Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול יומיים בצפון הארץ + טיול שבועיים במקום אקזוטי בעולם - בקשה להמלצה

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 2886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום מוח פורום,

שתי בקשות להמלצות לי אליכם, אשמח לקבל הצעות:

1. מגיע לביקור בארץ עם החברה ורוצה לעשות טיול של יומיים + צימר ללילה אחד בצפון הארץ באמצע השבוע לקראת סוף יוני. יש למישהו המלצות גם על צימר לא סופר יקר עם נוף וגם על האטרקציות הטובות ביותר עבור מישהי שמעולם לא ביקרה בצפון הארץ?

2. אני מנסה לתכנן טיול של עד שבועיים במקום אקזוטי כלשהו בעולם באמצע-סוף יולי. יש מחשבות על אפריקה (ספארי בקניה? טנזניה? מדגסקר?), על דרום או מרכז אמריקה (פרו?) ועל אסיה (יפן?). מישהו יכול לכוון או לתת רעיון מגניב?

תודה

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי ביפן לפני שנה, אחד הטיולים הכי טובים שהיו לי בחיים (אם לא ה-).

אם תרצה עוד מידע - אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי לטובת שיחת סקייפ או משהו בסגנון, יותר מדי מלל בשביל להתחיל לפרט בכתב.

מה שכן, לא הייתי טס לשם בשביל ה'אקזוטיקה'. זה לא שחסר (ממש לא...), אבל הholy crap factor מגיע לדעתי מהכיוון של התרבות.

יפן זה הכי קרוב שחוויתי לטיסה לחלל החיצון.

מדהים מדהים מדהים, מחכה ומצפה להזדמנות הבאה שלי לחזור לשם.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אור! אפנה בפרטי.

אגב, לטובת שאר הגולשים - היית גם בסין? בשבילי זה לגמרי היה holy crap מבחינת התרבות. אם כן אז איך אתה רואה את ההבדלים? (ברור הרי שהיפנים הרבה יותר מתקדמים).

בנוסף - יפן ביולי זה לא קצת חם/גשום מדי? במיוחד בשביל מישהו שגר באסטוניה בשנים האחרונות ומעולם לא נהנה במיוחד מהקיץ הישראלי...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת על יעד כמו סיינט מארטן?

נראה לי כמו יעד לא שגרתי ומיוחד, איים יפים, מסיבות, לא יודע עד כמה יש שם איפה לטייל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך לא ללכת על פרו. מדינה לסחים.

באים, מצטלמים עם כל מיני נופים ובע''ח, הולכים. זה לא טיול.

בכללי אינני ממליץ כבר על דרום אמריקה, פעם אחרונה שלי בקולומביה הייתה סיוט. מרוב הטראומה אחרי שבועיים עשיתי פרסה חזרה לארץ. אין מה להשוות לדרום אמריקה של 2010'.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי בסין, אשתי הייתה.

הארצות האלו שונות בטירוף, כמעט הפכים גמורים.

אין לי רצון לבקר בסין, אולי אעשה זאת מתישהו מטעם העבודה, אבל לא רואה את זה קורה מטעם עצמי.

כנ"ל אשתי.

אני מאמין שביפן הholy crap הזה הוא הפוך לזה שתיארת בסין, ביפן הholy crap הזה נבע מעד כמה שהכל שם נעשה 'כמו שצריך' מבחינתי. קשה להסביר בפוסט קצר בפורום, אם נדבר אולי אצליח להעביר את זה טוב יותר.

אבל מבחינת שורה תחתונה, בסולם הדירוג שלי יפן היא ארץ שמקבלת 6/6 - קרי must. זה המקום היחיד בעולם, מבין המקומות בהם הייתי, שאני מדרג כ- 6.

כמה חברים מכל מיני מעגלים ביקשו ממני סקירה של הטיול ההוא, אני מקווה שמתישהו אקדיש כמה שעות ואוסיף איזו רשומה לבלוג הצנוע/ם שלי בנוגע לטיול ליפן.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכין את הגברת לחום בארץ לא פשוט למי שמגיע מאירופה הנוחה.

כמה צפון אתה רוצה בארץ? כולל מקמות קדושים?

אקזוטי בחול לגמרי מדגסקר

זה בסדר, היא גרה שנה ביוון, מכירה את החום.

צפון צפון. אם עושים יומיים אפשר לנסוע גם לצפון רמת הגולן אם רוצים. מקומות קדושים ממש לא מעניין.

חשבת על יעד כמו סיינט מארטן?

נראה לי כמו יעד לא שגרתי ומיוחד, איים יפים, מסיבות, לא יודע עד כמה יש שם איפה לטייל.

הייתי צריך לגגל בשביל להבין על מה אתה מדבר.

אנחנו לא בקטע של מסיבות או לרבוץ על חוף הים יותר מיום-יומיים. אם נוסעים לשבועיים רוצים גיוון. טרק בהרים, טיולי ספארי, עיר גדולה, כפרים קטנים וכדומה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרק בהרים, טיולי ספארי, עיר גדולה, כפרים קטנים וכדומה.

