Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר אויר ''פתוח'' k&n אינבוקס לטורבו דיזל

שימו לב! השרשור הזה בן 2834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתפלא.

עשה שימוש קצת יותר במשאבים המוקצים לך ואולי גם אתה תדע קצת הרבה יותר ממה שאתה יודע כיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-3 שנים האחרונות ועד לשבוע שעבר היה מותקן אצלי K&Nאינבוקס במרצדס (דיזל).הזמן והחום עשו את שלהם והוא התעוות מהחום אז חזרתי לפילטר מקורי. האמת, שום הבדל. מה שכן, ממה שאני יודע הדרך הכי טובה לנצל את יתרון הפילטר הזה הוא להתאים את התוכנה. פילטר כזה לבדו לא תורם כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שיצא לשמוע את זה ממשתמש רציני שאני במקרה יצא לי להכיר אישית.

כנראה שלחלק מחברי הפורום, סודות העולם הם דברים לא פשוטים.

תודה על השיתוף.

מה שכן, אני בהחלט מסכים כי שינויים והשפעות בפילטר אוויר כזה או אחר או ציוד כזה או אחר יש לבצע במקום מבוקר, תחת בקרה ותחת אותם התנאים (דיינו, מאווררים רציניים חזקים בקדמת הרכב) ובעצם, לשמור על אופי הבדיקה זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפילטר הורכב ברכב, שינוי כנראה שלא הרגשתי (לא מכיר גם מספיק את הרכב בשביל לדעת אם יש הבדל כלשהו). בכל מקרה לטווח הארוך כנראה שזה יחסוך כמה גרושים ואני אנקה אותו כל 10 אלף ק''מ.

פילטר הנייר שהוצאתי שכביכול הוחלף לפני 7 אלף ק''מ נראה פשוט זוועה!

Sent from my MX5 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...