Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי מציע לך לפתוח שרשור על זה.

אני אוהב לקרוא אותך. לא רק על אלפא.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממש לא בסדר ושוב, אני מתאר את החוויה האישית שלי, רק שהיא לא חד פעמית.

מה שכן, אחרי הפעם האחרונה, אני בספק שהמאזדה תוחלף במאזדה.

אבל היא פרימיום !!!! למה אין לה שירות פרימיום??? [סתם, סתם, הכל טוב :-) ]

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזל שלהם שהרכבים לא עשו בעיות יוצאות דופן. בחשבון הסופי זה משתלם, מה גם שאני לא מחליט על הרכבים הללו, רק דואג לטפל בהם.

אז איזה בעיות כן היו? (שאינן יוצאות דופן)

כי אם מדובר רק על טיפול שנתי - וואללה, שיעשו טיפול טוב ויסדרו לי מונית (אולי קצת מאפים) - אני מרוצה.

אבל אם מדובר על משהו אחר - אז כל דבר הוא יוצא דופן - ואני מצפה לרכב חלופי שווה ערך פחות או יותר. לצורך העניין, בטח לא מזדה 3 במקרה שלי, ואני מצפה שיבואו לקחת את הרכב מהבית, ויסדרו לי מוניות אם אני לא לוקח רכב חלופי. שוב, אולי לא אם רכשתי מזדה 2, אבל כן אם רכשתי קסדוס 9, נניח (למי שזוכר את הרכב הזה, פשוט נתקלתי בו השבוע :-) ).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, מדובר בשירות גרוע שנמשך 10 שנים. זה לא הולך ברגל. במיוחד שזה חשוב לך.

הייתי פורש הרבה לפני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל היא פרימיום !!!! למה אין לה שירות פרימיום??? [סתם, סתם, הכל טוב :-) ]

היא נותנת תחושה של פרימיום אך אינה שייכת לסגמנט הפרימיום.

תשמע, מדובר בשירות גרוע שנמשך 10 שנים. זה לא הולך ברגל. במיוחד שזה חשוב לך.

הייתי פורש הרבה לפני...

כל אחד ושיקוליו. ההורים מחזיקים את המאזדות ואני דואג לטפל בהן.

בכל אופן, למרות הקושי להבדיל ביניהן (ג'וליה ו-6), נראה לי שגלשנו.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

asafasaf - זה שהגיר של ה- XE הוא טוב זה לא מפתיע. זה אותו גיר של ZF 8 הילוכים שיש בסידרה 3 של במוו, וגם באלפא. אבל עדיין השילוב שלו עם המנוע של יגואר, המתלים, והשלדה נותנים תחושה שונה לגמרי מהבמוו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה נבע מהערצה או פשוט מאין ברירה;

מעטות היו המכוניות בעת ההיא שהציעו את השילוש הקדוש - אוטומט-מזגן-הגה כח.

את השילוש הזה הציעו בעיקר האמריקאיות - או הגרמניות היקרות בהרבה.

וכל זה היה ארוז בעיצוב כבד ומכובד, איכות גימור גבוהה מאד ואמינות מעולה, וכפועל יוצא שמירת הערך היתה חסרת תקדים.

את השילוש הזה יכלת לקבל גם בפיז'ו 505/504, בטלבו סולרה SX, בפיאט 132 ובעוד כמה אחרות.

אפילו בסובארו 1800GLF.

הוולוו, שהיתה גם מכונית השרים דאז, נהנתה בארץ מהילה ויוקרה מהם לא נהנתה באף מדינה אחרת בעולם. מרצדס היתה די טאבו מסיבות של שואה ומחירים אסטרונומיים באדיבות כלמוביל, ב.מ.וו מכרה בעיקר סדרה 3 ואודי עוד לא ביססה את מעמדה בשוק היוקרה.

מאיר, אגב, עבדו מצויין עם שוק הנכים והקימו שירות טרייד אין כמותו לא היה אז בארץ.

כך שהנסיבות שיחקו לטובתה של השוודית המסיבית והספרטנית משהו - ועל אף היותה משפחתית גדולה, נוחה ובטוחה(בעיקר פסיבית) - לא היה בה שום דבר מיוחד שיצדיק הערצה עיוורת כמו שנהנתה ממנה בישראל. קל וחומר שיובאה לארץ באיבזור דל ועם מנועים חלשים.

