Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט 208 GTI חדשה עם צבע דקיק ביותר

שימו לב! השרשור הזה בן 2867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

לאחרונה הגיע לטיפול 208 GTI חדשה שהשתחררה מהסוכנות במצב מחפיר.

למה מחפיר? מה שעבר על היפהפיה הזאת לפני המסירה הוא תעלומה אבל אני משער ששילוב בין שטיפה עם כל הטעויות שרק אפשר לעשות ו"פולישווקס" גס ביותר שעשה מישהו שכנראה לא צריך לעשות עבודות שכאלה..

התוצאה? רכב שרוט עמוס בהולוגרמות והכי גרוע שהצבע פשוט "גולח" לכחצי מהעובי בו הוא יצא משערי המפעל (היה חלק קטנטן בקצה הגג שכנראה לא הגיעו אליו בזמן ה"שחיטה", שם היו קריאות "טובות" במד הצבע שלי).

כאמור עובי הצבע הממוצע היה סביב 75 מיקרון וראיתי בחלקים מסויימים גם 70 ו 65 מיקרון מה שאילץ אותי לעבוד עם "איזמל מנתחים" על לכה לא קשה במיוחד בצורה הכי עדינה שיש ובערך כפול מהזמן אותו הייתי משקיע לרכב במצב דומה עם לכה בעובי נורמאלי.

סך הכל עבודה סביב ה 35 שעות ושימוש בחומרים מבית "שול" בלבד עם פדים רכים ובין 4 מעברים לרוב חלקי הרכב ל 7 מעברים של פוליש.....

במכסה מנוע למשל שניה לפני שיישמתי את הציפוי (ננולקס) "הסתובבה הקופסא" והחלטתי שאני לא מרוצה וטראח תוספת של 3 מעברים שנוספו על 4 שבוצעו קודם...

אחד הפרוייקטים היותר מעניינים ומאתגרים שהיו לי ולו בגלל עובי הצבע על רכב חדש,שחור ולא ממש זול.

אין לי מושג איך משחררים רכב במצב כזה,מצרף תמונות לפני ואחרי, שלומי.

SAM_2016.JPG

SAM_2014.JPG

SAM_2011.JPG

SAM_2009.JPG

SAM_2004.JPG

SAM_1990.JPG

SAM_1997.JPG

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הזוי לחלוטין.

הרכב הזה עכשיו ידרוש תחזוקה מוקפדת הרבה יותר מרכב רגיל.

פשוט בזיון שמוסרים ככה רכבים ועוד גורמים נזק.

מעניין לראות את הרכב הנ"ל עוד כמה שנים ולראות מה ההשלכות של לכה כ"כ דקה.

עבודה יפה כרגיל.:mm_yeah:

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושה, הייתי מסרב לקבל את האוטו או מפעיל אחריות, זה כבר רשלנות שתפגע בתוחלת חיי הצבע בשמש הקופחת של המדינה שלנו, זה פשוט עכשיו הפך להיות רכב שמאלץ את בעליו לתנאי תחזוקה גבוהה

ביותר.

עבודה מעולה שלומי, מה עובי הצבע לאחר הטיפול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עברתי על כל הרכב אחרי הטיפול ככה שקשה לי לעשות ממוצע מדוייק אבל מבדיקה רנדומלית העובי ירד בכמה מיקרונים בודדים שחלקם הוחזרו לאחר הציפוי , לצערי לא היתה לי הפריווילגיה "לגלח" בפוליש ראשוני גס..

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו איזה יופי של עבודה !!!

עדיין לא מבין איך יוצא כזה רכב עם כאלה שריטות ?

כמה מיקרונים צריך להיות ברכב חדש שלא נגעו בו ? רכב גרמני?

בקטע בקצה הגג עם העובי התקין נמדדו כ 140 מיקרון.

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה מדהימה. שאלה כללית: לה אתה בוחר חומרים איזוטריים של שול וננולקס? איזה יתרונות לדעתך יש להם על המותגים היותר נפוצים?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...