Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

MAZDA 3 2.0L מהיבואן במסגרת מבצע "MAZDA NOW"

Michaean
שימו לב! השרשור הזה בן 2859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, הוצע לי רכב מסוג MAZDA3 2.0L SND ACTIVE במסגרת המבצע: "MAZDA NOW" בהנחה של 9000 ש"ח ממחיר המחירון.

בנוסף מקבלים ב"מתנה":

* קוברה 15 (קודנית, עלוקה, כספת והרמת חלונות)

* גלאי עין אחורי (תצוגה גראפית)

* מערכת ניווט WAZE

צבע הרכב - שחור, לא ניתן לבחור צבע אחר.

ביררתי ממתי הרכב עומד במחסן של היבואן - נאמר לי כחצי שנה.

אשמח לקבל חוות דעתך על העסקה. האם העובדה שהצבע שחור קריטית ?

כמו כן, האם זה קריטי שהרכב עמד כחצי שנה (אני משער שזה חצי שנה לכל הפחות) במחסן ?

אשמח לעזרתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע שחור זה קריטי למי שלא יודע לשמור על הרכב, הצבע הנ"ל מצריך שמירה מתמדת עליו, כגון ווקס, ולמחמירים גם אוטם צבע (כמוני).

בקשר לזמן שהרכב נמצא בארץ, אני יודע שרכבי מזדה מגיעים ישר לאילת ונצלים שם בשמש היוקדת.

אם לרכוש או לא זאת החלטה שלך, תבדוק טוב את הצבע בקבלת הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחה מאוד חזקה לרכבי מאזדה ועוד שכל תוספת שם זה מחיר של 1000 -3500 בערך

אבל עדיין הייתי בודק את זה טוב , כי זה ניראה שהם רוצים להתפטר ממנו ואקטיב זה לא הגירסה הפשוטה ?

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל ברוך הבא לפורום.

יש לציין ששאלות כגון זאת צריכות להיות בפורום יעודי ליעוץ ברכישת רכב. כאן זה לא המקום לדון בזה ואני מאמין שההודעה תועבר ואתה תקבל בצדק התראה על התעלמות מחוקי פורום. אחרי שסיימנו עם הבירוקרטיה, נעבור לנושא שלשמו התכנסנו - כדאיות העסקה.

כאשר אתה מנסה לעמוד את כדאיות העסקה, אתה צריך להשוות אותה מול אלטרנטיבות. כלומר מה אתה יכול באותו הסכום במקום אחר?

על פניו יש לך כאן חבילת הטבות בסך של 12-13 אלף שקל. זה לא הולך ברגל במיוחד בדלק מוטורס.

מיותר לציין שהיום אתה יכול להזמין במלואו כספך רכב חדש ולקבל אחד שעמד בבונדד 10 חודשים, לכן לא הייתי מייחס משמעות לזה.

כך שלדעתי, אפילו אם הרכב עמד 11 חודש ולוהט להם בטוסיק למכור אותו, זאת עסקה כדאית.

צבע שחור הוא אכן בעייתי. לא בשגרת התחזוקה אלה בגלל שרואים עליו כל לכלוך ושריטה. מהמדרין וחולי שפשפת אובססיבית מפורום דיטיילינג יגידו לך מילים מפחידות כמו סווירלים, הולוגרמות ועומק הברק. אם אתה לא יודע מה זה - אין לך בעיה.

לכן, אם אין לך אלרגיה לצבע שחור - לך על זה.

עריכה אחרונה על ידי Ahbarony
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מה שנאמר, צבע שחור מאד יפה ומרשים, אך מצריך תחזוקה שוטפת.

לאחרונה גם רכשתי רכב בצבע שחור ורק מאז התחלתי לדפדף בפורום דיטיילינג, אם כי לכל צבע נדרשת תחזוקה כזו ואחרת כאשר צבע לבן הכי פחות בעייתי לדעתי.

