Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט קרוז 2010 1.6 - המלצות לשדרוג בביצועים

שימו לב! השרשור הזה בן 2845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

לפני שאקבל תגובות כמו ''רכב עגלה'',''תחליף עדיף לך'',אני אדגיש ואומר שמבחינת תקציב זה הרכב שיש לי כרגע ואין צפי להחלפה בעתיד הקרוב,סה''כ אני מרוצה ממנו,זה בטח לא רכב ספורט אבל בהחלט רכב מפנק,הדבר היחיד שמציק לי זה העובדה שצריך לדחוף את הדוושה לריצפה בעליות.

ועכשיו לשאלות,

יש מה לעשות עם הרכב מבחינת שיפור סחיבה וגימגום של הגיר?

חשוב להדגיש,הגיר והמנוע נבדקו ונמצאו תקינים לחלוטין,אף הילוך לא מחליק והמנוע עובד כמו שעון שוויצרי.

חשבתי על התקנת טורבו ואז הבנתי שיש בעיה מבחינת רישוי וטסט? תקנו אותי אם אני טועה.

אשמח לקבל ייעוץ כללי בנוגע לשיפור הביצועים של הרכב,כבר ראיתי גרוטאות שעברו שידרוג לא יקר יחסית והפכו למטוס בכביש.

תודה לעוזרים.

Volkswagen Vento CL 1.8 1994

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עגלה. תחליף, עדיף לך.

עכשיו ברצינות: מדובר ברכב אטמוספרי וככזה לא ניתן לשפר אותו כמעט בכלל.

הוספה של טורבו זה פרויקט יקר מאוד (לפחות עשיריה), לא חוקי ולא יעבור טסט. כמו כן יתכן שבכלל לא קיים קיט טורבו למנוע הזה.

אם נושא הביצועים מפריע לך התמקד בלרכוש רכב טורבו. שם הביצועים טובים משמעותית וגם אפשר לשפר את הקיים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

לפני שאקבל תגובות כמו ''רכב עגלה'',''תחליף עדיף לך'',אני אדגיש ואומר שמבחינת תקציב זה הרכב שיש לי כרגע ואין צפי להחלפה בעתיד הקרוב,סה''כ אני מרוצה ממנו,זה בטח לא רכב ספורט אבל בהחלט רכב מפנק,הדבר היחיד שמציק לי זה העובדה שצריך לדחוף את הדוושה לריצפה בעליות.

ועכשיו לשאלות,

יש מה לעשות עם הרכב מבחינת שיפור סחיבה וגימגום של הגיר?

חשוב להדגיש,הגיר והמנוע נבדקו ונמצאו תקינים לחלוטין,אף הילוך לא מחליק והמנוע עובד כמו שעון שוויצרי.

חשבתי על התקנת טורבו ואז הבנתי שיש בעיה מבחינת רישוי וטסט? תקנו אותי אם אני טועה.

אשמח לקבל ייעוץ כללי בנוגע לשיפור הביצועים של הרכב,כבר ראיתי גרוטאות שעברו שידרוג לא יקר יחסית והפכו למטוס בכביש.

תודה לעוזרים.

כתבת בעצמך את התשובות,

טורבו אתה לא יכול להוסיף כי זה לא חוקי.

חבל שתשקיע כספים ולא תקבל דבר

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש באתרtmc motorsport קניתי מהם חלק שמתחבר למחשב ועושה קצת שינויים. הגיר שלי כמו שלך והוא היה קצת מתבלבל לפעמים ואחרי העידכון האוטו מרגיש אחרת, יותר חסכוני, חזק והגיר מעביר יותר מהר.

נשלח ממקום סודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר ראיתי גרוטאות שעברו שידרוג לא יקר יחסית והפכו למטוס בכביש.

אולי אתה מדבר על הדגם עם מנוע הטורבו, שם באמת ניתן לשדרג במחיר נמוך, שנותן לרכב עוד כמה עשרות סוסים ומעלה את המומנט.

וכמו שכבר נאמר כאן, התקנת טורבו תעלה מעל עשירייה ולא יהיה חוקי.

אני בזמנו שהיה לי את הפאביה, רציתי גם לשפר והבנתי שאין מה לשפר רכב אטמוספרי בתקציב נמוך. גם השיפור לא יהיה כמו לשפר רכב עם שיש לו טורבו.

Seat Leon FR Mk3 1.8TSI DSG 2015

Skoda Fabia Mk1 1.4 16v 2005 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש באתרtmc motorsport קניתי מהם חלק שמתחבר למחשב ועושה קצת שינויים. הגיר שלי כמו שלך והוא היה קצת מתבלבל לפעמים ואחרי העידכון האוטו מרגיש אחרת, יותר חסכוני, חזק והגיר מעביר יותר מהר.

נשלח ממקום סודי.

תודה על התגובה,

מצאתי את האתר שאתה מדבר עליו,אני מנסה למצוא את הרכב ברשימת הרכבים ולא רואה 'קרוז',אני יודע שלקרוז יש כמה שמות תלוי בגירסא שלו,אמריקאית,אירופאית וכו'...במה לבחור?

תודה גם לשאר המגיבים.

חשוב להדגיש שלא ביקשתי להפוך קרוז לרכב ספורט,ביקשתי שיפור בהתנהגות,אולי לא התנסחתי נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוז יש שלוש שמות , לא כמו האופטרה.

שברולט קרוז.

הולדן קרוז.

דייהו לאסטי פרמייר.

גם השמות האלה לא קיימים ברשימה,בכל אופן תודה על העזרה,יצרתי קשר עם החברה דרך המייל,המוצר שלהם אוניברסלי ולכן אין צורך לבחור בדגם ספציפי,רק לציין שנתון וחברה.

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...