Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת צמיגים לפולקסווגן קאדי 2013

hakosemtal2016
שימו לב! השרשור הזה בן 2124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וחג שמח, אני רוצה להחליף צמיגים ובמקרה הגרוע להשקיע מקסימום 380 לצמיג אחד במקרה הגרוע ובמקרה היותר טוב קצת פחות, מי לדעתכם בהשוואה אחד על אחד נחשב בתוצאות יותר איכותי, בטיחותי ואמין, ונותן יחסי עלות ותועלת?

קוד 210 91H

195/65/15

קישור:

http://www.tiredeal.co.il/web/8888/nsf/FILTERS.TAF?PRO4=&did=1518&_UserReference=F702BE436DBCC714575A841F&Attribute1=195&Attribute2=65&Attribute3=15&search=%C3%A7%C3%B4%C3%B9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברוך/ה הבא/ה לפורום.

בבקשה לעשות חיפוש.

מדובר במידה נפוצה מאוד שנדונה פעמים רבות בתקופה האחרונה. כולל אתרים נוספים לרכוש דרכם.

הנה כמה שרשורים להתחיל את התהליך: http://www.carsforum.co.il/vb/tags.php?tag=195%2F65r15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה וחג שמח,

אני עכשיו מסתכל, לא תוכלו בכל זאת להמליץ לי על צמיגים לרכב, אני רוכש רביעיה, עדיפות לבחור דרך טייר דיל ולכן נתתי תקישור ומשם אני ילך לפנצ'ריה באזור קרוב לי לבית ויעשה שם(הם נותנים לי מחירים הכי זולים כמו בהשוואת מחירים של יד 2), ואם אפשר עוד כיוונים לאופן החיפוש בפורום של צמיגים במידות שלי, לא יודע כל כך איך לחפש, יש עשרה תוצאות מספיק בתור התחלה אבל חלקם שרשורים די ישנים ככה שאני לא יודע עד כמה רלוונטי.

עריכה: הסתכלתי על מה שנתת, אבל זה די בלבל אותי ואין משהו חד משמעי, לא אכפת לי כל כך מחיר כמובן שלא יעלה יותר מ380 באתר טייר דיל(אני כבר אסתדר עם הפנצ'ריה באזור שלי על המחיר), אני רוצה צמיג מומלץ איכותי אמין, בטיחותי עם אחיזה טובה, כמובן שלא הייתי מסרב שהוא יהיה עם תכונות של חסכון בדלק אם זה חשוב ועוד כגון נהיגה ספורטיבית וכו' אבל נראלי שאי אפשר לאכול את כל העוגה במחיר של עד 380 ואם אפשר אז הרווחתי:), אם היה איזה אתר שיכול היה לעזור בהשוואת צמיגים, מצאתי אחד שכזה שרובכם מכירים, הבעיה היחידה שאין את כל הצמיגים כמו באתר.

עריכה אחרונה על ידי hakosemtal2016
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין איזה מספרים כדאי שהתאריך יהיה רשום על הצמיגים כדי שלא ידחפו לי ישנים? מה לבקש מהמוכר/פנצ'ריה שתראה לי? אולי כבר עדיף לבחור צמיג לפי תאריך ואחר כך לפי יצרן ככה שאם אקח יצרן מסויים שלא יתנו לי תאריך ישן כי זה מה שיש להם?

ובכל זאת מישהו יודע מה כדאי לבחור מאתר טייר דיל? אני בסוף ארכוש מפנצ'ריה באזור במחיר הכי זול שאפשר למצוא בהשוואת מחירים של יד 2 התקציב הוא עד 380 ₪ באתר והמידה היא 195/65/R15

91H 210

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותם דגמים של צמיגים מומלצים עולים בכל שרשור כזה. יש באמת שפע שנכנס לתקציב ויהיה קשה לצמצם עבורך את הבחירה לאחד.

אם בכוונתך בכל מקרה לגשת לצמיגיה באזורך ולרכוש דרכו ישירות ולא דרך אתר כלשהו, אז אני מציע שתעשה את זה מלכתחילה ותשמע מה יש לו להציע לך (מבחינת זמינות, טריות ומחיר). עם ההצעות האלו, תוכל לחזור להתייעץ כאן, שמא יהיה איך לצמצם מעט את האפשרויות.

צמיגים שאוחסנו בצורה נאותה עד שנה זה סבבה. המחמירים יתייחסו לחצי שנה.

התאריך מופיע בהטבעה אובלית עם 4 ספרות, 2 ראשונות עבור השבוע (מתוך 52 בשנה) ו-2 הנוספות עבור השנה.

