Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מולטימדיה קיה ספורטאז' 2016

שימו לב! השרשור הזה בן 2874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קיבלתי קיה ספורטאז' חדשה 2016.

מגיעה עם מערכת מולטימדיה אנדרואיד 4.4 של חברה סינית בשם Kaier, מותקנת על ידי אדי מערכות.

מישהו יודע איך מעדכנים את המערכת / פורצים אותה כדי להתקין בה אפליקציות אחרות?

חוץ מזה - אני נתקל בבעיה לסנכרן את כל אנשי הקשר למערכת - רוב אנשי הקשר מסתנכרנים, אבל חלק לא מופיעים, לא משנה מה אני עושה.

תודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אף אחד לא כתב או ענה - אבל הבנתי מה הייתה בעיית הסנכרון, אז אולי זה יעזור לדורות הבאים.

אנשי הקשר שלא הסתנכרנו היו אנשי הקשר שהשם שלהם הוא מילה אחד. לכן אמא אבא חניון לא הסתנכרנו, אבל אשתי היקרה כן :).

לקח לי זמן לעלות על זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני יודע שמספר אנשים שאלו כבר, אך עדיין לא ראיתי תשובה או פתרון.

רכשתי קיה ספורטאז 2016 השבוע. מערכת האנדרואיד די מוגבלת, עם גרסא 4.4.4, והייתי שמח מאוד לפרוץ אותה, או לכל הפחות להתקין תוכנות נוספות.

אודה על כל עזרה בנידון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי לפינקטו שלי בעבר שתי מערכות אנדרואיד זהות למערכת שמגיעה עם הספורטאז.

אני אמור לקבל השבוע הקרוב את הספורטאז שלי עם המערכת הנ"ל. היום הלכתי לראות את המערכת שהתקינו על ספורטאז של חבר מהעבודה. אני דיי בטוח שהוכן רום עבור המערכת ככה שהיא סגורה וארוזה הדרך היחידה זה להשיג רום מתאים ופתוח דרך היצרן.

אגב למי שמתעניין קוד טכנאי לFACTORY SETTINGS הינו "126" . אך מומלץ לא לשנות שם את ההגדרות. אלא אם כן בא לכם לשנות את הלוגו

למי שיש רעיונות או שמצא דרך לפתוח את המערכת אשמח לעזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז זו לא בדיוק פריצה, אבל נראה לי שמצאתי פתרון להתקנת תוכנות נוספות...

במכזיר הזה מותקנות מספר תוכנות, אבל אין אליהן גישה. נראה שהיבואן שם את התוכנות שבחר בקיצור הדרך, ורק אליהן ניתן לגשת. אז...מצאתי פיתרון שעוקף את זה.

א. ודאו שיש חיבור אינטרנט (דרך WIFI או דונגל)

ב. כנסו לאפליקצית הTUNEIN RADIO. מיד כשתכנסו הוא יבקש שתרשמו לחשבון הגוגל שלכם. ואם לא, בהגדרות ניתן להתחבר. ברגע שביצעתם זאת המכשיר שלכם משוייך לחשבון ה-GMAIL שלכם.

ג. מיד יצוצו לכם עדכונים למייל (אם יש לכם דואר נכנס) ואפליקציית הגוגל פליי תתריע על עדכון האפליקציות הקיימות, כך שתוכלו להיכנס אליה.

ד. הצלחתי להתקין Youtube, FireFox ואת תוכנת הפודקאסטים שלי (ראו תמונה)

[ATTACH=CONFIG]459715[/ATTACH]

כאמור, לא בדיוק פריצה....אבל, גם משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי דן. תודה על המידע

גם אני קיבלתי הוראות כיצד לעקוף. זה אומנם פירצה אך לא פריצה של המערכת

חשוב לציין שבמידה ותתקינו תוכנות אדי מערכות יתנער מאחריות. אז קחו זאת על אחריותכם

ניתן גם דרך אפליקצית WAZE. > סנכרון אנשי קשר(סנכרון אירועים)>שם משתמש FACEBOOK(לא להזין נתונים)>לגלול למטה עד שמגיעים ל"קישור לדפדפן". משם יש גישה לאינטנרט וניתן להוריד את הGOOGLE STORE.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליטת הרדיו במערכת הזו, ובייחוד תחנת 99fm גרועה.

