Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזרת רכב ליסינג תפעולי באמצע התקופה

yosi22
שימו לב! השרשור הזה בן 2858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיימתי עסקת ליסינג תפעולי לפני 3 חודשים והתחלתי עסקה חדשה, השבוע חייבו אותי ב9000 ₪ על הרכב הקודם, מעיכב קטנטנה בגג, טוענים שתיקנו בשיטת pdr ב 4000₪ , הם לא מוכנים להתגמש איתי בכלל, כעת אני רוצה לבטל את העיסקה של הרכב השני שלא קיבלתי אותו חדש, היה שימוש לקוח אחר חצי שנה, זה הגיוני שאני צריך לשלם קנס 3 חודשים ברכב לא חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק מה רשום בחוזה.

לרוב, הקנס בשנה הראשונה הוא 3 חודשי תשלום.

גם אם בוצעה "כניסה לנעליים" אתה עדיין בשנה הראשונה (חצי שנה של המשתמש הראשון + 3 חודשים שלך).

לגבי החיוב המנופח, אני יודע שהחיובים האלה הם מוגזמים באופן שיטתי בכל החברות.

אני הצלחתי להביא אותם להפחית את החיובים בכמחצית מהסכום.

הכל תלוי בכח שיש לך מולם, חברה גדולה עם קצין רכב חזק שיש לו מילה מול איש הקשר בחברת הליסינג תקבל התייחסות אחרת לעומת חברה קטנה עם רכבים בודדים.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כתוב בחוזה שאתה אמור לקבל רכב חדש , יכול להיות שיש לך סיבה לביטול. אם לא, אני לא רואה איך אתה מתחמק. וכלל בסיסי, אם יש נזק, תקן לבד. תמיד יצא יותר זול.

Sent from my Lenovo K50-T5 using Tapatalk

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברות שונות יש תקנונים שנים,

אצלנו נהוג לתת לעובד חדש מכוניות שכרגע פנויה בצי מהקטגוריה שהוא זכאי לה עד שנגמר החוזה ואז לקחת מכונית חדשה בליסינג,

יש מקומות עם דרגי טכנאי בליסינג שמגלגלים לעובד מכוניות ליסינג משומשות עד סוף ההעסקה שלו.

לרוב התלות בסוג הרכב שתקבל והעלויות של התיקונים בתקנון זה יותר בידיים של הקצין רכב שלך ולא של החברות ליסינג(לכל חברה יש תקנון שונה ומדיניות שונה בנוגגע להשתתפות עצמית).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הקשר בין 9000 ש"ח לבין סוג הדפיקה? בליסינג תפעולי כל עוד הנזק לא בוצע במזיד או ברשלנות פושעת, הלקוח מחוייב בהשתתפות עצמית בלבד. שזה לכל היותר 1300 ש"ח. מה שכן, נהוג לשלם מראש את שלושת החודשים האחרונים של העסקה (34,35,36), כך שבמידה ןאתה מבטל / מפר חוזה, דמי הביטול כבר אצלם ואתה זה שתרדוף אחריהם ולא ההיפך. יש לך פירוט על מה גבו 9000 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ כל חוזה / חברה והתנאים שלה,

למשל רוב החברות יחריגו נזקים למרכב תחתון , או פנצרים.

יש כאלו שיחריגו נזקים אחרים. בלי לקרוא את החוזה , קשה לתת קביעות לכאן או לכאן

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...