Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדל בין גומיות של PowerFlex לבין גומיות מקוריות ?

שימו לב! השרשור הזה בן 2881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מה בעצם ההבדל בגומיות (בושינגים) בין הגומיות של חברת powerflex לבין המקוריות ?

תודה .

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, עשיתי חיפוש,

הבנתי שהם יותר מקשיחות את הרכב, וכמובן כל רכב מגיב בצורה אחרת,

חשבתי להתחיל להחליף גומיות, וחשבתי להתחיל עם גומיות האגזוז (למרות שיכול להיות שאין להן משמעות).

אשמח לשמוע תגובות בנושא.

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלוטין חסרות משמעות.

אלא אם תושבת האגזוז שלך גמורה והמקורית יקרה באופן ניכר, לא הייתי טורח.

בכל מקרה, כפי שאמרתי כבר דובר על כך. לעתים ההחלפה מלוווה ברעשים בלתי נסבלים (כיוון שכעת התושבות סופגות פחות אנרגיה שמועברת לרכיבים עצמם ולעתים השיפור משתלם ואין כלל שינוי לרעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיו,

החלפת גומיות באנטי רול הקדמי, יהיה משמעות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא באמת יודע מה תהיה ההשפעה, אני פשוט משתמש בהגיון בריא ומעט הבנה הנדסית.

אני מבין למה תותבים להיגוי יתנו הפניה מהירה ומדויקת יותר - כתוצאה מקריסה מופחתת של התותב הקשיח לעומת הגומי המקורי.

כשמדובר באנטי-רול בר הייתי משער שגם כאן לא תהיה השפעה גדולה, ואם תהיה אז היא תהיה לא מאוד מורגשת.

סיבה שבגינה רבים מחליפים לגומיות פאוורפלקס הינה אורך החיים האינסופי (על הנייר) שלהם, ולא תמיד בגלל השיפור הצפוי (ולעתים אף שנמוך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אמר לי מישהו יודע דבר:

להחליף תותבים עושה הבדל - אם אתה נהג כזה טוב (או מטורף) שמה שמגביל אותך זה חמשת האחוזים של מעטפת הביצועים שגמישות התותבים מונעת ממך לנצל.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...