Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים 215/55r16

שימו לב! השרשור הזה בן 2897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני לפני רכישת צמיגים לרכב ההתלבטות שלי היא בין hankook k107 לבין toyo t1s.

הצמיגים אמורים להוריד בערך 320 כ"ס לכביש סגנון נהיגה דיי רגוע אבל לפעמים נהנה ללחוץ כרגע הצמיגים falken ze914 לא תופסים את הכביש בלחיצה עד 80 בערך. התקציב הוא עד 450 לצמיג (k107הציעו לי ב350 תאריך יצור לפני חודשיים בערך וt1s הציעו לי ב370 תאריך יצור דומה).

אשמח לדעת איזה משני הצמיגים עדיף ולשמוע עוד המלצות לצמיגים במידה שלי

Horsepower sells cars, torque wins races

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויו T1S הוא דגם ישן, אתה מתכוון ל-T1 Sport.

בין השניים אני נוטה לכיוון ההנקוק שמקבל ביקורות חיוביות בפורום ובכלל.

אבל שים לב שההנקוק מגיע עם קוד עומס ומהירות 93V בעוד הטויו עם 97Y.

במידה והרכב המדובר (איזהו? הוולוו T5 שחיפשת?) דורש קוד גבוה יותר, זה יכול להיות אלמנט מגביל בבחירה.

מציע לבדוק אילו מידות קיימות בקוטר R17 ולשדרג בהתאם, משום שאולי יש שם מידות עם היצע ספורטיבי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא אכן וולוו s60 t5 עם ציפ וקאט אווט אחרי הטורבו. שקלתי לעלות למידה 17 או אפילו 18 אבל המרווח ברגים בעייתי אין הרבה רכבים שיוצאים מהמפעל עם מרווח ברגים 5x108 וקדח מרכזי של לפחות65.1ממ וגנטים סיניים אני לא יקנה. לגבי הקוד מהירות לא מופיע לי ברישיון רכב שום קוד מהירות ואני לא ממש ממהר ונוסע מעל 240 קמ"ש למרות הרכב מסוגל:wink:

Horsepower sells cars, torque wins races

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו שנה הרכב?

גם אם לא מצוין ברשיון הרכב קוד עומס ומהירות, הם צריכים לעמוד במינימום שקבע יצרן הרכב, אם קבע.

כמו כן, בכל הקשור לקוד המהירות, הוא אינו יכול להיות פחות מהמהירות המקסימלית המוצהרת של הרכב ברמת החוק היבש.

הנה לפחות רשימה חלקית של הרכבים עם מרווח ברגים כזה וקדח מרכזי מתאים, צריך רק לשים לב לענין האופסט וכמובן הקוטר:

http://www.wheelfitment.eu/PCD/5x108/65.1.html

וקצת פחות רלוונטי:

http://www.wheelfitment.eu/PCD/5x108/67.1.html

בהחלט יתכן וניתן למצוא חישוקי אפטרמרקט מתאימים, אבל מחירם אם אינם סינים בהגדרה, יהיה כנראה גבוה למדי.

אפשר לבדוק למשל אם יש משהו של מומו במלאי: http://www.momonitto.co.il/rims.html

למרות שבאתר של טיירקלאב שמוכרים אותם אונליין, לא נמצא כרגע משהו מתאים.

בדוק גם מול ג.מ. פורטל ועוד סדנאות שיפורים וכיוצב'.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ברכב מורכבים ההנקוק K107 מאחור, והטויו T1 SPORT מקדימה.

אני אישית מעדיף את ההנקוק על הטויו, כי הם שקטים יותר, נוחים יותר, ולדעתי יותר אוחזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא אכן וולוו s60 t5 עם ציפ וקאט אווט אחרי הטורבו. שקלתי לעלות למידה 17 או אפילו 18 אבל המרווח ברגים בעייתי אין הרבה רכבים שיוצאים מהמפעל עם מרווח ברגים 5x108 וקדח מרכזי של לפחות65.1ממ וגנטים סיניים אני לא יקנה. לגבי הקוד מהירות לא מופיע לי ברישיון רכב שום קוד מהירות ואני לא ממש ממהר ונוסע מעל 240 קמ"ש למרות הרכב מסוגל:wink:

אני עברתי מצמיגי 17״ ל-18״ ויש לי את החישוקים הישנים במרווח ברגים שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם על הרכב שלי ניתן לאשר את המידה הבעייתית הזו, וכרגע אני עם המידה היותר קטנה (205.55.16) ומורכבים אצלי היוקו T1SPORT, על קאפה טורבו, והצמיגים לא רעים בכלל (במסגרת המגבלות של דופן גבוהה יחסית).

אתה יכול גם לנסות את הברידג'סטון RE.002, אבל הם יקרים יותר, ולי אישית אין ניסיון איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...