Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבי-פארטס פתח תקווה

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 2431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זאת הפעם הראשונה שאני קונה שם בדלפק, בפעם הקודמת קניתי 3 רדיאטורים דרך הטלפון- המחיר היה זול, וכולם מחזיקים יפה עד היום .

היום בפעם הראשונה קניתי בדלפק מעבה מזגן לפנדה, יש לו צוות אדיב ונחמד... מהפקידה החביבה, ועד הבחור הנחמד שדיברנו קצת על רכבים .

המחיר היה זול, המעבה נראה באיכות טובה .

נורא רציתי לקנות פקק לריקון לקאוואליר שלי, עוד אחד שיהיה... אבי התעקש שאני אקח את מה שהציע לי ואסע לשלום.

אמנם מדובר בחלק לא יקר, אבל עדיין עושה טוב על הלב .

בגדול?

מרוצה מאוד ובטוח שאקנה שם שוב ...

מקום עם אווירה חיובית, מה שלא מובן מאליו בתחומים שעוסקים ברכב כיום .

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ

הגעתי לאבי להחלפת ממיר קטליטי

השירות שלו היה טוב , המחיר סביר (מדובר בממיר ספורטיבי)

העבודה עצמה שבוצעה על ידי עובד שלו לקחה יחסית הרבה זמן (אבל אני לא מאמין בעבודה מהירה,אז זאת לא תלונה), היה נראה קצת אובד עצות בהתחלה, שיחק עם הממיר והפך אותו כמה פעמים ונראה שקבע את הצד בצורה רנדומלית לגמריי (למרות שצריך להיות כיוון FLOW ברור)

מבחינת ריתוכים - אני פחות מבין בצד הזה אבל נראה שהשקיע וידע מה הוא עושה.

הראה לי שהם גם עובדים עם BORLA , למי שמחפש (הממיר שרכשתי הוא של magnaflow)

בסה"כ יצאתי מרוצה, אם כי מדובר בעבודה פשוטה יחסית ואני לא יודע אם הייתי נותן לו להחליף לי רדיאטור לעומת זאת

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...