Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב-208GTI כתומה!

Slava 1982
שימו לב! השרשור הזה בן 2744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום,

להלן הסיפור שלי לגבי הרכב החדש שלי, בתחילת 2014 חיפשתי לעצמי רכב חדש, רכב שיחליף את הפיג'ו 107 שהייתה לי בגלל שהרכב היה לא הכי בטיחותי עקב התרחבות המשפחה. ביצעתי בזמנו סיבוב בין הסוכנויות וכשביקרתי בפיג'ו אז ממש התלהבתי ואפשר לומר שהתאהבתי ב208GTI, כי בידיוק עמדה אחת כזו בתצוגה וזה היה קליק ממבט ראשון.

אבל לאחר דין ודברים עם האשה הוחלט בסוף ללכת על ה I10 החדשה. קיבלתי את היונדאי ב 1/2015 ונהגתי בה עד מלפני שבועיים עד שנשבר לי מהאוטו הזה, האוטו היה שותה דלק בצורה מטורפת, במקרים הכי טובים 1 ל 10!!! האוטו היה בבדיקה במוסך ואמרו שזו צריכה תקינה ושאין מה לעשות עם זה, כמו כן הרכב היה לי לא הכי נוח והכסאות גרמו לי לכאבי גב בנסיעה של כ 40 דק' אבל חוץ מזה הרכב היה אמין ללא תקלות כלל ונראה די סבבה לרכב בסגמנט שלו. ככה שלפני שבועיים החלטתי לעשות את השינוי וללכת על ה 208GTI כי אם גם ככה אני משלם על דלק אז לפחות שאני אהנה מזה ואסע ברכב שאני רוצה וגם הילדה גדלה מאז וכבר מטפסת לבד לכסא הבטיחות ככה שזה פותר לי את הבעיה של ה 3 דלתות. היונדאי I10 נמכרה ומיד מצאתי את עצמי בסוכנות פיג'ו שבלב המפרץ, שם פגש אותי נציג חביב ביותר בשם ניסים, ישבתי איתו, הסברתי לו מה אני רוצה ומה אני מחפש, הבחור הקשיב לי והיה מאוד סובלני, ביצע עבורי בדיקה ולאחר מיקוח קטן הוזמנה לה פיג'ו 208GTI בצבע כתום! כמובן שבחוזה התנתי את הרכישה בזה שאני מבצע נסיעת מבחן ורק לאחר מכן משלם את יתרת הסכום, לאחר מספר ימים ניסים דאג שרכב הדגמה יגיע עד אלי למפעל איפה שאני עובד, ולאחר ביצוע נסיעת המבחן מייד התקשרתי לניסים ונתתי אישור להמשך התהליך. מכיוון שהייתי ללא רכב ואני חייב רכב על בסיס יומי התחלתי לשגע את ניסים כל יום בטלפון, הבחור היה מאוד סובלני ותמיד דאג לעדכן אותי לגבי הרכב למרות שהרבה דברים לא היו בשליטתו הוא דאג ללחוץ על מי שצריך, כמו כן שיגעתי כאן מספר חברי פורום שעזרו לי בכל התהליך הזה וזו הבמה לומר תודה לטורונצ'ו ול BUKI ולבחור בשם דוד ולרומן שעזרו לי מאוד בתהליך קידום קבלת הרכב מול לובינסקיי. וכמובן תודה לכל מי שעזר לי בשרשור של הביטוח, הביטוח נעשה בסוכנות אמינות שברחובות.

כרגע אני הולך לבצע הרצה של כ 1000 ק"מ ולנהוג בה רגוע ולאחר מכן לבצע החלפת שמן ופילטר שמן, ככה שכרגע אין לי ממש רשמים מנהיגה רצינית חוץ מנסיעת המבחן שעשיתי, מבטיח לעדכן בהמשך.

נ.ב: ממה שנאמר לי מלובינסקיי שזוהי ה GTI כתומה היחידה שנוסעת כרגע על כבישי הארץ, ככה שאבי (סולל הדרך) אם מישהו ירצה לגנוב אחת כתומה לא תהיה לו ברירה אלא לבוא ולגנוב את שלי :lol:.

20160619_172216.jpg

20160619_172227.jpg

20160619_172240.jpg

20160619_172256.jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה חברים :)

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...