון לשירותים. לפחות ממה שאני מכיר, הניקוז של השירותים אמור להיות נפרד

מהשאר, כלומר עם קו נפרד וכמובן בקוטר גדול יותר. האמבטיה, מקלחון, מטבח ובעצם כל מה שאינו שירותים,

מחובר לניקוז נפרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להכניס את הקפיץ דרך האסלה ולא דרך הכיור.

יש סבירות שיש לך שם סתימה חלקית שמאפשרת למעט מאוד נוזל לעבור ולכן כל התופעות שאתה מתאר.

סתימה חלקית שמשפיעה בכל הבית, גם בשירותים המרוחקים? חוץ מזה, להכניס דרך האסלה לא ישאיר סימנים של הפלדה על החרסינה?

לדעתי קולות גרגור מצביעים בעיקר על איוורור לקוי. יש עליית גג? אולי פתחי האוורור שם.

לא מצאתי, הם כנראה חיצוניים אבל אני לא רואה אותם. עברתי עכשיו על דו"ח המהנדס, הוא אומר שיש פתחי אוורור בחלק הקדמי ובחלק האחורי של הבית, מה שמתאים למיקום שני חדרי השירותים. זה הופך את העסק לעוד יותר מוזר כי לא הגיוני ששניהם נסתמו ביחד.

מה שמוזר הוא הקשר בין המקלחון לשירותים. לפחות ממה שאני מכיר, הניקוז של השירותים אמור להיות נפרד

מהשאר, כלומר עם קו נפרד וכמובן בקוטר גדול יותר. האמבטיה, מקלחון, מטבח ובעצם כל מה שאינו שירותים,

מחובר לניקוז נפרד.

מתישהו זה מתחבר ביחד, הרי יש יציאה אחת מהבית לביוב הכללי. בכל מקרה, המים שעולים הם לא מים מהשירותים, נראה יותר כמו שאריות ממלכודת המים שנדחפות ע"י אוויר לכיוון האמבטיה/מקלחון.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיבור הוא רק בבור הניקוז, אליו שני הקווים מתחברים. לכן, במידה והבור עצמו סתום זה הגיוני,

אבל מצד שני לדירה מתחתיך, שאני מניח שהיא מחוברת לאותו בור ניקוז, אין בעיות כלשהן, מה

שהופך את זה ליותר מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכנים למטה לא עושים רושם אינטליגנטי מי יודע מה, יכול להיות שיש להם בעיות ולא שמו לב. אני אציק להם קצת.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שאם יש שני קווים, למה שני השירותים מתנהגים אותו הדבר?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני השירותים מתנקזים בסופו של דבר לאותו בור?

תחפש על הגג(מחוץ לבית) את פתחי האיוורור של הניקוזים, יכול להיות שאחד מהם סתום ואז יש וואקום

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא היית מצפה שהלחץ של הברקזיט יביא ליציאות רכות ותכופות, איתן הצנרת אמורה להתמודד על נקלה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה לגג , תבדוק אולי התיישבו שם היונים של מוריס, על פתח האיוורור ,

ובסוף עוד יחרבנו על הכביסה של שרה.

שהיא בכלל כל היום מכבסת , תולה. מכבסת , תולה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תכניות, בדיוק אתמול האישה התלוננה על זה שלא בונים פה כמו באמריקה. הכל על המגבלות, לא כמו בארה"ב שהתשתית בנויה להחזיק פי עשרים ממה שצריך בפועל. ולך תמצא את התכנית ברגע שהם גמרו לעבוד.

בכל מקרה חזרתי מאוחר והילד ישן ועדיין אור בחוץ, אז יצאתי לטיול מסביב לבית ומצאתי את הנשמים. אחד פתחתי קצת והכל הסתדר בצד הזה של הבית, כנראה הוא היה סגור מדי והטמפרטורות העולות סגרו אותו לגמרי.

לנשם השני אין לי סולם גבוה מספיק, אדווח שוב אחרי שאקנה אחד. פתחתי גם את ברירת הביוב שלידו, חוץ מהגוש שצף שם וגורם לי לחשוב על התזונה של השכנים, המים נראו לי קצת גבוהים מדי. זה נורמלי שהם בערך 15 ס"מ מתחת לפני הקרקע?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...