Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינסטלציה רבותי

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

חוזר לעדכן- הגיע אינסטלטור שאני סומך עליו,

מצא את הקופסת ביקורת מתחת לארון מטבח,

היא בכלל לא הייתה סגורה :shock:

מסתבר שכל המכסים של קופסאות הביקורת בבית הם "מכסי עבודה" בלי אטימה, אז האינסטלטור ליפף איזה משהו מסביב למכסה כדי שייסגר כמו שצריך ובהזדמנות יחליף לי את כל המכסים לנורמליים.

שאר האינסטלציה גם די גרועה- כל הכיורים מחוברים לצינור שרשורי בלי סיפון, חלק מהם אפילו בלי הקיפול של הs למניעת ריחות.

נראה לי כבר שאת זה אני אחליק לקבלן ואכנס לדירה כי כל יום שהקבלן עדיין בדירה זה בעיקר עוד נזק ולכלוך ו0 עבודה והתקדמות :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעלי מקצוע גרועים זו מכה נוראית.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שלמכסי עבודה אין גומיה - אבל תכל'ס אם המכסה יושב בצורה טובה על הקופסא, הוא יצליח לאטום ריחות ללא בעיה.

הסט עצמו מגיע עם מכסה עבודה + מכסה רגיל (בז') ו-2 גומיות (שני O-RINGים גדולים). המטרה היא לא לקלקל את המכסה הרגיל בזמן עבודת השיפוץ, ורק בגמר העבודה להחליף את המכסה עבודה (הפשוט) במכסה הרגיל (עם הגומיות אטימה).

אם עובדים עם סיפון שרשורי, חייבים להקפיד על יצירת כיס שיעמדו בו מים, אחרת ריחות לא נעימים יתחילו להגיע.

סיפון קשיח יכול לעבוד בכל מקום, זה פשוט עניין של חיבור עוד כמה זוויות (מתאימות) שלא כל אחד אוהב להתעסק בזה.

לצורך הימנעות מזוויות רבות ומיותרות - הכניסו סט חדש נוסף (לכיורי אמבט עם סיפון 32 מ"מ) שכולל בתוכו חתיכת צינור ג'קוזי בקוטר 32 מ"מ אותה ניתן לחתוך לאורך הרצוי. הנ"ל נותן גמישות במקומות שבהם נקודת הסיפון בקיר ונקודת יציאת המים מהקיר, אינן באותו הקו.

http://www.asbit.co.il/Control.aspx?control=modulesProducts/productDetails&pid=20258&controller=product&id_lang=1

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תודה איציק, האינסטלטור שהבאתי אכן קיפל את הצינורות השרשוריים כדי לייצר את הכיס הזה למניעת ריחות, ואמר לי שכל עוד אין בעיות אז אין טעם להחליף- ובסתימה או תקלה הראשונה שתהיה כבר אחליף את כל הצינורות לסיפונים.

בחדר שירותים אחד כבר יש סיפון מעוצב שהגיע עם הכיור, מזל שהמעצבת התעקשה שיתקינו אותו מסיבות עיצוביות...

לגבי מכסי הביקורת- אני מאמין שהאינסטלטור של הקבלן לקח אותם לעצמו כמו עוד דברים שלקח (גנב לי ברז האנסגרוהה ואינטרפוץ איטלקי אבל אין לי הוכחות שזה הוא).

בכל מקרה הקבלן ספג את ההוצאות והשלים לי בדגמים זהים, רק לא ברור לי למה הקבלן מעסיק כזה בעל מקצוע שבסוף עולה לו כל כך הרבה כסף (וללקוח זמן ועצבים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...