Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרתכם ברכישת מצלמת אקסטרים

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 2872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אימי רוצה לרכוש לאחותי החיילת מצלמת אקסטרים. ישר הפנת אותי ל- GO PRO, ובפרט לסילבר אדישן.

למעט העובדה שידעתי להגיד לה שמדובר במוצר הכי יוקרתי (?) בקו המוצרים הללו ושהוא יקר, כאשר המחיר לא כולל את כל הפריטים הנילווים, לא ידעתי להציע חלופות.

מה דעתכם?

1. יש אפשרות לרכוש בדיוטי פרי מה שמוזיל מעט אבל אם הולכים עליה - איזה דגם? סילבר או דגמים אחרים? עדיף לרכוש בחו"ל? מה לגבי מוצרים נילווים?

2. לא כדאי לרכוש משהו אחר כגון שיומי או אסג'יי? אם כן - מדוע? איזה דגם ומהיכן - מהארץ או מחו"ל?

אני יודע שהשאלות שלי לא ממוקדות והאמת, הלכתי לאיבוד.

בתודה, מראש על עזרתכם,

בן.

עריכה אחרונה על ידי benj

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה Yi על שלל דגמיהם נותנים תמורה נפלאה ביחס למחיר.

את ה Yi Action אפשר לייבא עם ערכת אביזרים מלאה בפחות מ400 ש"ח, הGoPro המקביל מתחיל מאזור האלף רק למצלמה.

לא בטוח שההבדל באיכות הצילום שווה הפרש של מעל 2.5x במחיר

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצה על הYi. משתמש באחת כמצלמת קסדה ומאוד מרוצה.

למעט זמן סוללה יחסית קצר (בערך שעה של צילום 1080p60) אין ממש חסרונות. רכשתי עוד שתי סוללות ומטען חיצוני כדי לפתור את עניין חיי הסוללה.

הפרשי המחיר פשוט עצומים.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהמתחרה (GoPro Hero 4 Black) עולה 400, המחיר די זול.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך ברורה מטרת המצלמה - איזה שימוש הולך להיות בה?

יש לי YI כבר לא מעט זמן, עברה כמה טיולים כולל קמפינגים, כניסה מתחת למים, צילום מחוץ לרכב, לונה פארק וכו'.

המצלמה מתפקדת מעולה והאיכות טובה (לא מעולה, אך טובה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...