Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רימו אותי כשקניתי רכב בצורה הכי מתוחכמת שיש

שימו לב! השרשור הזה בן 2887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

dfsבהמשך לפוסט הקודם שלי שגיליתי שהחליפו לי מנוע לאחר שבבדיקה לא עלו על כלום:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?601822-קניתי-רכב-הבדיקה-יצאה-טובה-ולאחר-פחות-מחודש-גיליתי-שהמנוע-הוחלף

אחרי שהתחלתי לחקור את העניין של ההחלפת מנוע גיליתי עוד כמה דברים.

דיברתי עם בעלת הרכב הקודמת, ואמרתי לה שהוחחלף מנוע ברכב ושהיא הסתירה ממני את הפרט הזה. היא נלחצה מהשיחה שלי ואמרה לי שהבן שלה יחזור אליי בערב ומאז היא ניתקה(לא החליפה) את הטלפון!! היא בכלל לא זמינה.

אני מסתכל על הרישיון של הרכב כדי לקחת את המספר של הבית של מ144 ומה אני רואה? שהשם משפחה של הבנאדם שהחליף איתי בעלות הוא לא דומה בכלל לשם של זה שקניתי ממנו את הרכב, שזה אומר שהיא קנתה את הרכב לא מזמן והסתירה ממני את זה שהרכב הוא יד 2 ולא 1 כמו שהיא אמרה לי!!! היא אמרה לי שהרכב של בעלה ושהוא נפטר ויש לי ייפוי כוח על הרכב.

בדואר מסתבר, ברגע שלא שמתי לב, היא הראתה לפקידה שם את העברת בעלות המקורית של הרכב (שרשום על הבן שלה) שהיא הסתירה את זה ממני!! זאת אומרת, שהרכב שקניתי הוא יד 2 ולא ראשונה כמו שהיא אמרה לי!!

יש לי משהו לעשות כנגדה משפטית??

אני יודע איפה היא גרה, ואני מתכוון ללכת ביום ראשון על הבוקר למשרד הרישוי כדי שייתנו לי את כל הפרטים על הרכב הזה ואז לנסות לתבוע אותה בסכום ענק על הונאה ומרמה.

אני מתכוון לתבוע גם את המכון בדיקה על זה שלא אמר לי שהוחלף מנוע ברכב, למרות שהוא התחייב לי בטלפון שהוא יוכל לומר לי אם המנוע הוחלף או לא(השיחה האתר מוקלטת אצלי).

אשמח לקבל מכם חוות דעת על המקרה שקרה/עשו לי, ומה הייתם עושים במקומי.

תודה מראש.

11

עריכה אחרונה על ידי sharons007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dfs ואז לנסות לתבוע אותה בסכום ענק על הונאה ומרמה.

אני מתכוון לתבוע גם את המכון בדיקה על זה שלא אמר לי שהוחלף מנוע ברכב, למרות שהוא התחייב לי בטלפון שהוא יוכל לומר לי אם המנוע הוחלף או לא(השיחה האתר מוקלטת אצלי).

.

תודה מראש.

11

בהחלט הכי מתוחכמת שיש :roll:

על זכרון דברים חתמתם?

שום דבר /:

קניתרכב בסכום X הוא שווה כרגע לטענתך Y , קטן מX

מה ההפרש? זה סכום התביעה שלך אולי עוד כמה שקלים על עוגמת נפש אבל....

תצטרך להוכיח שהונו אותך

איך תוכיח?

כאשר אין שום דבר כתוב!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא בדקת את ת.ז של המוכר? מכון הבדיקה לא בדק אותו גם?, לא הסתכלת ברשיון הרכב?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכון בדיקה רק צילם את הרישיון רכב ורשם את הת.ז שלי ושלה.

היא אמרה לי שהרכב רשום על שם בעלה שנפטר (מי שהיה כתוב ברישיון רכב), שבעצם הוא רשום על שם של בנאדם אחר שהיה לה יפוי כח שלו(כנראה הבן שלה).

הבנתי שאני יכול לקחת את המספר של בעל הרכב הקודם דרך משרד הרישוי, יש אפשרות לעשות את זה דרך הטלפון או דרך הדואר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי רמת התחכום שאתה מתאר יתכן ומדובר בכנופיה בינלאומית.

גש למשרד הרישוי ותבקש שיוציאו לך את רשימת הבעלים הקודמת.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...