Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע מיוחד לגולשי קארספורום על מספר מצומצם של רכבי פיג'ו וסיטרואן

קבוצת לובינסקי
שימו לב! השרשור הזה בן 2454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

שלום לגולשי קארספורום,

בעקבות השרשור על הפיג'ו 308 שנרכשה בהנחה גדולה לאחר שנה, חשבנו לעשות עימכם נסיון.

יש לנו מכוניות שהן ימים ספורים לפני תום השנה שלהן בארץ, אנחנו מציעים לכם את המכוניות הללו בהנחה גדולה, גדולה יותר ממה שיש בסוכנויות שלנו.

התנאי – הזמנה ותשלום מלא בתוך 24 שעות. לא 24 שעות ועוד קצת, לא "אחי תוך יומיים אני מארגן את הכסף" וכד'. 24 שעות להשלמת התשלום המלא, עברו 24 שעות המכוניות לא זמינות עוד במלאי.

רכבי פיג'ו - כרגע על הפרק שתי מכוניות בלבד:

פיג'ו 108 טופ, גג נפתח – במקום המחיר הרגיל של 77,900 ש"ח היא תימכר לכם ב 70,900 ש"ח עם חיישני חניה מתנה.

פיג'ו 3008 – במקום המחיר הרגיל של 139,900 ש"ח, היא שלכם ב 128,900 ש"ח. הנחה של 11,000 שקלים עם מולטימדיה וחיישנים.

24 שעות.

רכבי סיטרואן - כאן אנחנו מפנקים אתכם ב 48 שעות. 48 שעות בלבד! אותם תנאים.

סיטרואן C1 AIRSCAPE , גג נפתח - 69,900 על הכביש. רכב יחיד.

סיטרואן קקטוס, 1.2 ליטר אטמוספרי, (לא טורבו, לא דיזל) - מגוון צבעים, מדובר בכמה מכוניות שהיו באולמות התצוגה שלנו - הן יכולות להיות שלכם ב 80,900 ש"ח על הכביש.

חשוב לציין - לא מדובר ברכבי 0 ק"מ מליסינג – הרוכש יהיה יד ראשונה.

עוד יותר חשוב – זה לא בנצ'מארק למחירים שניתן לקבל בסוכנויות. המחירים האלה הם רק למכוניות הספציפיות הרשומות.

מי שמעוניין – נא לפנות אלינו כאן באתר, ואנחנו נקשר עם מי שצריך.

לפעמים הבאות נבדוק אם אנחנו יכולים לתת קצת יותר זמן להתארגנות. זה משהו שעלה לנו הבוקר כשקראנו את בפורום.

תתחדשו,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעים לראות את זה, שיהיה לכם בהצלחה!

בהחלט כאשר אחפש רכב חדש אשקול לרכוש מכם רכב בזכות הנכונות שאתם מראים כאן בפורום (לא רק בנושא הזה).

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון עקרונית נחמד.

אבל סתם שאלה, אתם פירסמתם פה 3008 ב-128,900 כולל מולטימדיה וחיישנים.

בבאנרים באתר אותה מכונית ובלי לחץ לשלם במקום אתם דורשים 129,900 (http://peugeot.co.il/model/3008/?ref=1067&utm_source=auto&utm_medium=autoRemarketing&utm_content=autoRemarketing&utm_campaign=PEUGEOT3008129900&rcamp=CMP-01030-S6J7H6&gclid=CPrn6dC6ys0CFa0V0wod7C4Ksg).

אתם צריכים להכניס תמריץ הרבה יותר גדול כדי שאדם שמחפש לרכוש מכם רכב בהתראה קצרה ואתם מעוניינים למכור אותו כפרטי ולא לספוג את המחיר של 0 ק"מ.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים שזה רעיון יפה, אבל...

קהל הגולשים פה בפורום הוא לא כזה שבהינף יד מתארגן על 100 אלף שקלים ויותר (רישוי, איתוראן, ביטוח וכו..)

