Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים 6.5״

שימו לב! השרשור הזה בן 2877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

זו המערכת שיש לי:

http://www.autopumpkin.com/pumpkin-universal-7-inch1024-600-touchscreen-quad-core-android-4-4-double-din-car-stereo-gps-navigation-system-support-3g-wifi-obd2.html

ברמקולים של הרכב שומעים על הפנים, אשמח להמלצות על זוג רמקולים/קומפוננט שמתאימים למערכת הזו,

אין לי דרישות מטורפות, רק ברמקולים נורמאליים בגודל 6.5״, אם הרמקול גדול יותר אני יכול לבנות לו איזה טבעת התאמה

אין מגבר ברכב ואני לא מעוניין במגבר, רק ברמקולים שיעבדו טוב עם המערכת הזו..

משהו עד 500-700 ש״ח

הרכב הוא b4 2004 ככה שאם בוחרים בקומפוננט, הטוויטרים צריכים להיות בגודל 1 אינצ׳ בגלל התושבת

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל התקציב דומה והרכב זהה (וכך גם אולי שיקולי התקנה נלווים).

כמו כן, גם אתה עובד ללא מגבר חיצוני ולכן מתבקש שיהיו רמקולים נצילים יחסית.

אחרת, אתה יכול לחפש הודעות עבר של Audio King למשל עם המלצות במסגרת התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלתי לחתוך את הקונסולה המרכזית כמו פה:

12.jpg13.jpg14.jpg

אבל בסופו של דבר, החלטתי להתקין אותה בתא האחסון העליון, בין 2 פתחי האוורור של המזגן.

גודל הפתח היה קטן מדי והיה צריך לעשות המון ניסורים/קידוחים/התאמות של פאנל הפלסטיק+ בתוך הדשבורד אבל בסוף יצא ממש אחלה,

בעניין החיבורים - מהחיבור הישן של המערכת המקורית לקחתי + קבוע, + אחרי סוויצ', -, ואת כל החיבורים של הרמקולים פשוט הלחמתי למתאם ISO וחיברתי למערכת החדשה.

את כבל האנטנה חתכתי מהמערכת הקודמת והלחמתי לו חוט אנטנה + וקונקטור ארוך שהזמנתי מאיביי.

בנוסף, חיברתי למערכת דונגל 3G עם כרטיס סים ככה שיהיה לי אינטרנט תמיד (לוויז/מוזיקה), מצלמת רוורס ומצלמה קדמית (DVR) שפועלת ברגע שמניעים את הרכב.

ככה היה לפני:

1.jpg

חיתוך פאנל:

3.5.jpg

חיתוך פלסטיק מתחת לדשבורד:

4.jpg2.jpg

וככה נראה אחרי, לפני שאשפץ קצת את הקילופים מסביב לפאנל:

5.jpg6.jpg

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד !

נראה כמו עבודה קשה, מקווה שזה יושב שם טוב (לפי התמונות זה קצת בולט החוצה...)

למה בסופו של דבר לא החלפת את המערכת הקיימת ? הרי גם שם היית צריך לבצע חיתוכים וכד'

הייתי שמח לשמוע ביקורות על המוצר עצמו (על הנייר זה נראה טוב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...