בנוסף לזה, אין מנוס, גם ברכב חדש ולאחר לא הרבה זמן הוא יקבל מתנות מעוברים ושבים ומחניות.

עריכה אחרונה על ידי Ameer.86
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל ברוך הבא לפורום.

יש לציין ששאלות כגון זאת צריכות להיות בפורום יעודי ליעוץ ברכישת רכב. כאן זה לא המקום לדון בזה ואני מאמין שההודעה תועבר ואתה תקבל בצדק התראה על התעלמות מחוקי פורום. אחרי שסיימנו עם הבירוקרטיה, נעבור לנושא שלשמו התכנסנו - כדאיות העסקה.

כאשר אתה מנסה לעמוד את כדאיות העסקה, אתה צריך להשוות אותה מול אלטרנטיבות. כלומר מה אתה יכול באותו הסכום במקום אחר?

על פניו יש לך כאן חבילת הטבות בסך של 12-13 אלף שקל. זה לא הולך ברגל במיוחד בדלק מוטורס.

מיותר לציין שהיום אתה יכול להזמין במלואו כספך רכב חדש ולקבל אחד שעמד בבונדד 10 חודשים, לכן לא הייתי מייחס משמעות לזה.

כך שלדעתי, אפילו אם הרכב עמד 11 חודש ולוהט להם בטוסיק למכור אותו, זאת עסקה כדאית.

צבע שחור הוא אכן בעייתי. לא בשגרת התחזוקה אלה בגלל שרואים עליו כל לכלוך ושריטה. מהמדרין וחולי שפשפת אובססיבית מפורום דיטיילינג יגידו לך מילים מפחידות כמו סווירלים, הולוגרמות ועומק הברק. אם אתה לא יודע מה זה - אין לך בעיה.

לכן, אם אין לך אלרגיה לצבע שחור - לך על זה.

תודה רבה על התגובה המהירה - מתנצל על אי פרסום במקום הנכון. אני עייף מיום עבודה ארוך ולא שמתי לב שיש פורום ייעודי העוסק במכירות.

בדקנו אלטרנטיבות כגון טויוטה קורולה, סוזוקי קרוסאובר וכו' ולא התלהבנו כ"כ מהרכבים הללו.

האם לדעתך רכב בצבע שחור מתחמם יותר מרכבים בצבעים בהירים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע שחור אכן מתחמם יותר מהר מכל צבע אחר, צבע לבן הוא ההפך לגמרי.

בפועל שנגעתי ברכב בצבע לבן שעמד כל היום בשמש הצבע לא היה חם בכלל, שחור היה כמו מחבט רותח.

מסקנה: ככל שהצבע כהה יותר, בשמש הוא יהיה חם יותר.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקנו אלטרנטיבות כגון טויוטה קורולה, סוזוקי קרוסאובר וכו' ולא התלהבנו כ"כ מהרכבים הללו.

האם לדעתך רכב בצבע שחור מתחמם יותר מרכבים בצבעים בהירים ?

אם אתה לא מרוצה מאלטרנטיבות - כאן נכנס עניין רגשי. הרכב הזה הוא הכי לטעמך. כלומר עניין כדאיות העסקה מקבל תוקף משני. זה מה אתה רוצה.

לגבי צבע שחור.

עניין החום הוא בולשיט. מה שמשפיע על חום בתוך הרכב זה צבע הריפודים. עשו פעם בדיקה ויש בפורום קישור לכתבה. רכב שחור מתחמם יותר מחברו הכסוף בדיוק ב3-4 מעלות.

לכן העניין יותר חשוב הוא: עד כמה אתה פדנט ולכלוך ושריטות עליו יבויו לך לא טוב בעין?

