Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגנזיום להונדה אקורד

daniel245
שימו לב! השרשור הזה בן 2909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אני מצטער אם זה לא המקום לשאול את זה ואבקש להעביר את זה למקום הרללונאטי.

ברשותי הינדה אקטרד 2008 הצורה החדשה ואני מעוניין להחליף צמיגים ומגנזיום כי הגיע הזמן.

אני לא מבין בזה בכלל ולכן אני פה פונה אליכם פורום יקר, איך אני יודע איזה מגנזיום מותר לי לשים ואיך משני גודל ברישיון.

איזה צמיגים אתם ממליצים ואיך לעשות את כל התהליך הזה תעזרו לי בבקשה יש לי טסט החודש והצמיגים על הפנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי הינדה אקטרד 2008 הצורה החדשה

הינדה אקטרד? זה משהו הודי...? ;)

יש פורום אסטטיקה לרכב, כמו גם פורום שיפורים שם אני מניח שתמצא יותר תשובות.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה אם דגם הרכב המדויק שלך מופיע במסמך הזה או הזה.

אם לא או אם אתה מעונין לבדוק לגבי מידות נוספות אם קיימות, בצע חיפוש ואם אין תשובה פרסם שאלה בשרשור:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?96688

מאחר והמידות הנ"ל פופולאריות למדי (לפחות במסמך הראשון), בצע חיפוש בפורום מאחר והן נידונו מספר פעמים.

אם עדין לא תמצא את מבוקשך, פרט תקציב ודרישות מהצמיגים (כמובן עם ציון המידה שהחלטת ללכת עליה).

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הינדה אקטרד? זה משהו הודי...? ;)

יש פורום אסטטיקה לרכב, כמו גם פורום שיפורים שם אני מניח שתמצא יותר תשובות.

בהצלחה!

הונדה אקורד*

ואני לא מצליח להבין עדיין איך עושים את זה ואם שווה בכלל לשים מגנזיום או להגדיל את גידל הצמיגים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה אם דגם הרכב המדויק שלך מופיע במסמך הזה או הזה.

אם לא או אם אתה מעונין לבדוק לגבי מידות נוספות אם קיימות, בצע חיפוש ואם אין תשובה פרסם שאלה בשרשור:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?96688

מאחר והמידות הנ"ל פופולאריות למדי (לפחות במסמך הראשון), בצע חיפוש בפורום מאחר והן נידונו מספר פעמים.

אם עדין לא תמצא את מבוקשך, פרט תקציב ודרישות מהצמיגים (כמובן עם ציון המידה שהחלטת ללכת עליה).

ממש תודה לך עזרתה לי מאוד רק לא הבנתי אצל מי ואיך לשנות את המידת גלגלים וצמיגים? ומה דעתך כדאי לשים גאנטים ולהגדיל את זה מ205/60 r 16 ל 225/50r17 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך - רוכש ומתקין סט חישוקים וצמיגים, ניגש למכון רישוי לנוחותך, משלם כ-30 ש"ח ויוצא עם אישור זמני ביד שעליך להחזיק בצמוד לרשיון הרכב. עם הדפסת החדש (חידוש או כפל) תירשם עליו כבר המידה החדשה. יכול להיות שניתן לבצע את האישור במעמד הטסט השנתי הקרב, אבל אני לא בטוח לחלוטין.

כדאי - שיקול שלך. בדר"כ מרבית האנשים נוטים להגדיל את החישוקים בגלל המראה. אם יש לך דרישות שנוגעות גם לשיפור ביצועים, זה נהיה קצת יותר מורכב משום שיש אלמנט של צמיגים עדיפים, רוחב החישוקים וכיוצב' שישפיעו על התוצאה הסופית, גם אם אתה נשאר במידה הקטנה יותר (ראה לינק בתגובתי הקודמת).

ובכל מקרה מומלץ לבדוק מה זמינות הצמיגים במידות הרלוונטיות כמו גם העלויות הנלוות (חישוקים אם עולים במידה וגם צמיגים במידות גדולות יותר שנוטים להיות יקרים יותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...