Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול במערב ארה"ב - המלצות על קטעי 'נהיגה' בדרום קליפורניה

כוח-סוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בתחילת אוקטובר הקרוב (כבר סופר לאחור את הימים שנותרו) אני ובת זוגתי טסים לחופשה של 18 ימים בחוף המערבי של ארה"ב (6-7 מדינות). כבר טיילנו באזור בעבר בפארקים סקויה ויוסמיטי, בסן-פרנסיסקו, כביש 1 לאורכו, סן דייגו וכמובן שגם בלוס-אנג'לס. החלטנו לחלק את הטיול לשניים ובהתאם לכך הוזמנו לכל חלק של הטיול רכבים בהתאם.

בחלק הראשון, שיארך כ-12 ימים, אנחנו יוצאים לטיול "סובב מערב" שיתחיל בלוס-אנג'לס, ימשיך צפונה לאגם טאהו, מזרחה לפארק ילוסטון, דרומה לכיוון הפארקים של יוטה ולאחר מכן נחזור מערבה ללוס אנג'לס דרך לאס-וגאס. סה"כ מדובר בדרך של כ-5,000 ק"מ. חשוב לי כבר עכשיו לציין שבת הזוג חולמת לנהוג במוסטנג כבר מספר שנים.

כדי ששנינו נהנה, הפכתי לא מעט סוכנויות השכרה על מנת למצוא Ford Mustang GT Premium ואף לשלם בהתאם במקרה הצורך, אל לצערנו הרכב לא נמצא במלאי. אחרי פשרות קלות החלטנו לקחת את ה-Ford Mustang V6 Convertible, גם כדי להגשים לבת הזוג את החלום וגם על מנת לנצל הנופים האדירים בקילומטרים הארוכים והאתרים שבהם נבקר. וכן, ניסינו במשך חצי היום שהיא התפשרה לנסות ולהשיג Chevrolet Camaro SS - אך גם כאן נכשלנו בהתחייבותן של חברות ההשכרה לדגם משנת 2016, הדגם הקודם פחות היה בא בחשבון.

WESTUSA_map+littel.jpg

בחלק השני, שיארך כ-6 ימים, אנחנו נשהה בצפון לוס-אנג'לס אצל בני משפחה. מאחר ולא מדובר במנהטן ואנחנו צריכים רכב צמוד גם כאן החלטנו לפצות על הכוח שיחסר בחלק הראשון וסגרנו כבר על Dodge Challenger R/T בתקווה שתהיה ממודל 2015 ומעלה (חברת ההשכרה נתנה התחייבות לרכב בן 48 חודשים לכל היותר).

וכאן אני זקוק לעזרת בעל הניסיון והמידע באזור לוס-אנג'לס ודרום קליפורניה; אני מחפש 3-4 קטעי נהיגה מאתגרים באזור לוס-אנג'לס ועד כשעה וחצי נסיעה ממנה. הספקתי לקרוא מעט חומר של חובבי נהיגה שהגיעו לקליפורניה כמו nimnim ו-oryo אך קטעי הנהיגה שלהם נמצאו קרוב יותר לסן-פרנסיסקו, ליטל-יוסמיטי ואזורים בצפון קליפורניה שכנראה ולא נגיע אליהם.

קטע הנהיגה היחידי שמצאתי וקרוב לאל-איי הינו כביש 2 (או בשמו Angeles Crest Hwy) אך לא ידוע לי עליו כל פרט אחר מישראלים אחרים שנהגו בו.

2hwy.JPG

הייתי שמח לשמוע המלצות על עוד 2-3 קטעי נהיגה והמלצות באזור הזה.

ובלי קשר, אשמח לשמוע כל טיפ והמלצה שיש לכם על האזור באופן כללי.