גילוי נאות. כשהיה לי רכב שחור בשווי 700 אלף שקל - כאב לי כל לכלוך, שריטה ודהיה של ברק עמוק. לכן הוא עבר כל חצי שנה טיפול דיטיילינג יקר ונשטף אך ורק ידני עם שמפו יעודי שתאם לציפוי ננו-קרמי שהיה על הצבע. כיום יש לי רכב שחור שעלה 150 וזה כואב, אבל פחות. הוא נשטף במכונה ונראה עדיין טוב בעיני.

מה שכן, גם הוא מצופה בציפוי ננו-קרמי שעולה כ3 שקלים וטוב לכשנתיים.

רכב אפור שברשותי, לא מצופה בכלום ונראה לא פחות טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפועל שנגעתי ברכב בצבע לבן שעמד כל היום בשמש הצבע לא היה חם בכלל, שחור היה כמו מחבט רותח.

דבר ראשון - מחבת ולא מחבט.

דבר שני - האם בדקת את העניין לעומק או שאתה מנחש? כי לפי מה שקראתי יש הבדל של מעלה אחת אחת לכל היותר בין רכב בהיר לכהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון - מחבת ולא מחבט.

דבר שני - האם בדקת את העניין לעומק או שאתה מנחש? כי לפי מה שקראתי יש הבדל של מעלה אחת אחת לכל היותר בין רכב בהיר לכהה.

כמעט קיבלתי כוויה מרכב שחור והלבן כאילו חנה בצל.

אותו הדבר כמו שתלבש חולצה שחורה, צא לשמש תחזור שים חולצה לבנה ותרגיש את ההבדל.

חבל שלא ליקק, באמת. ככה המסכנה שלו הייתה מבוססת יותר מדעית.

אתה מוזמן ללקק רכב שחור ותראה מה יקרה ללשון שלך.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר אתה סתם מקשקש.

יש לי רכב לבן, בדיוק אותו הסיוט להכנס אליו בקיץ כמו לאסטרה ברלינה השחורה הקודמת שהייתה לי.

אני רוצה לראות את האמיץ מניח עליו יד לאחר יום חניה בשמש.

אגב הרכב הלבן הוא מאזדה 3 2.0 שהפות״ש מדבר עליה.

לפות״ש -

אל תבין לא נכון, רכב שחור אכן מתחמם בשמש מהר ואף חם יותר.

אבל זה לא אומר שלבן לא כמו שקישקשו פה.

2015 - Mazda 3 Spirit - 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק. רכב בצבע כהה יהיה חם יותר בהחלט. רק שההבדל הוא מספר מועט מאוד של מעלות (סביב 2-3 כמו שכבר נאמר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע שחור זה קריטי למי שלא יודע לשמור על הרכב, הצבע הנ"ל מצריך שמירה מתמדת עליו, כגון ווקס, ולמחמירים גם אוטם צבע (כמוני).

בקשר לזמן שהרכב נמצא בארץ, אני יודע שרכבי מזדה מגיעים ישר לאילת ונצלים שם בשמש היוקדת.

אם לרכוש או לא זאת החלטה שלך, תבדוק טוב את הצבע בקבלת הרכב.

אז רכב שעמד בשמש חצי שנה זה רכב "שרוף" ורכב שנוסע בכבישים שנים זה רכב שהתאדה כבר? נו באמת, שטויות, חצי מדינה מחנה את הרכבים שלהםן בחניה לא מקורה, עד עכשיו היינו צריכים לראות כבר פח.

מה זה חצי שנה לרכב שמגיע מכוסה בניילונים מיוחדים למטרה זו עד שהוא נמסר? נסה כמה שבועות בים באווירה מלוחה עד מאוד בספינה עד שהן מגיעות.

ואם בעל הרכב מתגורר באילת ורוכש רכב אילת ומחנה אותו באילת שנים? שום דבר מיוחד.

בסהכ צריך לשטוף בחומרים סבירים, לדאוג שלא לחסל את הלקה הראשונית ובעיקרון לא אמורות להופיע בעיות כאלו ואחרות בצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...