Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטיישן: אופל אסטרה/פג'ו 308 | חדש/0 ק"מ מליסינג

SJ413
שימו לב! השרשור הזה בן 2883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אשמח לדעות בעד ונגד, אני ממש לא מכיר את הרכבים הנ"ל. האם הם בחירה טובה לרכישה?

בנושא של חדש לעומת 0 ק"מ מליסינג - אני מחפש רכב ל10 שנים. חדש נמכר בסביבות ה130 ו0 ק"מ ב20K פחות. האם אני יכול להיות בטוח שמדובר באותה רמת אבזור?

תודה רבה.

* בעבר חשבתי בכיוון של קיה סיד, אבל אני חושש מגיר רובוטי. בכל מקרה המחירים די דומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לאבזור כולם מציעים את מה שאתה יכול לקנות אצל היבואן. כעקרון אין מצב שאתה מקבל רמת אבזור פחותה בליסינג. המקרים היוצאים מהכלל הם כאשר היבואן החל לשווק דגם לאחר מתיחת פנים או ביצע שידרוג מסויים ובחברת הליסינג מחזיקים רכב ישן. קורה אבל די נדיר. בכל מקרה כשתחליט על דגם. תדפיס את המפרט של היבואן, ותשווה לזה שאתה מקבל מחברת הליסינג.

ולגבי הדגמים, ללא ספק 308. נסעתי על האסטרה. למרות ההבדל על הנייר בפועל אין הבדל כל כך גדול. 308 גם חסכונית יותר, מרווחת יותר, ונוחה משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האסטרה דיי חדשה בארץ ( אלא אם כן זה הדגם הקודם ואז לדעתי לא שווה לשקול אותה) , ה308 כבר 3 שנים בארץ , אין בעיות כרוניות , רק צריך להתרגל לתפעול מערכות מהמסך מגע

גרסת הסטיישן היא בעלת תא המטען הגדול ביותר בקטגוריה (599 ליטר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אמינות ומחירי חלפים:

איך ה308 ביחס לסוזוקי קרוסאובר, טויוטה קורולה וקיה סיד?

ב15 שנה האחרונות, אני והסובבים אותי נוסעים רק על רכבים יפנים, כל מי ששומע על חיפושי הרכב שלי, ישר מזכיר את הניסיון הרע שהיה לו בעבר עם הצרפתיות (והאמת שגם עם אופל ספציפית).

התחושה שלי שמקבלים יותר תמורה לכסף אצל האירופאיות, אבל אצטער בהמשך הדרך על הבחירה בהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-308 לדעתי היא חדשה מדי כדי לדעת עד כמה היא אמינה. אם לשפוט לפי כמות הפוסטים של גולשים המעידים על בעיות - לא מצאתי כאלה עד כה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...