תודה רבה, טל

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כשאני הייתי בסן דייגו עשיתי טיול למצפה palomar, זה פארק שיש בו טלסקופ חלל ענק. זה בראש הר גבוה והדרכים מסביב מאד מאתגרות לנהיגה, סיבובים צפופים ואספלט משובח. היה לי שם סשן נחמד עם שני אופנועי ספורט (עד שהברקסים בצ׳רג׳ר התפגרו). זה קצת יותר משעה וחצי מלוס אנג׳לס, תבדוק ..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך דמי ביטול על השכרת הרכב?

וכמה עלתה לך ההשכרה?

נסעתי רבות על כביש 2, במיוחד כשגרתי בglandale, בפעם האחרונה שנסעתי לאיזור הכביש היה סגור.

בכל מקרה כל האיזור מלא בכבישים מצויינים, אם לא הייתם בפאלם ספרינגס אז כדאי לנסוע לאיזור ולקחת את הכביש שחותך מהמדבר לכיוון סן דייגו, מפותל והררי, אינני זוכר את שמו אך אוכל לברר.

מסן פרנסיסקו צפונה יש כבישים נהדרים לכיוון tomales bay, שם גם תמצא צדפות נהדרות על הגריל, משם הדרך לנאפה וואלי משגעת, כבישים מפותלים שחוצים יער ונהר, משם הדרך לרינו לא ארוכה ולמרות שאינו היא האחות המכוערת של ווגאס, היא נמצאת בצמוד לnorth lake Tahoe, שוב המסלול משם לחלק הדרומי של האגם הוא מסלול עם נוף עוצר נשימה.

הדרך לטומאלס ביי:

51c0035b85fb58584b276acef3564dad.jpg

הדרך לנאפה:

52f7632ad65d735d6082bac8fff6b7d6.jpg

הדרך מרינו לצפון טאהו:

a38aee779f6ff7499500387dc40e3a43.jpg

94c74f0e0b568433b550dd5fac9e8a34.jpg

הדרך מצפון טאהו דרומה:

051a1dc73e9f0ccc113e82ace34cbf58.jpg

eb462769acba2e1cc1d5f87f7451fcdb.jpg

החלק הצפוני של האגם מראש ההר (בקיץ עולים עם טרקטורונים ובחורף עם אופנועי שלג):

bc9daa88a573828d103b5aa75e4970c0.jpg

dcb8286a7330b5da96a7b3772b8247b4.jpg

מלאס ווגאס לסן פרנסיסקו:

91ab037f8a0a6d4dc2739d5ebc2f7977.jpg

יש המון כבישים ישרים ומשעממים בצמוד ל5, אבל אני נהנה גם מזה:

da9707ff545412ab03c501179a943466.jpg

קטע נהיגה קצר שמחבר בין ה580 ל5 מצפון לדרום, 40 ק"מ בערך של תנועה דו כיוונית בכביש בעל נתיב אחד!, אחד הכבישים האהובים עלי, אולי הפחד שיגיע רכב ממול רק מדליקים אותי יותר, בכל מקרה, אני אוהב:

c28941bfacb1c3f6a5b4a1279b2101eb.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת עם Hertz? נכון למרץ האחרון הם בהחלט החזיקו Mustang GT, ואף שכרתי אחת מהם.

אם אתה באיזור הוואלי, יש שם כמה כבישים כיפים עם נופים משגעים באיזור הCanyon.

הטיול נשמע משגע, תהנה עם בת זוגך (לא בת זוגתך... [emoji6] )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו, המון מידע חדש למרות שחלקו לא בדיוק במסלול המתוכנן ואני לא חושב שאהנה במסלולים בטיול הארוך עם המוסטנג כמו שאהנה עם ה-V8 של הצ'אלנג'ר.

Avia + misterb - תודה, אעבור על האתר והמסלול.

האם יש לך דמי ביטול על השכרת הרכב?

וכמה עלתה לך ההשכרה?

כרגע מינוריים, מכיוון שההזמנה נעשתה בתחילת השבוע. אבל למה?

