Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 ספיריט 2008

שימו לב! השרשור הזה בן 2890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי לאחרונה את הרכב ותאכלס אני לא מבין את כל המתלהבים ממנו, הרכב עגלה שאוכל מלא דלק.. וברמזורים אפילו סיריון מהבהב לי לנסוע מהר יותר, מנוע 2000 שנת 2008 של 150 כ"ס נראה לי קצת בעייתי.. אילו דרכים יש לעשות (אם בכלל) כדי לשפר את הביצועים?

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטפל בכל התקלות הטכניות שקיימות וליישר קו.

שם זה מתחיל ושם זה נגמר.

פתחתי שם פוסט עם 2 בעיות, יותר מזה אני אישית לא מכיר... זה לא נראה לי הסיבה שככה הרכב מתנהג.. אולי אני מצפה ליותר מדי? :\

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ציפית מרכב כזה? שוקל 1300 קילו, מנוע 2 ליטר נחמד שאוהב סל"ד גבוה וגיר מסרס (במיוחד ביציאה מהמקום, אין עם מי לדבר שם). רוצה לקבל יותר? תכין 15 אלף בצד, וגם אז תוספת הכוח תגיע רק בסל"ד גבוה :wink:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15 אלף? זהו? רק הקיט עולה יותר

סך הכל מאזדה עם 150כ"ס עם גיר מסרס כמו שציינו.

תעשה סיבוב על ה1.6 הסטנדרטית ואולי לאחר מכן זה יעלה לך זווית קטנה של חיוך.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) להגיע למוסך מומחה

2) לאתר את התקלות

3) לתקן את התקלות

לאחר מכן תרגיש אם יש שיפור, במידה ולא אז הרכב שלך בסדר גמור. במקרה הנ"ל פשוט תיקנת ותוכל לנהוג בראש שקט שהרכב שלך תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי אינג'קטורים, ניקוי סעפת יניקה.

החלפת שמנים לאיכותיים ופילטרים מקוריים.

צמיגים איכותיים.

תתפלא כמה שזה משנה את הרכב!!

מקס

תודה מקס, הבעיה במה שרשמת שזה ייצא כמה אלפי שקלים..

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) להגיע למוסך מומחה

2) לאתר את התקלות

3) לתקן את התקלות

לאחר מכן תרגיש אם יש שיפור, במידה ולא אז הרכב שלך בסדר גמור. במקרה הנ"ל פשוט תיקנת ותוכל לנהוג בראש שקט שהרכב שלך תקין.

מוסך מומחה מומלץ באיזור חיפה?

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מקס, הבעיה במה שרשמת שזה ייצא כמה אלפי שקלים..

אז מה אתה מחפש? פתרון זול יותר? אין.

רכב לא תקין, לא יעזור לך כלום.

אין קיצורי דרך בשיפור/החזרה לחיים רכבים.

חפש בפורום תמצא המלצות למוסכים בוודאות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קנה מאזדה כזו שנת 2004, היא טיל בליסטי לפי מה שהוא מספר והוא סגר איתה מספרים יפים מה שנקרא, ואני לא מבין את כל המתלהמים כאן. ברור שהרכבים האלו זקוקים לסל"ד גבוה כדי לזוז, מה לעשות. (אכן מבאס)

ברור שככל שתיסעו יותר זמן או בכמה רכבים שהם מהירים יותר ותרדו לרכבים שעל הנייר פחות מהירים תגידו שהם עגלות.

אגב, גם ה1.6 יוצאת מהר מאוד מהמקום ואת זה אפשר לראות מול כל מתלהב\ערס שמחליט לתת פול גז ברמזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה מחפש? פתרון זול יותר? אין.

רכב לא תקין, לא יעזור לך כלום.

אין קיצורי דרך בשיפור/החזרה לחיים רכבים.

חפש בפורום תמצא המלצות למוסכים בוודאות.

איפה לחפש? מה? איך? אשמח פשוט לאיזשהי המלצה..

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...