Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משרתי מילואים פעילים,היכן ניתן לקבל עוד הטבות פרט למה שמפורסם?

skull
שימו לב! השרשור הזה בן 2892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מפורסמות כל מיני הטבות שניתנות למשרתי מילואים פעילים במשרדים ממשלתיים.

זכור לי שהייתה פעם הנחה על כרטיסים בסינימה סיטי למשרתי מילואים,כשהייתי בסדיר.

עדיין קיים? איפה עוד יש?

עוד משהו קטן,עוד מישהו ראה שהבונוס שמוענק כל שנה לאחר ימי המילואים הוא אחרי ניקוי מס של 25%?

מה זה השיט הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את "בהצדעה". יש להם אתר עם כל מיני מבצעים נחמדים. אני אישית לא הזמנתי משם בחיים.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידוש רישיון נהיגה ב10 ש"ח פלוס הנחה בחידוש רישיון רכב

בפועל - עדיף להיות לא משרת מילואים לא פעיל, ולא לקבל טובות מאף אחד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידוש רישיון נהיגה ב10 ש"ח פלוס הנחה בחידוש רישיון רכב

בפועל - עדיף להיות לא משרת מילואים לא פעיל, ולא לקבל טובות מאף אחד.

מה זה ׳לא משרת מילואים לא פעיל׳? זה מי שמשרת במילואים בפועל?:roll:

והבעיה בגישה שלך היא, שכשאתה לא משרת, כשאתה יכול לתרום, היא שאתה מקבל טובה ענקית ממי שכן.

טובה הרבה יותר גדולה מרכישת לפטופ בהנחה.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרמתי כבר, שלוש שנים סדיר + עשר שנים מילואים :evil:

ובמיסים שאתה משלם (100% כמעט על כל דבר), אפשר להקים צבא מקצועי שכיר, שאני בטוח שיתנהל כלכלית בצורה יותר יעילה (ויהיה יותר זול לאחזקה) מצה"ל של היום.

שיקחו את הלפטופ בהנחה שלהם ומצידי ישלחו אותו בחזרה לסין, וינסו למכור אותו שם במחיר מופקע שבו הוא נמכר פה עם ההנחה המעליבה שלהם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תרמתי יותר ממך, גם בסדיר וגם במילואים, ואני ממשיך לתרום ולא ממורמר.

אני מניח שאתה יותר חכם מקובעי המדיניות כאן, ואם היית ראש הממשלה, בתוך שנה היה כאן צבא מקצועי שעולה חצי להפעיל, היה שלום עם כל שכנותינו או לחילופין היינו כבר כובשים את עזה ולבנון ורבת עמון, כתלות בעמדתך הפוליטית, ומס הכנסה היה נחתך בחצי.

אני לא רואה בעצמי ראש ממשלה, לא חושב שאני יודע הכל יותר טוב מכולם, צהל הוא גוף לא יעיל ומסורבל, אבל בהשוואה לגופים ציבוריים אחרים בגודלו, הוא לא כל כך נורא (ראה חברת החשמל, הנמלים המשטרה ועוד).

אז בנתיים יש צהל שכזה, שנסמך הרבה על המילואים, ובנתיים צריך אותי, כדי לתרום למדינה את חלקי.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...