לגבי ההשכרות עצמן בחברת Hertz:

• על המוסטנג V6 קונברטיבל ל-11 ימי השכרה שולמו 733$ (אחרי הנחה של 60$ במעמד ההזמנה ועוד 8% נוספים עקב החזקת כרטיס אשראי מסוג מפתח משפחה בדיסקונט)

• על הצ'אלנג'ר R/T ל-7 ימי השכרה (עלות דומה ל-5-7 ימים) שולמו 526$ (עם הנחות בדומה להשכרת המוסטנג).

סוג הרכבים מובטח ע"פ חוזה ההשכרה (משמע שאין רכב דומה בקטגוריה, אך אני יודע שלעיתים ישנן הפתעות - יטופל שם במקרה הצורך) - וכוללים ק"מ ללא הגבלה, נהג נוסף וביטוחים מלאים. נראה לי כמו מחירים סבירים ביותר.

תודה על פירוט המסלולים והתמונות, יעזור לי המון. מקווה שכביש 2 לא יהיה סגור - אני די בונה עליו.

בדקת עם Hertz? נכון למרץ האחרון הם בהחלט החזיקו Mustang GT, ואף שכרתי אחת מהם.

כמובן שבדקתי אך לטענתן - גם בהרץ בישראל וגם בארה"ב, הרכב לא זמין (ויש כמות לא קטנה שלהם) באף תחנת השכרה עקב שכירויות קודמת או החלפת צי הרכב מהסוג הזה. המשמעות בפועל - אי אפשר להזמין אותו בתאריכים שלי ואולי במועד מאוחר יותר תפתח האפשרות להזמנת הרכב (לא מוכנים לעקוב ולהתחייב). הצעתי אפילו לשלם יותר כסף (כולל תמריץ לנציג עצמו) - לא עבד.

לגבי השלבי המיוחדת שלהם - בת הזוג אמרה שאם היא תהיה זמינה שם ותתאים לה היא תשקול את זה. גם ככה לא ניתן להזמין אותה מפה.

נ.ב. לחודש מאי 17' ניתן להזמין את הרכב המדובר.

הטיול נשמע משגע, תהנה עם בת זוגך (לא בת זוגתך...)

וצודק, קיבלתי. בטירוף וההתלהבות שברישום ההודעה ברח לי :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבצע כ30 השכרות בשנה, סוג הרכב לא מובטח, זה תמיד רכב מסויים או דומה למעט רכבים מיוחדים באמת כמו אס קלאס קופה או קורבט.

המחיר למוסטאנג גבוה והv6 מחורבנת, הטורבו 4 צילינדר הרבה יותר מהנה לנהיגה, הייתה לי כזאת עד לשבוע שעבר, היא גם מגיעה עם אבזור עדיף.

9c8e7dc51307645d4689462c30789b53.jpg

944e3db21e3969b272045d782be35804.jpg

לשניהן הגה קליל מאוד, גם במצב ספורט.

חברת ההשכרה עם הצי הטוב ביותר בחוף המערבי היא סיקסט, אין להם רכב בן יותר מ12 חודשים, הרכבים תמיד מאובזרים ו המחירים שלהם מצויינים.

לדוגמא, כששאר החברות נותנות לך קאמרו v6 בגרסא הזולה ביותר, הקאמרו של סיקסט היא RS מאובזרת עם ניווט, עור, מערכת של bose ועוד, אותו המתכון גם עם רכבים קטנים יותר כמו הקאמרי שמגיעה אצלהם מאובזרת מאוד בהשוואה לגרסאות ההשכרה הזולות אצל המתחרים.

את הקאמרו הקודמת אהבתי יותר מאשר את החדשה, היא נוחה מאוד בנסיעות ארוכות (דפקתי נסיעה של 1000 ק"מ כל כיוון ברציפות ללא תלונות).

הצעות המסלול שצירפתי קודם מבוססות בערך על המפה שצירפת. בערך :)

איך משיגים מחיר טוב להשכרה?

לא מזמינים רכב כל כך הרבה זמן מראש!

