Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואבים רובוטיים של iLife

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האתר גירבסט נכנס לשוק חזק עם השואבים הרובוטיים של iLife, השואב הכי יקר שלהם לא עובר את ה700 שקל עם משלוח חינם.

http://www.gearbest.com/vacuum-cleaner/pp_360002.html?utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale

מסקר שוק שעשיתי, השואבים הכי מתקדמים בשוק הם של החברות שמתמחות בהם, ניטו איי רובוט ועוד חברה.. הקטע שהשואב הכי מתקדם שלהם מגיע ל4000 שקל. האביזרים לשואבים שלהם יקרים להחריד, האביזרים לשואבים של איילייף עולים גרושים.

קראתי קצת ביקורות ואנשים דיי מרוצים מהשואבים האלה, השאלה היא מה ההבדלים הטכנולוגיים שיש לשואב שעולה 630 שקל לבין שואב שעולה 4K? ההבדל במחירים בגלל המותג או בגלל הטכנולוגיית יצור?

יש כמה דגמים לשואבים של איילייף, כמו שהבנתי הכי מתקדם הוא V7S שמבטיח להיות שקט במיוחד.

מה אתם חושבים? שווה לנסות לקנות? למישהו יצא להיתקל באחד כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 257
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יכול לענות לשאלתך המקורית לגבי ניסיון עם השואב המדובר.

אני כן יכול לספר לך שהשואב של אמא שלי מסוג רומבה 770 הגיע למיצוי חיי הסוללה שלו לאחר מספר שנים של שימוש. בהתאמה שמתי לב שגם המברשות התבלו והגיע הזמן להחליפם.

סוללה מאיביי עלתה כ-52 דולר וסט מברשות ומסננים עוד כ-10 דולר.

לדעתי אלו לא עלויות גבוהות עבור תחזוקה \ אביזרים.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל למה כוונתך כאשר אתה אומר שהאביזרים שלהם יקרים להחריד?

האם קראת זאת באיזה שהוא מקום, או מניסיונך?

דבר שני - החברות הללו ש"המציאו" את הרובוטים מסוג זה הן המובילות והמפתחות. כל השאר מזנבות מאחור ואכן גם יודעות אולי לייצר איכותית ובזול מוצר שידע לעבוד כראוי.

אבל, וכאן יש אבל לא קטן, לאן כדאי להשתייך? למובילים, אלה שנותנים את הטון, שמפתחים ומכתיבים לאן הכיוון הולך? או לשאר?

לדעתי יש הבדל בין רובוט שאתה משלח לדרכו ויודע שהוא לא יתקע או יסתבך, שיידע "להרים גלגל" כאשר משהו מפריע לו או כאשר הוא צריך לעלות על שטיח, לבין רובוט שיודע לנסוע ולשאוב אבל לא יידע להתמודד עם בעיות בשטח או לשאוב מהפינות. רובוט כזה מהר מאד יהפוך למוצג או רהיט שאף אחד לא מעונין להשתמש בו כי אתה לא תהיה מרוצה ממנו.

דבר נוסף שנגעת בו - הטכנולוגיה. אני חושב שבמילה זו כלולה גם האיכות של חומרי הגלם ושל החלפים ואיכות ההרכבה. לשם דוגמא: אני הצלחתי להפיל מקומה 4 את סל האיסוף של הרומבה שלי. אחוז בעתה דילגתי למטה ומצאתי אותו שוכב בחניה ללא שום פגע, כלומר הפלסטיק הוא מאיכות טובה ולא ידוע לי מהי האיכות במוצרים זולים יותר. לכן אני די בטוח שהרומבה שלי לא יתפרק בעוד כמה שנים. גם זה הוא לדעתי שיקול.

לגבי המחיר המופקע לדעת רבים, אתה צודק, אבל זה כבר ענין סוביקטיבי וכל אחד עם הכיס שלו יחליט עד כמה הוא מוכן להשקיע בענין והיכן הוא הגבול. אתה צריך להשוות בין מה שגובים בחו"ל לבין המחיר בארץ. האם ההפרש הוא לא נורמלי/מפגר, או הגיוני.

לגבי המותג הספציפי שהעלית כאן, ובכן לדעתי אין ייצוג וייבוא בארץ לחברה הנ"ל, כך שכמו בכל דבר דומה, הרכישה היא הימור. הכל טוב ויפה כאשר המוצר תקין, אבל מה תעשה כאשר תהיה לך טענת אחריות? תקלה? זה גם שיקול.

לסיכום: שיהיה לך בהצלחה, אשמח אם תחזור לעדכן מה עשית ולדעתי מנהלי הפורום יכולים כבר לרכז הכל בשרשור שואבי אבק רובוטיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הביקורות שראיתי זה רובוט מעניין, אבל יש כל כך הרבה דברים שרובוט כזה צריך לבצע שקשה לי להאמין שהוא יעשה את זה טוב. אחת הבעיות הכואבות זה כשאתה צריך לעבוד בשביל הרובוט כדי לחלץ אותו כל כמה דקות כי הוא נתקע, בעייה אחרת זה אם אתה צריך לנקות לו את המברשות אחרי כל סיבוב מהשערות.