24 שעות זה גם זמן קצר לאנשי הפורום שמכירים רכבים ואופציות נוספות להשוות בין האופציות הקיימות בשוק ולראות שההצעה אכן משתלמת. (עדיף לא לפעול בשיטת קלאב הוטל עם המוזיקה הרועשת והצילצולים כל פעם שמישהו חתם על עסקה).

אם ההצעה שלכם באמת טובה, והביקורת עליכם פה בפורום תהיה אוהדת, אני בטוח שהפורום פה יתרום הרבה לגרף המכירות שלכם.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מעולה ושאפו ענקי על היוזמה ובנחישות להוציא את זה לפועל בהתראה כזו קצרה.

אבל, כמו שאמרו קודם, היה הרבה יותר טוב (ומועיל) לנסות לתת קצת יותר זמן להתארגנות. קראתי שכתבתם של בא תעשו את זה. אני רק אומר שאני מאוד בעד.

נקמיצ'י, אני לא חושב שמקטרים. דווקא נותנים ביקורת בונה וקונקרטית לגבי איך לעשות את זה יותר אטרקטיבי ומועיל להבא.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מקטרים? לדעתי להוריד רק(!) 1,000 ש"ח על רכש שמחר יהיה שנה בבונדד ויהיו חייבים למכור אותו לאחר מכן כ-0 ק"מ זה לא רצינ. וזה רק לחברי הפורום ולזמן מצומצם.

המחיר המקורי שרשום לא אמיתי כי גם כך זה לא המחיר שכל אחד יוכל למצו באולמות התצוגה.

תציעו טרייד אין מחיר מחירון, איתורן, מולטימדיה (ברכב הזה חייב, המערכת המקורית נוראית), חיישנים קדימה/אחורה ועוד 5000 שקל הנחה מהמחיר בסוכנות ולדעתי אנשים יעשו צעד לכיוון הסוכנות. להבנתי יש ללוביסקי המון מכוניות 0 ק"מ (לפחות לפי האתר שלהם) . אני מקווה שהמספרים שהראו לנו של המסירות לא כוללים את אלו שהיו חייבים לעבור רישוי כי ישבו שנה בבונדד.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מה הקשר לכך שיש להם רכבי "0 ק"מ". במבצע המדובר כתוב במפורש שאלה כלים חדשים ולא "0 ק"מ". בעלות ראשונה שווה כסף. ואני מסכים לגמרי עם נקמיצ'י, יש כאן תמחור אטרקטיבי ועדיין מתלוננים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יבואן ששמח להחזיק מכוניות 0 ק"מ בגלל שלא הצליח למכור אותם. אחרי שנה היבואן צריך לשלם את המיסים על הרכב ואגרת רישוי מכיסו והרכב ממשיך לעמוד במגרש.

לא מתלוננים על זה שעושים הנחה, רק על זה שההנחה לדעתי לא משקפת את הרצון "להעיף" מלאי שעוד מעט יהיה יד2 עם מקוריות "חברה".

יודע כמה מוכרים את ה-3008 בלי 24-48 שעות של לחץ? אפשר לבחור צבע ואיבזור נוסף, הקונה יד ראשונה פרטי, בבקשה.

https://autolet.co.il/#/sale/57W

אני יעזור לעצלנים - 127,900.

גם עכשיו מתלוננים סתם? כאשר מרגישים שלא עושים טובה, מותר לתת את הדעה. הפורום נועד כדי לשתף.

אני כל החיים רכשנו במשפחה תוצרת PSA. פעמיים 205, פעמיים 206, שלוש פעמים 306, 106, 307, 406, 407, C4, C3 PICASSO, C4 קקטוס דיזל.

את האחרונה אנחנו רוכשים ממש בימים הקרובים.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין אתכם, מגיע יבואן ונותן הצעות סופר אטרקטיביות ובמקום להגיד תודה מתחילים לקטר.

!!!!!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...