דוגמא למחירים בסיקסט כשאני בודק השכרה לשבוע קדימה:

5fec18551827870c76d76e28b7c93ca3.jpg

צילום של חוזה השכרת רכב על שמי, אודי Q5 ל12 יום:

ac4f88dad58e4c997ce784d57c31cc29.jpg

המחירים שצירפת גבוהים מאוד, מוגזמים אפילו. האם הם כבר כוללים בתוכם את הביטוח המלא (שעלותו היא בין 11 ל30 דולר ליום), והאם הם כוללים מיסים? פה הרי המיסים הם חלק נפרד מהמחיר (כמו שניתן לראות בקבלה שצירפתי).

ויש להם מוסטאנג GT 5.0 פתוחה

a704737d7f9b949c3d40e133849eb503.jpg

עריכה אחרונה על ידי בנצי

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיוויתי להפנות אותך לשרשור שלי שיעזור, אבל אז ראיתי שלא רלוונטי - באסה!

עצה בנוגע לרכבים: אם תגיע לסוכנות ותגלה שהרכב שרצית אינו במלאי, אל תאמר נואש(!), במהלך הטיול תעבור באחת מסוכנויות המשנה (הכי טוב בנמלי תעופה, המלאי שם הוא המגוון ביותר) ותבדוק אם ניתן להחליף.

אני גם מציע לעשות את זה במהלך הטיול בלי קשר, וכך לחוות הן מוסטנג והן קמארו.

אשמח (ונשמח) אם תעדכן אותנו לאחר הטיול במסלול שעשית, בשביל שאנחנו (קהילת הפורום) נוכל להרוויח מהנסיון.

תהנו ושמרו על עצמכם !

עריכה: אמנם לבנצי הנ"ל יש נסיון נרחב ממני, אבל אני מוכרח לציין שהנסיון שלי הכתיב שלא להתקרב להרץ. אצלם כל נסיון לשנות/לשדרג רכב נתקל בחומה בצורה. לעומת זאת, בAVIS בכל(!) אחת מההשכרות שלי, שדרגתי/שיניתי רכב לשביעות רצוני המלאה. AVIS חזקים מאוד בתחום הרכבים האמריקאים והצי שלהם לא רע בכלל - במיוחד בנמל"ת מרכזיים.

אם אתה בוחר בAVIS, תשקיע כמה דקות ותרשם לAVIS PREFERRED, זה חינמי ומשדרג את השירות והיחס.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי הכל בנצי ואענה בסדר המתואם ביותר שניתן.

ראשית, נושא הזמנת הרכב מקטגוריות האנדרנלין ובקטגוריה W הובטחו ואף רשומים באתר החברה - אך ברור לי יתכנו הפתעות. קראתי לא מעט חוו"ד בנושא.

בנוסף, בעניין המוסטנג הייתי מעדיף את ה'אקובוסט' עם המנוע 2.3 המאובזרת אך לצערי היא לא ניתנת כאופציה כאשר מזמינים מהארץ. אנסה לבדוק זאת שם ואולי להחליף בתחנת השכרה אחרת בהמשך.

מניסיון עבר של השכרה במעמד נחיתה יצאה לי ששילמתי מחיר מוגזם מאוד ולכן בחרתי להזמין הפעם מראש. פעם נוספת שניסיתי להשכיר רכב במיאמי ביץ' חברות ההשכרה שם נותרו עם וולוו קונברטיבל בלבד. וסיבה אחרונה להזמנה המוקדמת היא ניסיון להבטיח סוגי רכבים מסוימים עקב הגעה בתקופה, שאמנם אינה נחשבת לשיא עונת התיירות, אך עדיין מבוקשת לטיולים.

המחירים כוללים את כל המיסים והביטוחים מלאים עקב ביצוע ההזמנה בישראל.

ועם כל זאת, בילבלת אותי לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי הכל בנצי ואענה בסדר המתואם ביותר שניתן.

ראשית, נושא הזמנת הרכב מקטגוריות האנדרנלין ובקטגוריה W הובטחו ואף רשומים באתר החברה - אך ברור לי יתכנו הפתעות. קראתי לא מעט חוו"ד בנושא.

