Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפנים של הג'וליה הישנה מטמטם פשוט. אני כל כך אוהב אותו.

המבחן נראה מגניב ואצפה בו בשבוע הבא כשתהיה לי שעה.

תודה!

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן מבחנים מאוד מפורטים וארוכים יש לגרמנים הללו, עושה רושם שגם לא מוטים באופן מיוחד לטובת יצרן כזה או אחר, מוצא כזה או אחר, מתת כזה או אחר, אבל האנגלית הזו במבטא של סרטים הוליבודיים זולים על מלחמת העולם, מעצבנת. אי אפשר להביא מישהו עם אקצנט נורמלי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות אגב לאחר צפייה בסרטון הגרמני של הג'וליה הישנה והחדשות :

שמתי לב שהפנסים האחוריים של הנובה ג'וליה משנות השבעים מזכירים לי משהו. אלו בדיוק הפנסים האחוריים של פאר היצירה המקומית - רום כרמל 1300.

001-rear.jpgScreenShot_20170223101118.jpgLaunch-1976.jpg

וסתם לצורך האתגר - מי מזהה את מכוניות הספורט שברקע הסרטון?

ScreenShot_20170223101001.jpgScreenShot_20170223101025.jpgScreenShot_20170223101044.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שהכתב נתקל בעוברי דרך גרמנים רבים שהפגינו התלהבות ופרגון למראה ונוכחות

הג'וליה.

מעניין למה? לא מפתיע בכלל. מדובר במכונית יפיפיה, חדשה ועדיין נדירה יחסית על הכביש, ברור שתזכה לתשומת לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמו שנים (חובבי אלפא ידעו להגיד בדיוק מתי) נחתתי ב 3 בבוקר בלונדון, הזמנתי סמארט לנהיגה והבחור בדלפק שואל אותי "רוצה להיות הראשון באנגליה שינהג באלפא GT? הרגע פרקו אותן כאן ותמורת עוד 50 פאונד, היא שלך ליומיים.

כמות תשומת הלב שקיבלתי ביומיים האלה הייתה פשוט מופרכת כולל אנשים שביקשו בלי בושה שאקח אותם לסיבוב באוטו.

בכל רמזור היה מי שדפק לי על החלון והתחיל לתחקר אותי "איך האוטו".

כזו היא הממלכה הגדולה בנוגע למכוניות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוברט כמובן צודק. הערתי באה על רקע מומחי עיצוב מקומיים פה בפורום שטענו שמראה האלפא סתמי ודמוי יפנית/קוראנית מודרנית.

מסתבר שגרמנים יודעים להעריך מכוניות יפות וטובות גם שאינן מהתוצרת המקומית שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות תשומת הלב שקיבלתי ביומיים האלה הייתה פשוט מופרכת כולל אנשים שביקשו בלי בושה שאקח אותם לסיבוב באוטו.

בכל רמזור היה מי שדפק לי על החלון והתחיל לתחקר אותי "איך האוטו".

כזו היא הממלכה הגדולה בנוגע למכוניות.

זה בדיוק מה שקרה לי כשרכשתי את השירוקו שלי ב2008, שהיתה אחת הראשונות על הכביש בממלכה. כמות התשומת לב היתה מטורפת (יום אחד אשתי הפנתה את תשומת ליבי לכך ששני בחורים מסתובבים סביב האוטו שלי בחניה הפרטית שלנו...). גיסי רכש 911 חדשה זמן קצר לפני כן ואף אחד לא השתין לכיוון שלה (מראה רגיל על הכביש שם).

אמא שלי זוכה לחוויה דומה עם ה3008 שלה בשבועיים הראשונים שגם היא אחת הראשונות על הכביש.

זה הכל שילוב של מכונית יפה ולא מוכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

]

McLaren MP4-12C?

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתומות הן מקלארן 675LT, השחורה היא מקלארן 650S, הכסופה היא מקלארן 675LT.

באחת התמונות, דרך מראת הצד, רואים גם 911SC טארגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה משהו מעניין: המגזין הגרמני AMS (אוטו מוטור אונד שפורט) בחן לאחרונה פרארי 488 GTB כאשר חלק מהמבחן מתבצע ברינג - כלומר, בודקים כמה היא עושה שם. הם הצליחו לעשות 7:22 איתה.

בזמנו, אלפא שלחו נהג מבחן משלהם בשם פאביו פרנצ'ה אשר הקיף את הרינג ב-7:32 עם ג'וליה תלתן.

אז אמנם מדובר כאן על ניסיון רשמי של היצרן מול מגזין פרטי, אך הניסיון של אלפא (לפחות על סמך הסרטון והפרטים שהגיעו בראיונות לאחריו) היה פחות קיצוני לעומת אלו של יצרנים אחרים.

פער של 10 שניות ברינג זה לא הרבה וזה קצת מעניין, שלא לומר מפתיע.

Ferrari-488-GTB-Nuerburgring-Rundenzeit-fotoshowBig-426f4c7b-991701.jpg

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין שאמצא סימוכין לכך, אך בעבר יצרן רכב איטלקי נתפס עושה פיין טיונינג למכלולי הרכב למסלול ספציפי, לפני שמסר את המכונית לעיתונאים למבחן על אותו מסלול.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שכולם עושים. צמיגים, מסקינג טייפ על מרווחים, כיווני מתלים - לא אתפלא גם אם מוציאים מושב אחורי. מבחני הרינג הם דבר מאד נחמד, אבל בהיעדר סטנדרט אחיד לא נותנים מעבר לאינדיקציה ראשונית.

לפרארי היה סקנדל עם כריס האריס, כשהוא חשף שהם דורשים רשימת כבישים עליהם יהיה מבחן ומתאימים את המתלים לכבישים הספציפיים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...