הטכנאי המתקין ב-בלו מנקי אמר לי שיש בעיות ל-99 במשדרים וזה נשמע לי קצת הזוי כי עד היום שמעתי אותם סבבה.

גם שאר התחנות לא נקלטות בצורה טובה.

גם אצלכם זה ככה ?

חוצמזה -- תודה לכל התורמים מידע לגבי התקנת אפליקציות..זה היה חסר מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבדוק, תודה.

חוצמזה - לאחר התקנת אפליקציות, הלאונצ'ר אמור להציג אותן? או את הגוגל פליי....(אצלי הוא לא....)

יש דרך אחרת להפעיל את האפליקציות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים נוספים -- לאחר השלבים שדן הציע -- המכשיר הופך להיות רשום תחת החשבון שלכם בגוגל פליי.

אפשר להתקין אפליקציות נוספות אם נכנסים לגוגל פליי דרך דפדפן (לא אפליקציה) בטלפון הנייד או ה- pc.

שם לאחר איתור האפליקציה, כפתור ההתקנה ישאל על איזה מכשיר תרצו להתקין.

למכשיר זיכרון פנימי קטן מאוד (ג׳יגה) וכרטיס זיכרון מובנה פנימי נוסף בנפח 16 ג׳יגה (הכרטיס החיצוני משמש ככרטיס למפות והוא לא רלוונטי).

כדי להעביר אפליקציות מהזיכרון הפנימי לכרטיס המובנה, אפליקציית ה- es file explorer תאפשר לכם גישה למאפייני האפיקציה במנהל היישומים, וכך תוכלו להעביר אותה ל- sd card ובכך לשחרר מקום על הזיכרון הצפוף והמצומצם.

לאחר התקנת אפליקציות הן יופיעו על המסך הראשי... עם העברתן לכרטיס ה- sd הן ייעלמו מהמסך הראשי.

אפליקצייה בשם quickshortcut

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sika524.android.quickshortcut

תאפשר לכם גישה מלאה לכלל האפליקציות ותיתן לכם אפשרות ליצור קיצורי דרך לאפליקציות המובנות ואלו שהורדתם על מסך הבית - הלאונצ׳ר.

(דרך אפליקציה זו אפשר להוסיף גם אייקון של גוגל פליי סטור למסך הבית לדוגמה).

ישנן בגוגל פליי גם אפליקציות בשם app drawer שונות, אלו יתנו לכם גישה לרשימת כלל האפליקציות שמותקנות על המכשיר עם אפשרות להריץ אותן כמובן..

מצאתי גם אפליקציה שמאפשרת הקרנת מסך הטלפון על מערכת המולטימדיה, התקנתי את google play music כך שספריית השירים שלי זמינה ב- stream ישירות דרך המכשיר ועוד...

פנו אליי בפרטי כדי לפתוח לי את המכשיר בתשלום של 300 ש״ח... מה שהם עושים שם זה ״פריצה״, ביצוע root למכשיר ואני לא אתפלא אם הם מחליפים גם רום על הדרך -- תהליך הרבה יותר חודרני וללא ספק מסיר אחריות --- אני מאוד שמח שמצאתי דרך להשתמש במכשיר שהיה מנוון בלי לעשות לו root.

במסגרת התהליך הזה לא נדרש להקיש שום קוד טכנאי, לא נדרשת פריצת המכשיר וכל מה שמבוצע הפיך עד כמה שראיתי.

עריכה אחרונה על ידי Meni Meller
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, המכשיר הוא לא בהיר לכם? בלילה הוא ממש בהיר אצלי גם לאחר הורדת בהירות באנדרויד למינימום.

ברכב יש כפתור בקרת תאורה של לוח מכוונים אבל הוא לא משפיע על אנדרויד

אצל מישהו ניתן לכוון את התאורה מהרכב? ואם לאת לא מפריע הבהירות בלילה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא יצא לי לעשות נסיעה ארוכה בלילה, קיבלתי את המערכת אתמול...