גאורגיה תענה על כל זה

עריכה - לא יודע אם גאורגיה זה אקזוטי או לא

עריכה אחרונה על ידי ARKODrama
"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס הייתי מציע לך את רומניה, לא יודע אם יש שם ספארי, אבל ערים גדולות, כפרים קטנים וטרק בהרים תוכל לעשות שם.

יש שם אחלה נופים, המחירים נגישים מאוד והם די אדיבים. להפתעתי הרבה גם רבים מהם היו דוברי אנגלית ברמה גבוהה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב צימר שנות ה 90.

מלון בסובב כנרת ההמלצה הקבועה מלון רמות, שים לב תן לגברת "לשלם" על המלונות אתם תקבלו את החזר המע"מ 17% . אתה לא זכאי לחזר, יש לך אני מניח אזרחות כפולה.

מעבירים יום בסובב כנרת וצפת (אם נשאר זמן נצרת) ובאים אלי לקיבוץ כמובן לקפה+סיבוב רפת סיור התיישבות נכה בכם קצת ציונות ותמרים.

יום שני איזור הגליל העליון בואכה ראש הנקרה .

זה בגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאורגיה תענה על כל זה

מצטרף להמלצה.

טיילתי עם חברים, בג'יפ שכור. היה מעולה.

רק שעתיים וחצי טיסה מישראל ועולם כ"כ שונה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאורגיה תענה על כל זה

לא אקזוטי. חשבנו לעשות טיול ג'יפים שם במקום לבוא לביקור בארץ, אבל בסוף זה נפל. בפעם אחרת נעשה טיול לשבוע. מנסים להתרחק הפעם מאירופה (גיאורגיה לא מספיק רחוק :wink: )

תכלס הייתי מציע לך את רומניה, לא יודע אם יש שם ספארי, אבל ערים גדולות, כפרים קטנים וטרק בהרים תוכל לעשות שם.

יש שם אחלה נופים, המחירים נגישים מאוד והם די אדיבים. להפתעתי הרבה גם רבים מהם היו דוברי אנגלית ברמה גבוהה.

תודה, אבל מבחינתנו זה עדיין אירופה. נעשה שם שבוע מתישהו. בשביל שבועיים אני מוכן להתאמץ ולהתרחק יותר, גם למקומות שדורשים יום טיסות לכל כיוון.

עזוב צימר שנות ה 90.

מלון בסובב כנרת ההמלצה הקבועה מלון רמות, שים לב תן לגברת "לשלם" על המלונות אתם תקבלו את החזר המע"מ 17% . אתה לא זכאי לחזר, יש לך אני מניח אזרחות כפולה.

מעבירים יום בסובב כנרת וצפת (אם נשאר זמן נצרת) ובאים אלי לקיבוץ כמובן לקפה+סיבוב רפת סיור התיישבות נכה בכם קצת ציונות ותמרים.

יום שני איזור הגליל העליון בואכה ראש הנקרה .

זה בגדול.

למה דווקא רמות, אם אפשר לשאול? בנוסף, לא שיהרוג אותי לשלם 1000+ שקלים ללילה באמצע שבוע, אבל זה עדיין יקר. שווה את זה? או שאפשר למצוא משהו מקביל גם ב-600?

צפת - מה אתה ממליץ במיוחד?

סובב כנרת - איפה מומלץ? אגב, הגברת אוהבת גלישת רוח - יש כזה דבר בכנרת?

אשמח להמלצות ספציפיות על הגליל העליון. ראש הנקרה אופציה מעניינת.

נשמח נניח לטיול רגלי באיזו שמורה/נחל. הבנתי שהחולה לא מרשים במיוחד בעונת הקיץ מבחינת בע"ח.

תודה על ההמלצה לבוא לקיבוץ, רק כדאי שתגיד באיזה קיבוץ מדובר :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ על גאורגיה, אומנם לא אקזוטי במיוחד ( למרות שנסיעה עם נהג מונית מקומי יכולה להיות אקזוטית במובנים מסויימים[emoji12] ) אבל מדובר במדינה עם נופים עוצרי נשימה , תרבות מעניינת ואנשים נחמדים, ולטעמי גם האוכל מצויין.

בנוסף לכל זה, כמו שכבר כתבו פה המחירים שם זולים, וגם אם תיקח מדריך שיוביל אתכם בהרים עדיין העלות תהיה סבירה מאוד.

עריכה : עכשיו ראיתי את מה שכתבת מעלה , ורק אוסיף שלדעתי כדאי להזדרז עם הביקור בגיאורגיה אם זה יעד שמעניין אתכם, מכיוון שהמדינה הזו מתפתחת , ולדעתי תוך כמה שנים חלק מהאותנטיות וה"קסם" יעלמו.

עריכה אחרונה על ידי zivk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שוב על ההמלצה לגאורגיה. כמו שאמרתי באמת חשבנו על שבוע טיול ג'יפים שם ובטח נעשה את זה עוד השנה או שנה הבאה.

בשביל השבועיים האלו אני מחפש משהו יותר אקזוטי, גם אם יעלה יותר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...