תאריך של השבוע לפני שנה יופיע כ-2415 למשל.

אגב, יש עכשיו גם מבצע באוטודיפו לצמיגי גודייר במידה שלך ב-330 ש"ח.

רק צריך לבדוק באיזה דגם מדובר (אם האפישנטגריפ פרפורמנס אז זו אפשרות טובה וגם המחיר נראה לי טוב).

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ומה לחפש בחיפוש על מנת לקבל את התוצאות הנכונות, ניסיתי כמה אפשרויות ועדיין יש עשרה תוצאות בלבד שכבר עברתי עליהם?

יש מצב שבמקום לחפש חברה אני צריך לבחון גם את התאריך ולתת בחירה לעמוד גם בקריטריון הזה של התאריך?

ובכל זאת לא תוכלו לתת המלצה לצמיגים בין היתר לכך שאני אנסה לחפש בחיפוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש הרבה מה לחפש מעבר לשרשורים שמופיעים בלינק שצירפתי. כולם אגב מהחודשים האחרונים.

אתה יכול לרשום בשורת החיפוש 65R15, אולי תמצא עוד כמה תוצאות, רק שהן יהיו מעורבות עם דברים שלא קשורים וגם אולי מידת צמיגים עם רוחב שונה.

את חשיבות התאריך ציינתי קודם. זה לא הקריטריון הראשון לסנן לפיו, אבל יש לו חשיבות.

בכוח אתה רוצה רשימת צמיגים? הנה (בסדר אקראי):

טויו CF2, פאלקן ZE914, גודייר אפישנטגריפ פרפורמנס, דנלופ בלוריספונס, קונטיננטל אקו-קונטקט 3/5, קונטיננטל פרימיום קונטקט 2/5, פירלי P1, גודייר איגל ספורט, יוקוהמה C.Drive, מישלין אנרג'י סייבר פלוס. יתכנו הצעות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להעליב אני די חדש פה ובקושי אפילו יודע לעשות חיפוש, כמובן שראיתי את מה ששלחת לי בתוצאות חיפוש וקראתי, נראלי שגודייר

מעולים, גם פלקן ומישלן ואחר כך הנקוק?יש היגיון?

אני בכל זאת מנסה למצוא עוד תוצאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן ממה להעלב. אבל לדעתי באמת כל מה שיכול להירשם על המידה הזו, כבר נרשם.

נתתי לך רשימה של צמיגים אפשריים.

אפשר באמת להוסיף את ההנקוק K425 (במסגרת צמיגים "ירוקים" כמו המישלין אנרג'י והאקו-קונטקט, אולי גם ה-P1).

כל אלו שציינתי יהיו טובים בסה"כ.

מכאן זה ענין של לבדוק מה זמין בפועל בצמיגיה שרלוונטית עבורך (שוב, במידה ואתה לא מזמין דרך אתר ברשת כדוגמת טיירדיל), ומה תאריכי הייצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשים או טויו CF2 או פאלקן ZE914.

רביעיה אמורה לעלות לך 1,100 ש"ח. זו עסקה טובה.

אין צורך לחפש דגמים יקרים יותר, סתם מיותר.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שהחברות הגדולות הם: Michelin

Goodyear

Continental

Pirelli

אבל נדמה לי שכאן צריך להשוות צמיג בצמיג(דגם מול דגם) ולא יצרן ביצרן, חבל שאין איזה אתר להשוואת צמיגים שיש בו את כל אלו שאני מתלבט ביניהם מידה 195/65/

R15 91H 210

יש את האתר הזה רק שאין בו את כל הצמיגים וחיפשתי

http://www.tyrereviews.co.uk/

ניסיתי לחפש עוד תוצאות בפורום רק שאצלי מאיזו סיבה החיפוש לא עובד בכלל, אז אם ישלכם איזה רעיון איך לעשות חיפוש יותר מעמיק בפורום זה יעזור לי מאוד, אני קצת רוצה להעמיק בצמיגים כי סה"כ אני הולך להחליף רביעיית צמיגים לי ולעוד רכב שהוא בדיוק אותה מידה של צמיגים ככה ששמיניית צמיגים, שתי רכבים בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי השווה בין חברות לחברות? ניתנו לך דגמים מדוייקים.

אילו צמיגים לא מצאת ב-tyrereview?

בכל אופן, יש להתייחס לביקורות שם עם המשקל הראוי (מאחר ונסיון נהגים שונה, אופי נהיגה שונה , רכבים שונים, מידה שונה, אקלים שונה וכיוצב').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...