Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'מיקנת 2016

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 2698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום שישי, 9.12.16 החל מהשעה 8:00 בבית חיל האוויר בהרצליה. הרשמה ותשלום מוקדם 750 שח תשלום ביום הארוע 850 שח. הקורס כולל השלמה לכל ענפי הנהיגה ברכב 4 גלגלים

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קורס להוצאת רישיונות נהיגה ספורטיבית ייתקיים ביום יום שישי, ה-9.12.16 החל מהשעה 8:00 בבית חיל האוויר בהרצליה, הקורס כולל השלמה לכל ענפי הנהיגה ברכב 4 גלגלים!

15319235_368756073477349_8021928289419182945_n.jpg?oh=5fe5b7e63524791bea97219666dcd19c&oe=58AEC7FF&__gda__=1492599672_9152d73f3743d599cc2217549794adfc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם. מוצא לנכון לעדכן אתכם לאור מספר שאלות שהופנו לאחרונה. 1. תחום הגימקאנה. הנושא נעצר באחרונה לאחר שנראה שאין התעניינות מספיקה בתחום. התובנות המרכזיות הן שהמשתתפים עצמם לא יכולים לממן הפקת מרוץ חוקי, ההתאחדות לא מוכנה לממן, ולעפר שורץ שמימן מכיסו את התחום לא נותר עוד כסף. לכן, אין כרגע פעילות. הדבר היחיד שכן יקרה בוודאות, זו פגישת חשיבה שתתקיים ב7.12.16, בביתי, הגפן 53 בצורן בשעה 20:00. הפגישה קבועה ומוחלטת ולא תשתנה אלא במקרה חרום.

2. בכדי כן להישאר בתמונה התחלנו בהפקת מרוצים נוספים שהם הראלי רייד וראלי ספרינט ופסטיבל מוטורי לשנה הבאה.

3. חברת "מרוצים" מחוייבת לכל ספורטאי ומשתתף. מי ששילם בעבור המרוץ שבוטל, כספו מובטח (!!!). שניים פנו להחזרת כספים והם יקבלו חזרה (לצערי התעכבנו בנושא). לאחרים יש זיכוי אצלנו או אם ירצו לקבל בחזרה יכולים לבקש ונעביר את הסכום. אני במסגרת החברה השקעתי בגימקאנה מעל 90,000 שקלים, ואין לי כוונה לעצור אלא להמשיך עם "חישוב מסלול מחדש".

מקווה לראות את המשפיעים והאכפתים בפגישה.

שבת שלום.

אני מזקיר ביום רבעי הקרוב זה קורה!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזקיר ביום רבעי הקרוב זה קורה!!!!

חברים. מקדים למי שרוצה להגיע כבר ב19:00. בשעה 21:00 חייב לסיים......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...