Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשהשרשור הזה מתרומם מרוב הייפ וקריאות תיגר על כל השוק

קריאות תיגר על כל השוק - באיזה מובן?

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרבה זמן לא נתקלתי במילה פלברה (סלנג ישן).

הרבה זמן לא נתקלתי בשימוש ראוי יותר למילה פלברה !

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגם בלדינו, מעבר לשימוש הרגיל בשם הפועל לדבר יש גם שימוש של "מדבר קילומטרים ועושה מילימטרים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קריאות תיגר על כל השוק - באיזה מובן?

קח ציטוט מקרי, מפרי עטך, כשבתכל'ס אתה קובע קביעה שלא מתבססת על מידע אובייקטיבי, אלא היא הנחה;

כן, אבל שוב, באירופה היא כבר משווקת ועובדי הייצור של אלפא זכו בקיצור חופשתם השנתית עקב ביקוש גבוה מהמצופה, כאשר מחירה צמוד לזה של סדרה 3.

קח ציטוט אחר, לעניין הסופרב;

לא היא לא. באבזור, מרווח, מנוע כן, כל השאר לא בטוח. בהתנהגות בטוח לא וגם בעיצוב. אה וגם במיתוג. בכל אופן, לקוחות הסגמנט לרוב לא יחשבו אפילו על סקודה, עם כל הכבוד.

ואם היה לי את הזמן, הייתי מוצא לאורך השרשור הזה עוד דוגמאות מול כל מתחרה אפשרית.

בקיצור, בוא לא נרתום את העגלה לפני הסוסים...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטיבו , בפורום הוא המתקשר שלנו , באגף פיתוחי אלפא. (בזכותו יש לנו מעקב אחרי הפרויקטים)

ויש לו ניסיון מנהיגת די הרבה רכבים בפלחי השוק הללו.

הוא כותב את ניסיונו ודעתו - אתם כותבים להדליק ומשחקים בלחפש את ..המגרעות.

ולבסוף טוענים כי זה מאהבה למותג.

האם מאהבה :lol: שוברים פלסטיקים ומקלקלים כפתורים באלפא שלנו.:wink:

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהג'ולייטה מצאה מקומה מול שלושת הגרמניות ואפשר לבדוק מה פער המחירים שמאפשר זאת, הג'ולייה תמצא מקום הגיוני. .

הג'ולייה לא יכולה להסתפק במכירות בסדר גודל של הג'ולייטה (40 אלף מכוניות בשנה באירופה. רק להשוואה, גולף מוכרת מעל חצי מיליון בשנה...), כשהג'ולייטה מבוססת על פלטפורמה של פס ייצור קיים וחלקים שהיו זמינים ברובם בקונצרן. הג'ולייה היא פלטפורמה חדשה לגמרי, וכדי להצדיק את ההשקעה, היא חייבת להמכר בכמויות הרבה יותר גדולות, וגם בארה"ב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שהפלטפורמה תשרת עוד דגמי רכבים, אולי יוכלו המומחים לספר.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'ולייה לא יכולה להסתפק במכירות בסדר גודל של הג'ולייטה (40 אלף מכוניות בשנה באירופה. רק להשוואה, גולף מוכרת מעל חצי מיליון בשנה...), כשהג'ולייטה מבוססת על פלטפורמה של פס ייצור קיים וחלקים שהיו זמינים ברובם בקונצרן. הג'ולייה היא פלטפורמה חדשה לגמרי, וכדי להצדיק את ההשקעה, היא חייבת להמכר בכמויות הרבה יותר גדולות, וגם בארה"ב.

אני חושב שהם מכוונים לאיזור של 100 עד 150 אלף ג'וליות בשנה.

ואכן, הפלטפורמה תשמש רכבים נוספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח ציטוט מקרי, מפרי עטך, כשבתכל'ס אתה קובע קביעה שלא מתבססת על מידע אובייקטיבי, אלא היא הנחה;

כן, אבל שוב, באירופה היא כבר משווקת ועובדי הייצור של אלפא זכו בקיצור חופשתם השנתית עקב ביקוש גבוה מהמצופה, כאשר מחירה צמוד לזה של סדרה 3.