האמינות של מנועי ה-1.8, אגב, היתה ירודה - והם נפחו את נשמתם מוקדם יחסית.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק. בוודאי לגבי ה 1.8 שהייתה פארסה.

אבל ה 2.0 והבודי בכלל (244) הפגינו עמידות ששאר האלטרנטיבות שהצגת לא התקרבו אליה בכלל.

יכולת לראות מכוניות לאחר 20 שנה ויותר שהאינטריור כמו חדש וגם חלקי הפח.

אפשר היה לחוש את זה גם כשהמכוניות היה חדשות ואני מעריך שזה עזר לקידום מכירות שלהן.

ומה קדם למה - למה נבחרה לשרים וכמה זה השפיע על מעמדה לעומת פיאט או טלבו לא נדע.

244 נוסעות אני עדיין רואה - טלבו לא ראיתי הרבה מאוד זמן.

(גילוי נאות - הייתה לי 244 75)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 504 עדיין נוסעות חזק אצל הבדואים בסיני, רובם עם מעל מיליון קילומטרים. אולי כי הם לא מדליקים אורות בלילה והצרפתיות הרי חלשות בחשמל... :-)

ושוב (כמו תמיד) סיפור: 2002 ואנחנו יורדים לצלול בסיני. משאירים את הליסינג במלון הנסיכה ועוברים את הגבול לתפוס מונית לדהב.

מתארגנים 7 חברה עם הציוד ומעמיסים על פיז'ו 504 סטיישן. סוגרים מחיר ויוצאים לדרך. מגיעים לדהב, בין החושות, פורקים את הציוד מהרכב ואחרי שכולם מסיימים רואים שנשאר שק"ש צהלי ברכב. שואילים אחד את השני מי שכח את השק"ש ואף אחד לא עונה. הבדואי מסתובב ואומר "זה שלי, זה שלי, אל תקחו..."

ועכשיו באמת סטינו מהנושא.

בוקר טוב ושבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולוו, שהיתה גם מכונית השרים דאז, נהנתה בארץ מהילה ויוקרה מהם לא נהנתה באף מדינה אחרת בעולם./.

לא בטוח שהילה ויוקרה הוא מה שגרם לה להמכר בארה"ב, יותר לכיוון אמינות ובטיחות, אבל ה 240 נמכרה היטב מאוד בארה"ב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארץ להד"ם....האין זו אותה מציאות אלטרנטיבית שדובריו של טראמפ מנסים לצייר? :roll:

עובדות אלטרנטיביות, עתונות מטעם אלטרנטיבית, בקרוב אויבי ציבור אלטרנטיביים...

אמר כבר מי שאמר, אמור לי מי ידידך - ואומר לך מי אתה...

זו בדיוק הגדולה של נעמי שמר, שכל אחד יכול לקחת את השיר הזה למקום שנוח לו:

מתנגדי טראמפ יוכיחו בעזרתו את המציאות המדומה שהנשיא בונה, תומכי טראמפ מאידך ישתמשו בו כדי להראות את העיוותים שיוצרת התקשורת.

ואנחנו חובבי הרכב הרגילים עלולים להיטפל - רחמנא ליצלן - לאיזה אלפיסט תמים שעובר על ידנו כדי להראות לו שהאוטו פחות אוטופי ממה שנדמה לו. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעלי סבלנות :

בוחן רכב גרמני "יקה" אמיתי עושה מבחן של מעל שעה לשני דגמי ג'וליה ידניים - הדיזל והתלתן 505 כ"ס.

תשומת הלב שלו לפרטי פרטים מעניינת. מופגנת ביקורתיות מסוימת וגם תשבוחות רבות.

מסתבר שבגרמניה הג'וליה מתומחרת זולה באלפי יורו מהמתחרות המקבילות למגוון הדגמים.

מעניין שהכתב נתקל בעוברי דרך גרמנים רבים שהפגינו התלהבות ופרגון למראה ונוכחות הג'וליה.

למי שאין כח לכל הסרטון שווה לראות בתחילה את החן המוזר של הג'וליה הישנה והשמורה שמוצגת מול החדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...