Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המנוע הפסיק לפעול נסיעה, דייהטסו סיריון- הסבר בפנים

sharons007
שימו לב! השרשור הזה בן 2918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לחברה שלי יש דייהטסו סיריון 08 (פחות מחודש, ובבדיקה הכל יצא טוב/:) והיום כשהיא נסעה ברכב המנוע פתאום הפסיק לעבוד ובאותו הזמן נדלקה הנורית הצהובה של המנוע והנורית של הלחץ שמן.

מישהו יודע אולי במקרה מה יכולה להיות הבעיה לפני שאני הולך למוסך(אני אלך בכל מקרה), כדי לדעת איפה בערך אני עומד?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן יותר פרטים!

כרגע יש סטרטר? מצבר?

במידה וכן ,הייתי מהמר על משאבת דלק ,כי טיימינג אצלך שרשרת

במידה ואין חשמל ,ככל הנראה אלטרנטור

בהצלחה

רמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן יותר פרטים!

כרגע יש סטרטר? מצבר?

במידה וכן ,הייתי מהמר על משאבת דלק ,כי טיימינג אצלך שרשרת

במידה ואין חשמל ,ככל הנראה אלטרנטור

בהצלחה

רמי

סטרטר ומצבר- יש

הרכב הניע לי גם היום בערב, אבל לאחר כמה דקות שהוא היה מונע הנורות שציינתי שוב פעם דלקו ולאחר מכן המנוע כבה.

מאז אני מעדיף לא להניע את הרכב, כדי לא לגרום לו עוד נזק.

יש עוד פרטים שאתה רוצה שאני אציין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר מישהו עם סריון גם 2008 שב3 שנים האחרונות פעמיים החליף משאבת דלק, אולי זו מחלה סידרתית? מציע להציץ שם..

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנורת תקלה ומנורת השמן נידלקת בגלל שהרכב ניכבה והסויץ עצמו על מצב on. בזמן נסיון ההנעה שהרכב לא מצליח להניע יש לבדוק אם משאבת הדלק בונה לחץ ראשוני ואם בכלל קיים ניצוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנורת תקלה ומנורת השמן נידלקת בגלל שהרכב ניכבה והסויץ עצמו על מצב on. בזמן נסיון ההנעה שהרכב לא מצליח להניע יש לבדוק אם משאבת הדלק בונה לחץ ראשוני ואם בכלל קיים ניצוץ.

בזמן שזה קרה לי גם היו רעידות בזמן שלחצתי על הגז(עד שהמנוע כבה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיוון הוא או משאבת דלק או הצתה.. אם יש לך ידע טכני תבדוק תחילה את המשאבה, אם אתה שומע צליל עבודה/בניית לחץ כשאתה פותח סוויצ'..

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אין לי כלכך ידע טכני ברכבים, מחר אני אלך עם בנאדם לרכב ואראה איזה בעיה הוא יאמר לי שיש לי ובכמה הוא יתקן לי אותו- אני אעדכן מחר מה התקלה שהוא יאמר לי.

במידה וזה משאבת דלק ו/או הצתה אפשר לדעת בערך מה המחיר שדורשים על עבודה(כולל חלקים) בנפרד?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צדקתם, הבעיה ברכב הייתה שהמשאבת דלק שלו הלכה לעולמה- אז תודה רבה לכם.

ועוד משהו, יש לי את הרכב קצת פחות מחודש ובמוסף הבנאדם אמר לי שהמנוע של הרכב הוחלף למנוע משנת 2006, ועקב זאת הצינור של המזגן(חום) לא מחוברים למנוע ולכן המזגן לא פועל על חום.

במכון בדיקה בכלל לא עלו על זה והבעלים הקודמים של הרכב בכלל לא הזכיר לי את הנושא הזה(הוא יד 1, אני 2).

הרכב כרגע עשה 115000KM.

אתם יודעים במקרה אם יש משהו שאני יכול לעשות בנידון כנגד המכון בדיקה/ הבעלים הקודמים של הרכב, במיוחד המכון בדיקה שלא עלה על הדבר הזה??

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בהונאה.

עליך לתבוע את המוכר ע"י עו"ד לצורך ביטול עסקה.

וכמו כן תבדוק מול עו"ד אם אפשר לתבוע את חברת הבדיקה.

אם יש לך מסמך חתום על ידם - רשום שם גם מספר המנוע ושלדה.

תפנה גם למשטרה ותבדוק שהאוטו לא גנוב.

אם הוא יד0 ואתה יד1 אין מצב שלא ידע שחליפו מנוע.

ולכן מדובר בהונאה.

ופרט כזה חשוב בוא היה צריך לספר.

http://www.lawyer-lawyer.co.il/lawyers111750.html

עריכה אחרונה על ידי voltage
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...