זאת לא קביעה שלי, אלא ידיעה שהתפרסמה. הביקוש לג'וליה הוא טוב. רק לא הבנתי מה הבעיה כאן.

קח ציטוט אחר, לעניין הסופרב;

לא היא לא. באבזור, מרווח, מנוע כן, כל השאר לא בטוח. בהתנהגות בטוח לא וגם בעיצוב. אה וגם במיתוג. בכל אופן, לקוחות הסגמנט לרוב לא יחשבו אפילו על סקודה, עם כל הכבוד.

ואם היה לי את הזמן, הייתי מוצא לאורך השרשור הזה עוד דוגמאות מול כל מתחרה אפשרית.

בקיצור, בוא לא נרתום את העגלה לפני הסוסים...

אני בהחלט עומד מאחורי הדברים. מה הטענה הנגדית שלך ומדוע?

-------------------------------------

לעניין קריאות התיגר שהזכרת, ובכן הג'וליה לא הולכת לעבור את כל השוק אם זו כוונתך. אלפא רוצה לתפוס נתח מסויים ממנו. לדעתי האישית, אם היא תתמקם אחרי 3 הגרמניות, זה כבר הישג מעולה.

בכל אופן, העגלה והסוסים כבר מוכנים ויצאו לדרך.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתוני המכירה הצפוים של הג'וליה ע"י אלפא הם 100K רכבים ב 2017.

צפי אנליסטים בשוק עומד על 39K.

הצפי עפ"י התוכנית הגדולה של אלפא רומאו מדברים על 400K רכבים (מכל הסוגים והדגמים, כולל דגמים עתידים) עד 2018.

זה נתון שמבטא, ביחד עם גדילה בהיצע הדגמים, מכירות של פי 10 מ 2015.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלי #687 הייתה ברורה וההקשר שלה היה דיון בנוגע למחיר שלה בארץ ומידת הצלחה בארץ. החלק שהשמטת אף הבהיר זאת. שום כוונה לא הייתה להתייחס להצלחתה בעולם. לגבי הניתוח שלך אני יכול להסכים, אך כאמור הוא לא רלוונטי למה שכיוונתי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתוני המכירה הצפוים של הג'וליה ע"י אלפא הם 100K רכבים ב 2017.

צפי אנליסטים בשוק עומד על 39K.

הצפי עפ"י התוכנית הגדולה של אלפא רומאו מדברים על 400K רכבים (מכל הסוגים והדגמים, כולל דגמים עתידים) עד 2018.

זה נתון שמבטא, ביחד עם גדילה בהיצע הדגמים, מכירות של פי 10 מ 2015.

39K זה נתון מצחיק. מי הם האנליסטים הללו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-156 בשיא הצלחתה לא הגיעה ל-100 אלף יחידות בשנה.

כמו שאבא שלי לימד אותי, בתוכנית עסקית הדבר היחיד שאפשר בטוח להגיע אליו, זה ההוצאות. ההכנסות... זה לא בתחום הוודאות.

כן מצחיק, לא מצחיק, האקסל סובל הכל, ולא הייתי צוחק על סמך ביצועים שעוד לא הושגו. בבחינת אל יתהולל חוגר וגו'.

ספיציפית לשאלתך:

https://www.ihs.com/experts/fletcher-ian.html

אתה יכול להתקשר אליו ולהגיד לו שהוא לא מבין מהחיים שלו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.autonews.com/article/20160527/COPY01/305279926/alfa-will-start-europe-sales-of-make-or-break-giulia-next-month

Alfa's ambition for the Giulia could be too optimistic. Industry forecasters IHS Automotive predict Giulia sales of 39,000 units next year with a peak of 43,500 in 2018. "It remains to be seen whether the Giulia can attract customers back to the brand at the levels it expects, in view of its past overconfidence and under deliver," IHS analyst Ian Fletcher said.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...