בנוסף, בעניין המוסטנג הייתי מעדיף את ה'אקובוסט' עם המנוע 2.3 המאובזרת אך לצערי היא לא ניתנת כאופציה כאשר מזמינים מהארץ. אנסה לבדוק זאת שם ואולי להחליף בתחנת השכרה אחרת בהמשך.

מניסיון עבר של השכרה במעמד נחיתה יצאה לי ששילמתי מחיר מוגזם מאוד ולכן בחרתי להזמין הפעם מראש. פעם נוספת שניסיתי להשכיר רכב במיאמי ביץ' חברות ההשכרה שם נותרו עם וולוו קונברטיבל בלבד. וסיבה אחרונה להזמנה המוקדמת היא ניסיון להבטיח סוגי רכבים מסוימים עקב הגעה בתקופה, שאמנם אינה נחשבת לשיא עונת התיירות, אך עדיין מבוקשת לטיולים.

המחירים כוללים את כל המיסים והביטוחים מלאים עקב ביצוע ההזמנה בישראל.

ועם כל זאת, בילבלת אותי לגמרי.

אני מציע לחכות עם ההזמנה, להוריד את האפליקציה של סיקסט ואת האפליקציה של car rentals.

לבדוק כל הזמן את שינוי המחירים, מה שאני עושה על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר בסיקסט הוא לקבוע הזמנה לתאריך אותו אני רוצה (ובחירת האופציה לשלם במועד האסיפה) ואז כל יום בודק את אותם התאריכים, אין דמי ביטול ככה שכשיש מחיר טוב יותר אני סוגר ורק לאחר מכן מבטל את ההזמנה היקרה יותר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיוויתי להפנות אותך לשרשור שלי שיעזור, אבל אז ראיתי שלא רלוונטי - באסה!

עצה בנוגע לרכבים: אם תגיע לסוכנות ותגלה שהרכב שרצית אינו במלאי, אל תאמר נואש(!), במהלך הטיול תעבור באחת מסוכנויות המשנה (הכי טוב בנמלי תעופה, המלאי שם הוא המגוון ביותר) ותבדוק אם ניתן להחליף.

אני גם מציע לעשות את זה במהלך הטיול בלי קשר, וכך לחוות הן מוסטנג והן קמארו.

אשמח (ונשמח) אם תעדכן אותנו לאחר הטיול במסלול שעשית, בשביל שאנחנו (קהילת הפורום) נוכל להרוויח מהנסיון.

תהנו ושמרו על עצמכם !

עריכה: אמנם לבנצי הנ"ל יש נסיון נרחב ממני, אבל אני מוכרח לציין שהנסיון שלי הכתיב שלא להתקרב להרץ. אצלם כל נסיון לשנות/לשדרג רכב נתקל בחומה בצורה. לעומת זאת, בAVIS בכל(!) אחת מההשכרות שלי, שדרגתי/שיניתי רכב לשביעות רצוני המלאה. AVIS חזקים מאוד בתחום הרכבים האמריקאים והצי שלהם לא רע בכלל - במיוחד בנמל"ת מרכזיים.

אם אתה בוחר בAVIS, תשקיע כמה דקות ותרשם לAVIS PREFERRED, זה חינמי ומשדרג את השירות והיחס.

לא שמתי לב לתגובה שלך עד עכשיו :-(

לעניינו - אל תדאג, גם אם לא הגבתי עד כה קראתי כל פוסט (כולל התגובות כמובן) שכתבת. ואם אני לא טועה, כבר יותר מפעמיים.

מקריאה של רוב ההודעות של החברים כאן אני מכין את עצמי נפשית למקרה שבו לא אקבל את מה שהזמנתי (דבר שלא קרה לי עד היום, אך תמיד יש פעם ראשונה). יש לי כרטיס חבר מועדון בהרץ - מקווה שזה יעזור במקרה הצורך. כמובן שאעדכן בסוף הטיול, ברמה שהמספקת ככל האפשר, על עלילות ההתרחשויות.

