Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי המתנה קצרצרה, היום התכנסו בכירי עיתונות הרכב העולמית כדי לבדוק מי זאת אלפא רומאו ג'וליה.

בשלב זה מדובר על התרשמות ראשונית.

נתחיל מסרטון קצר:

001-alfa-romeo-giulia-quadrifoglio_0.jpg?itok=9m9lhxYG

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio (2016) review | Car

alfa11.jpg?mode=max&quality=90&scale=down

Review: Alfa Romeo Giulia QV, the 503bhp BMW M3 rival

_v1c2276.jpg?itok=NGvHgjD-

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבחינת איכות האינטיריור ה-3 באמת עדיפה (לא ישבתי ב-A4 בכדי לקבוע). אך מול כל יתר הקטגוריה (לדעתי גם כולל המרצדס C) אין לג'וליה מה להתבייש.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אנחנו בנושא הרכב הזה,

המשטרה של איטליה גם מעוניינת בו. וכבר קיבלה לשורותיה את הרכב (כרגע רק שתיים)

וזה פשוט נראה.. מעולה.

ALFA-IMAGE-2.jpg

ALFA-LEAD.jpg

*אם מישהו יסביר לי איך להציג את התמונה בגודל סביר יותר זה יהיה מעולה :(

עריכה אחרונה על ידי AstoDriver
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני מעדיף אינטריור מינימליסטי וקרבי כמו בג'וליה.

נראה נחמד מאד, ראש בראש תמחורית לדעתי אין סיכוי מול גרסאות M ו AMG.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה - נאמר שהביקורת היא על אלפא אבל צירפתם תמונות של מזדה 6 עם קיט, מה הקטע?

P:

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קרוב משפחה בלונדון ביקשתי שיבדוק מה קורה עם הרכב אמרו שאין עדיין תאריך רשמי לאספקה אבל ממש בקרוב ייצאו בהודעה מסודרת לגבי המחיר, שאל למה יש עיקוב בהשקה די התחמקו אבל ממה שהוא מצליח להבין ברמיזה ישנה בעיית בטיחות כל שהיא ברכב כנראה מבחני ריסוק ,קצת חקרנו את הנושא ואם אני מבין נכון הג'וליה יושבת על שילדה חדשה לגמרי שאגב תשמש את הקונצרן לדגמים עתידים כגון SUV ,Maserati Levante ו-SUV של אלפא חדש,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף גדול!

סוף סוף אלפא אלפא.

למען הרוכשים הפוטנציאליים ולמען העיניים של כל עוברי האורח, נקווה שסמל"ת לא קוראים את הביקורות [לא שביקורות פושרות מנעו מהם לתמחר ביוקר].

לא מצפה לנס אבל מקווה לתמחור טוב.

נראה לי כבר קראו...:lol:

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קרוב משפחה בלונדון ביקשתי שיבדוק מה קורה עם הרכב אמרו שאין עדיין תאריך רשמי לאספקה אבל ממש בקרוב ייצאו בהודעה מסודרת לגבי המחיר, שאל למה יש עיקוב בהשקה די התחמקו אבל ממה שהוא מצליח להבין ברמיזה ישנה בעיית בטיחות כל שהיא ברכב כנראה מבחני ריסוק ,קצת חקרנו את הנושא ואם אני מבין נכון הג'וליה יושבת על שילדה חדשה לגמרי שאגב תשמש את הקונצרן לדגמים עתידים כגון SUV ,Maserati Levante ו-SUV של אלפא חדש,

בלונדון העיכוב נובע מסיבה פשוטה: הם נוסעים בצד הלא נכון. כל היתר לא נכון וחסר אחיזה במציאות.

ומה לגבי השיווק בעולם? למה זה מתעכב כל כך?

הוא החל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם שתביא סימוכין, כי:

1. זה הוכחש באופן רשמי.

2. יש כבר רכבים נוסעים. העיכוב בבריטניה נובע מכך שנוסעים בצד אחר.

Gesendet von meinem D6603 mit Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי אני לא מתנגח אתך אדרבא.

קצת קראתי וכפי שכתבתי המכונית בנויה from scratch על שילדה חדשה, היו בעיות במבחני ריסוק כנראה שקשורות דווקא בתקינה בצפון אמריקה כמו שזה נראה הם פתרו את הבעיות שהיו ברכב ועברו לייצור המוני החל מסוף חודש מרס השנה.

http://europe.autonews.com/article/20160205/ANE/160209894/former-ferrari-chief-engineer-returns-to-fiat-chrysler

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב איילי, לאכזבת חבריך באנגליה, לא תשווק גרסה ידנית עם הגה ימני. לפי הביקורות זה לא ממש בעיה כי התיבה האוטומטית של ZF טובה לא פחות על שמונת הילוכיה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...