Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לפני רכישת רמקולים קדמיים קדמיים

Caveman
שימו לב! השרשור הזה בן 6990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אז ככה, בבעלותי פונטו שנת 2001.

התקנתי שם HU של פיוניר (DEH-4650MP) וזוג רמקולים אחוריים של קנווד (KFC-6989ie) בגודל 6x9.

מקדימה יש לי את הרמקולים והטוויטרים שהגיעו עם הרכב. (משהו לא מזוהה אבל עובד דיי בסדר)

אני מאוד מרוצה מהמערכת כרגע, שומעים אחלה. אבל אני רוצה להשתדרג מעט.

חשבתי, ואני חושב שבצורה הגיונית לרכוש רמקולים קדמיים. קומפוננט עדיף.

רציתי לשאול כמה שאלות לפני שאני קונה, אם אפשר:

1. מה צריך לחפש בסט קומפוננט?

2. מה הופך סט קומפוננט מסוים לטוב מול אחרים?

3. האם כדאי לשים משהו יותר חזק מהרמקולים האחוריים? מבחינת הספק?

4. האם יש מידות גם לטוויטרים? או שזה משהו סטנדרטי?

5. אם עדיף לקנות רמקולים רגילים שאינם קומפוננט, איזה כדאי?

רציתי גם לשאול אם תוכלו להמליץ לי על חברה או סוג מסויים שכדאי לקנות.

התקציב שלי הוא באיזור ה400-500 ש"ח, אפשר כמובן לחרוג מעט, אבל לא יותר מידי.

עד כמה שמדדתי החורים בדלתות אצלי הם 6". (מדדתי את העיגולים בכיסויים ואת החורים עצמם, וגם את הרמקולים שמורכבים שם). למרות שאמרו לי ש 6.5" יכנסו שם, אני לא ממש בטוח.

קראתי את הדיונים שמופיעים ב FAQ לגבי מה זה קומפוננט, ולמדתי דברים חדשים שלא ידעתי מקודם. תודה.

אני לא מחפש לעשות רעש בכל הרחוב :wink: בשפה פשוטה. אני מחפש שישמעו טוב גם שאני אגביר מעט.

אני אשמח אם תוכלו לעזור לי בנושא. דעתכם מאוד חשובה לי מאחר שמהקריאה של ההודעות כאן בפורום אני רואה שאנשים מאוד רציניים :mm_yeah:

תודה רבה רבה מראש,

גדעון.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אחי לאחר שלמדת מזה קומפוננט אני יציע לך פשוט סט מושלם לקדימה.

קודם כל גם לי יש פונטו חחח ... אחלה אוטו, זריז..

הרכישה של הקנהוד היתה טובה מאוד זה רמקול מעולה עם המון תגובות טובות אני אישית אוהב אותו

ועכשיו סט קונפוננט במחיר 500 ש"ח או 400 זה לא בעייה למצוא הינה אני יתן לך כמה טובים של מורל

הבעיה היא שאני לא יודע אם יכנס לך 6.5 כמו שאתה אומר , 5 ורבע זה טוב?

http://www.zap.co.il/models.asp?sog=T-Speakers&Manufacturer=Morel&keyword=&minprice=&maxprice=&Param1=%F7%E5%EE%F4%E5%F0%F0%E8&Param2=&Param3=&Param4=&OrderBy=Prod&x=9&y=16

פה יש מורל (3 סוגים , ההוא ב 570 פצצה ! ! ! מומלץ אבל הוא 6.5 אינץ)

לגבי השאלות שלך , אני אישית מעדיף קומפוננט קדימה בגלל הקרוסים ובגלל ההפרדה היפה שבין הטוויטר לבין השאר (ברמקול) צלילים נקיים מאוד ואם קונים משהו טוב אז האיכות טובה.

אבל באמת כמו ששגיא אומר שם למטה , אין לך מגבר ככה שלא ממש יועיל לך קומפוננט כי הם צריכים הגברה אז תעשה תשיקולים שלך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן גידעון

אני הייתי מרכיב רמקולים או של פיונר או של קונווד בערך 150 וואט הספק מקסימלי. ההספק הנומינלי שלהם (RMS) נע בדרך כלל בין 35 ל40 RMS הם עובדים יפה גם ללא הגברה

והם גם יתנו לך איכות דיי טובה במקום להשקיע כל כך הרבה על קומפוננט הריי אתה לא מתכוון להפציץ את השכונה אז זה יכול בהחלט להספיק לך .

וקומפוננט טוב על מנת להוציא ממנו את איכות הצליל הטובה שלו צריך להגביר לכן תצתרך גם מגבר .

אם תרצה אני ימליץ לך על מקום טוב ברחובות שקניתי לעצמי שם רמקולים קידמיים של קנווד.

שגיא חברך לכיתה .

http://photos.walla.co.il/sagishu <--אלבום תמונות של הרכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח שגיא, מה אתה עושה כאן, טוב לדעת שאתה רשום בפורומים !

בכל מקרה, בתקווה אני אוסיף מגבר יום אחד, אז אני רוצה משהו שיוכל גם להתאים לי לזה.

אולי הייתי צריך לרשום זאת בהודעה המקורית, סליחה מראש.

בתור התחלה אין מצב שאפשר להתקין קומפוננט ללא מגבר ועדיין לקבל תוצאות טובות?

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח שגיא, מה אתה עושה כאן, טוב לדעת שאתה רשום בפורומים !

גם צביקה רשום לפורום הכינוי FIAT127 :-)

שגיא.

http://photos.walla.co.il/sagishu <--אלבום תמונות של הרכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...