Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים למאליבו 2009 LTZ בגודל 225/50/18

שימו לב! השרשור הזה בן 2855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

לאבא שלי הרכב הנ"ל, כרגע מותקנים 4 צמיגי יוקהומה s.drive שאני יודע שהם מעולים, אך ממיטב הבנתי הם גם יקרים יחסית.

הציעו לו כרגע 4 צמיגים של דנלופ במחיר של 2200 לרביעייה ואחרי התמקחות ירדו ל 1900, אחרי מה שאני קורא כאן לרוב אני מקבל רושם שלישי מדנלופ (יש סיכוי שאלו ה SP ספורט?).

מה אומרים?

הנסיעות כמובן רגילות בעיר ומדי פעם פעמיים בחודש טיולון של 300 ק"מ.

יש אולי המלצות למשהו אחר משתלם באותה מידה?

תודה רבה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאב שלום,

אני יודע שאסור להציע מותגים סיניים בפורום הזה,

אבל תרשה לי להציע צמיג של Landsail, אחד מהמותגים הסיניים הגדולים והטובים שקיימים כיום.

באתר טייר-קלאב תוכל למצוא את ה-LS388 בעלות של 469 ש"ח לצמיג כאשר ברכישת רביעייה תקבל 7% הנחה.

אם תבצע הזמנה טלפונית נעניק לך עוד 2% הנחה כך שמחיר רביעייה יצא לך 1,707 ש"ח כולל הכל.

כאן תוכל לקרוא ביקורות על הדגם הספציפי הזה באתר TyreReviews.

לכל שאלה, אשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידה מאוד לא נפוצה בגזרתנו.

לפי בדיקה באתר היבואן ויד2צמיגים מדובר כנראה בדגם SP Sport MAXX 050 של דנלופ.

ומחירו שם גבוה ממה שהוצע לכם. בדוק שהצמיגים המוצעים אינם ישנים.

לא מצאתי הרבה ביקורות עליו בחיפוש שטחי, אבל אלו שקיימות מתייחסות אליו כציוד מקורי ברכבי לקסוס, אבל שמדובר בצמיג רועש יחסית.

אצל טיירקלאב או בכלל תוכל למצוא בתקציב נמוך יחסית גם את הטויו C1S, אבל גם עליו ראיתי התייחסויות לכך שהופך למרעיש לאחר זמן מה.

אבל לא יודע מה תוקף הענין למידה המדוברת ולרכב המדובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הדגמים של דנלופ מתחילים מ- "דנלופ sp ספורט". תבדוק איזה דגם זה בדיוק. ואם מדובר ב sp sport maxx עם תאריך ייצור של עד שנה, לדעתי עדיף לשלם 200 שקלים יותר עליהם מאשר על צמיגים סיניים מחברה מובילה .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על העצות

כרגע הצמיגים שעל הרכב בעלי מעט בשר, ומבחינת רעשים זה לא קריטי כיוון והרכב מבודד ושקט מאוד (לא שומעים כמעט רעשי חוץ כלשהם), כמו לשבת על ספה בערך, מקווה שההבדלים לא קריטיים.

נבדוק שאכן מדובר ב MAX של דנלופ.

TIRE CLUB - הבחירה של אבא היא פחות אוהדת כלפי צמיג סיני אכן, מה שגם הם גרים בדימונה וההחלפה תתבצע ככל הנראה כאן.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...