לגבי החברות השונות, ופה אני מכוון גם לבנצי שהעיר את עיניי, וכבר אענה גם לו, מכל אחד אני שומע משהו אחר לחלוטין וזה מבלבל מאוד; כן הרץ, לא הרץ, רק אוויס, לא אוויס, אלאמו, סיקט וכל השאר. ואוו, כמות החברות ומה שהן מציעות בפועל פשוט לא נגמרת. לא רוצה לחלוק על אף אחד כאן, ובטח שלכם גם הניסיון הרב יותר עליי, אבל נראה לי שלכל חברה יש את היתרונות והמגרעות שלה.

נ.ב. בעבר הייתי מתנהל רק עם אופרן כי שם הייתי מקבל מחירי נטו ונמוך מכך (עבדתי בענף התעופה בעברי).

המחירים שבנצי הציג - זולים בצורה מטורפת, אם כי לאחר בדיקה קצרה מדובר במחירים שמתאימים לשוק האמריקאי ומוצעים ללא כל כיסוי ביטוחי (עלות ביטוח יומי נעה בין 15 ל-45 דולר! - תלוי בסוג הביטוח), כך שהמחירים מתאזנים. לגבי הרגע האחרון - אני בטוח כאן שבנצי צודק, אבל מכיוון שאנו מוגבלים בזמן ויוצאים לדרכנו הארוכה כבר על ההתחלה, לא היינו רוצים "לקחת סיכון".

שאלה אחרונה בנוגע לאחת התגובות - מישהו כאן יודע מה ההבדלים המהותיים בין המוסטנג V6 ל-2.3eco (שבדר"כ מגיעה בגרסת הפרמיום) חוץ מהמנועים כמובן וצג המולטימדיה? אשמח למידע מניסיון, כי באתר של פורד קצת הלכתי לאיבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביצועים, ללא ספק.

לא רק עניין המיצוב (הv6 היא גרסת הבסיס), צריכת הדלק של האקו בוסט טובה יותר והרכב מרגיש הרבה יותר חד מהv6, אני אהבתי מאוד.

לגבי המסלול, ביום שישי נסעתי לsouth lake tahoe, נשארתי לילה במלון ובשבת יצאתי לטייל צפונה, זאת הפעם הראשונה שעשיתי את המסלול הזה במזג אוויר קייצי.

א. הדרך לשם ביום שישי הייתה נהדרת, כביש סלול היטב ומלא פיתולים, הX5 על מצב ספורט התנהג לתפארת ומערכת הניווט סייעה רבות בקריאת הדרך מלפנים בכביש הלא מוכר (אני בדרך מגיע מהצפון) נסעתי במהירות כפולה מזאת המומלצת בסיבובים וללא ספק אבקר שוב בכביש הזה.

ב. להקיף את האגם זה כייף, שוב, פיתולים רבים עם שינוי גובה וכביש שמקיף את האגם על ההרים. חוויה מומלצת.

ג. טאהו סיטי היא עיירה מאוד צבעונית ודי עמוסה בשבת.

ממליץ בחום לשלב את זה בטיול שלכם צפונה, זה נופל באמצע הדרך בדיוק.

1c4e9f90da5c618da0fbfb2e79a155aa.jpg

b9ffdc62a781f2d81221c84dacab515d.jpg

b62d7a73c9094b017e1dc65eef3bca69.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שירשור בול בשבילי!! :wink:

אני יוצא עם אישתי קצת לפני כן במתכונת דומה, נכון לרגע זה לא הוחלט אם לנחות בוגאס או בסן פרנסיסקו.

אנחנו מגיעים קצת לפניכם, ב 15 לספטמבר ונשארים חודש, רק שאני אמור לסיים את הטיול במיאמי..

התיכנון גם להגיע לנאפה, מונטריי, אגם טאהו וגם לילוסטון..

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...