Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת ממיר קטליטי

שימו לב! השרשור הזה בן 2855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי Seat Ibiza Fr 1.2TSI [אוטומטית],

את האמת, הרכב קצת משעמם אותי [אחרי כשנה איתו], כרגע אין לי אפשרות להחלפה אז מסתפק במה שיש,

חשבתי איך אוכל להנות קצת יותר מהקיים,

רציתי תוכנה אך לא מומלץ לDSG7, ולאחר החלפת מצמדים אני מעדיף לא לפגוע באחריות של הגיר.

נתקלתי ברכב שהסיר את הממיר הקטליטי והצליל ממש יפה!

מה ההשלכות של הסרת ממיר קטליטי מבחינה מכנית?

האם יכול לגרום לנזק בטווח הקרוב או הרחוק?

האם לא עובר טסט חד משמעית? אם כן, האם יש אפשרות להסבה שאפשר לחבר ולנתק בקלות?

מה העלות של זה פחות או יותר?

אשמח לעוד מידע הנושא, תודה.

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום,

ברשותי Seat Ibiza Fr 1.2TSI [אוטומטית],

את האמת, הרכב קצת משעמם אותי [אחרי כשנה איתו], כרגע אין לי אפשרות להחלפה אז מסתפק במה שיש,

חשבתי איך אוכל להנות קצת יותר מהקיים,

רציתי תוכנה פתרון טוב אך לא מומלץ לDSG7, ולאחר החלפת מצמדים אני מעדיף לא לפגוע באחריות של הגיר. מבין אותך, אבל תתעניין יותר לעומק לפני שאתה שולל

נתקלתי ברכב שהסיר את הממיר הקטליטי והצליל ממש יפה! מה מספר הרכב? צריך להודיע למשטרה.

מה ההשלכות של הסרת ממיר קטליטי מבחינה מכנית? אין השלכות משמעותיות מבחינה מכנית, אבל זה גם עוקף את החיישנים ועובד על מחשב המנוע

האם יכול לגרום לנזק בטווח הקרוב או הרחוק? נזק למי? לבני אדם או למכונית? לבני אדם בוודאות, ייתכן אפילו לסרטן והפליטה בהחלט רעילה. למכונית? לא ברור.

האם לא עובר טסט חד משמעית? לא אם אתה מתכוון להכנס עם האוטו למכון ולא רוצה לשלם שוחד לאף אחד אם כן, האם יש אפשרות להסבה שאפשר לחבר ולנתק בקלות? לא חשבתי על זה אף פעם. תשאל בוחני תנועה.

מה העלות של זה פחות או יותר? עלות של שעת עבודה אצל רתך + שימוש בליפט, לא כולל ענייני חשמל

אשמח לעוד מידע הנושא, תודה.

המשמעות של השאלה שלך זה שבשביל "רעש" בטונים אחרים שמשום מה עושה לך טוב, אתה רוצה להסיר את מה שמגן על הסובבים אותך מהטינופת שהמנוע ברכב שלך פולט. רד מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לרמוז, עכשיו אגיד באופן ברור - להוריד את הממיר באופן יזום זו עבירה על החוק, חוסר התחשבות בסביבה, ומשהו שיעשה רק נבלה אמיתית ולא בנאדם נורמלי.

אז אני מציע לך להתעשת, ולוותר על זה.

מקווה שזו תשובה יותר "ספציפית".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה

לגבי תוכנה, נראה לי שזה פתרון עדיף לעניין הכוח.

אם אתה רוצה לשפר רעש/צליל ממערכת הפליטה, הדרך הנכונה היא להחליף לממיר ספורטיבי יותר (חבל כי הממיר חדש ומקורי) או לשנות רכיבים במערכת הפליטה לרכיבים משודרגים - דודים, עמעמים וכדומה. אין לי ניסיון עם הדברים האלה, אבל זה בהחלט פתרון קיים.

הסרת הממיר לגמרי זה משהו שיעשה רק חאפר חסר התחשבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי תודה,

אני פשוט מחפש פיתרון "יצירתי" וזול [מאוד].

הרבה סדנאות היום, מאלו שביררתי, מאוד מגזימים במחירים בכל מה שקשור למערכות פליטה ויניקה [ולא רק].

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרת ממיר ברכב ישן שהממיר גמור ומשבש את הרכב אני מצליח להבין.

הסרת ממיר ברכב חדש יחסית? פעם ראשונה שאני שומע.

אפשר להסיר את כל הסעפת והאגזוז, זה יותר זול וזה הפיך, תנסה את זה כמה ימים. מקסימום תחזיר אותו חזרה.

Sent from my U7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אני כותב את זה נטו בשביל לעזור

אם אתה באמת רוצה לשפר כוח וזה לא רק ג'וק שיעבור לך , אז פשוט תחסוך לעצמך את הכסף , ותחליף רכב

לא משנה מה תשים לה במנוע או בפליטה זה לא יספק אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר, אם אתה לא מתקין אחר כך תוכנה מותאמת אישית אתה תקבל בהרבה רכבים ירידה במומנט, FLAT SPOT בכוח בטורים מסויימים ושאר הפתעות שגורמות לרכב להרגיש פחות "איכותי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אני כותב את זה נטו בשביל לעזור

אם אתה באמת רוצה לשפר כוח וזה לא רק ג'וק שיעבור לך , אז פשוט תחסוך לעצמך את הכסף , ותחליף רכב

לא משנה מה תשים לה במנוע או בפליטה זה לא יספק אותך

לא מבאס, להפך

שואל את דעתכם כי לי אין מושג בזה.

תודה לכולם על התשובות.

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדת ממיר תתן לך צליל ועשויה להוסיף כוח (רק אם תתקין תוכנה מתאימה לאחר ההסרה שלו)

כמו שאמרו מעליי זה יגרום לזיהום אוויר ותצטרך לשלם עוד כמה שקלים בטסט בהתאם לקשרים שלך וה"קומבינות" שהם יספקו לך,

במערכת פליטה יש גם דוד אמצעי, זה דוד שיושב באמצע הצנרת ונקרא גם Resonator

הסרה שלו לעיתים יכולה להוסיף קצת צליל ו"פיצוצים" קטנים בהעברת הילוכים, חפש ביוטוב 1.2 tsi resonator delete או 1.2 tsi middle muffler delete לקבלת מושג איך זה ישמע ואם זה עושה לך את זה

זה לא מזהם את הסביבה, מוריד כמה קילוגרמים מהאוטו ויעלה לך 150-200 שח להסיר אותו, ואם תרצה להחזיר אז הפרוצדורה גם פשוטה ותעלה בערך אותו הדבר

עריכה אחרונה על ידי sjerby

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...