דרך אגב הוא לא שואב אלא רק "מטאטא" עם המברשות.

לסיכום , לדעתי 700 שקל זה הרבה כסף לזרוק לפח בשביל להיות שפן נסיונות על הרובוט הזה, אני הייתי משלם יותר על רובוט שהוכיח את עצמו מאחת החברות הוותיקות.

קח בחשבון שהביקורות האלה יכולות להיות מוטות לטובת הרובוט.

http://www.xiaomitoday.com/review-ilife-v7s-ally-house-cleaning/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייעצתי עם אנשים מהאתר bee.deals שרכשו באופן אישי את הרובוט והם מרוצים, זה מייאש כל הטכנולוגיות הזולות האלה שבסופו של דבר חלקן דווקא את עושות את העבודה.. וחלקן זה כסף לפח.. מייאש :/

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב הוא לא שואב אלא רק "מטאטא" עם המברשות.

לפחות לפי התשובות לשאלות באתר שצרף פותח השרשור כן קיימת יניקה, 600 פסקל או 1000 פסקל, לפי הדגם.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת לאתר glouds.com (למרות שהאתר בעברית).

בכל אופן, הביקורת באתר נראית מוגזמת לחלוטין. כל הביקורת מלאה במחאות ולא מצויין אפילו חיסרון אחד. בנוסף, כותב הביקורת טוען שיש ברשותו גם iROBOT והשואב הסיני "עולה עליו בכל מובן".

אני לא אומר שהשואב הסיני לא מוצלח (אני באמת לא מכיר אותו), אבל הביקורת הספציפית נראית מוגזמת מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי.

לבעלי הרובוטים בבית שאלה נוספת:

לדגם הv5 pro ישנם 2 מברשות מטאטא אך ללא מברשת לשטיחים לעומת דגם הv7s שהוא מתקדם ויקר יותר ובעל מברשת לניקוי שטיחים אך רק בעל מברשת מטאטא אחת בלבד. אנחנו מוציאים שטיח רק לסלון ורק בחורף, האם זה חסרון משמעותי שיש מברשת אחת לעומת 2?

תודה

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

במקרה היום גיליתי את קבוצת הפייסבוק "סלאמתק!". מסתבר שיש שם כמה חפירות על השואבים האלה.

מוזמן לקרוא סקירות באתר שלהם:

לדגם A4:

http://www.salamtak.online/2016/05/26/%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%A9%D7%95%D7%90%D7%91-%D7%90%D7%91%D7%A7-%D7%A8%D7%95%D7%91%D7%95%D7%98%D7%99-chuwi-ilife-a4/

לדגם V7:

http://www.salamtak.online/2016/05/18/chuwi-ilife-v7/

פוסט שמרכז את ההבדלים והתכונות בין המוצרים השונים של החברה: https://www.facebook.com/groups/1675603569374013/permalink/1737921443142225/

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב תקשיבו, אין מאושר ממני.. הדבר הזה פשוט מדהים לעומת המחיר שלו!!! שואב הכל, מגיע כמעט לכל פינה, ממש שואב כמו שצריך. מעביר סמרטוט ובהוספת כמה טיפות רצפז גם מוריד כתמים עקשנים. אף פעם לא ראיתי בעבר שואב רובוטי בפעולה אבל לפי התאורים של חבר שיש לו iRobot 980, באמת אפשר להבין שהרובוט שלי לא מפותח טכנולוגית כמו שלו.., כמו שהבנתי הרובוט שלו יודע למפות את החדר ולבנות מסלול נקיון של מעל 90%, ויודע ללכת להיטען ולהמשיך מאיפה שהפסיק.

בכל מקרה, עם כל הכבוד, הוא שילם על שלו כמעט 4000 ואני על שלי כולל מיסים לא עברתי את ה700.

הרובוט הזה יודע להימנע מתקיעות, להימנע מנפילות, כשהוא מזהה הצמדה לקיר הוא מפעיל תכנית לשאיבה צמוד לקירות, שואב ממש טוב. אמא שלי נגד כל הטכנולוגיות האלו אז ביקשתי ממנה שתעביר מטאטא ואז סמרטוט במטבח כהרגלה ומיד אחרי זה הפעלתי את השואב, היא לא האמינה לכמות הלכלוך שהוא הצליח לאסוף.

חסרון שהוא לא תומך בנתיים בקיר וירטואלי אבל נבליג על זה, לעומת המחיר אני מרוצה 99%!

אשמח לענות על שאלות למי שמתעניין :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...