שמתי לב שעם הדלקת אורות דרך - המערכת מעמעמת תאורה, ויש את כפתור הכיבוי שלחיצה קצרה עליו תחשיך לגמרי את המסך.

גם אני אהבתי את התאורה המאוד חלשה של המערכת המקורית....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, המכשיר הוא לא בהיר לכם? בלילה הוא ממש בהיר אצלי גם לאחר הורדת בהירות באנדרויד למינימום.

ברכב יש כפתור בקרת תאורה של לוח מכוונים אבל הוא לא משפיע על אנדרויד

אצל מישהו ניתן לכוון את התאורה מהרכב? ואם לאת לא מפריע הבהירות בלילה?

תודה

יש חוט כתום שנקרא ILLUMINATION שכנראה לא חיברו אותו. החוט אחראי לשנות תאורה בהתאם לתאורת הדש-בורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים נוספים -- לאחר השלבים שדן הציע -- המכשיר הופך להיות רשום תחת החשבון שלכם בגוגל פליי.

אפשר להתקין אפליקציות נוספות אם נכנסים לגוגל פליי דרך דפדפן (לא אפליקציה) בטלפון הנייד או ה- pc.

שם לאחר איתור האפליקציה, כפתור ההתקנה ישאל על איזה מכשיר תרצו להתקין.

למכשיר זיכרון פנימי קטן מאוד (ג׳יגה) וכרטיס זיכרון מובנה פנימי נוסף בנפח 16 ג׳יגה (הכרטיס החיצוני משמש ככרטיס למפות והוא לא רלוונטי).

כדי להעביר אפליקציות מהזיכרון הפנימי לכרטיס המובנה, אפליקציית ה- es file explorer תאפשר לכם גישה למאפייני האפיקציה במנהל היישומים, וכך תוכלו להעביר אותה ל- sd card ובכך לשחרר מקום על הזיכרון הצפוף והמצומצם.

לאחר התקנת אפליקציות הן יופיעו על המסך הראשי... עם העברתן לכרטיס ה- sd הן ייעלמו מהמסך הראשי.

אפליקצייה בשם quickshortcut

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sika524.android.quickshortcut

תאפשר לכם גישה מלאה לכלל האפליקציות ותיתן לכם אפשרות ליצור קיצורי דרך לאפליקציות המובנות ואלו שהורדתם על מסך הבית - הלאונצ׳ר.

(דרך אפליקציה זו אפשר להוסיף גם אייקון של גוגל פליי סטור למסך הבית לדוגמה).

ישנן בגוגל פליי גם אפליקציות בשם app drawer שונות, אלו יתנו לכם גישה לרשימת כלל האפליקציות שמותקנות על המכשיר עם אפשרות להריץ אותן כמובן..

מצאתי גם אפליקציה שמאפשרת הקרנת מסך הטלפון על מערכת המולטימדיה, התקנתי את google play music כך שספריית השירים שלי זמינה ב- stream ישירות דרך המכשיר ועוד...

פנו אליי בפרטי כדי לפתוח לי את המכשיר בתשלום של 300 ש״ח... מה שהם עושים שם זה ״פריצה״, ביצוע root למכשיר ואני לא אתפלא אם הם מחליפים גם רום על הדרך -- תהליך הרבה יותר חודרני וללא ספק מסיר אחריות --- אני מאוד שמח שמצאתי דרך להשתמש במכשיר שהיה מנוון בלי לעשות לו root.

במסגרת התהליך הזה לא נדרש להקיש שום קוד טכנאי, לא נדרשת פריצת המכשיר וכל מה שמבוצע הפיך עד כמה שראיתי.

אני חושב שבעת החלפת הרום הכפתורים שמגיעים עם המערכת אינם נגישים עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא יצא לי לעשות נסיעה ארוכה בלילה, קיבלתי את המערכת אתמול...

שמתי לב שעם הדלקת אורות דרך - המערכת מעמעמת תאורה, ויש את כפתור הכיבוי שלחיצה קצרה עליו תחשיך לגמרי את המסך.

גם אני אהבתי את התאורה המאוד חלשה של המערכת המקורית....

ואם אתה משנה את התאורה בעצרת כפתור שנמצע מתחת להגה בצד שמאל, התאורה באנדרויד משתנה? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...