Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין שלושה צמיגים , אשמח לחות דעתכם

nirtzen
שימו לב! השרשור הזה בן 2916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

185.60.15

נהיגה רגועה , גר ברמת הגולן ויורד המון לעמק - הפניות והעיקולים בירידות מחסלים לי את הצמיגים די מהר (40 אלף ק"מ על הצמיגים האחרונים) .

חיפשתי ומצאתי את הבאים :

Pireli :

P6 CINT

Continental premium contact 2

MIchelin Energy

תודה ,

נירצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40K זה בהחלט סביר.

ברור שיש כאלו שעושים כפול, אבל זה לא נחשב "חיסול".

מנסיוני הקונטי מצויינים מבחינת עמידות/אחיזה/שקט.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על דגמים מאוד ישנים, שים לב:

הדגם Michelin Energy התחלף מספר פעמים ועכשיו זה Michelin Energy Saver Plus.

הדגם Continental Premium Contact 2 התחלף בשנת 2012 לגרסה 5.

אני ממליץ על סדרה Michelin Energy, המיועדת לחיסכון בדלק ושחיקה איטית.

שתי האחרים ישחקו יותר מהר, אבל יתנו אחיזה טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהדגמים מיוצרים ומשווקים עדין במקביל לאחיהם הבוגרים.

באיזה רכב מדובר? יש תקציב מוגדר?

האם רשימת הצמיגים שנתת מבוססת על מציאות באתרי האינטרנט או בדיקה פיזית בשטח לזמינות הצמיגים?

אישית, עבור תוואי הנסיעות המתואר הייתי מעדיף צמיגים ברמות גבוהות יותר גם על חשבון שחיה מהירה יותר. ראה הודעתי כאן. אותם דגמי צמיגים רלוונטים גם עבורך כמו גם מקורות הרכישה, אבל כמובן שהמידה והתמחור שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו קליאו 2012.

התקציב הוא באיזור 350 לצמיג.

הצמיגאי שלי עובד עם קונטיננטל,מישלין,יוקוהמה,דנלופ,פירלי ומקסיס.

לכן בחרתי משלושת אלה.

הדנלופ בלוריספונס - הגיעו היום עם תאריך יצור שנת 2014, וכמובן שהוא סרב להטריד אותם מהמשאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לענין רכישת הצמיגים, וודא גם מה קוד העומס והמהירות ברשיון. האם 84H או 88H.

שכחתי לשאול גם עם אילו צמיגים אתה כעת (דגם מלא)?

המישלין והקונטיננטל על מכלול דגמיהם במידה זו יהיו כנראה בגבול העליון של התקציב או מעט מעבר לו (אלא אם תבדוק ותציין אחרת).

מה שמחזיר אותי שוב לאותם דגמים מדוברים שאמורים להיות מעט זולים יותר - גודייר אפישנטגריפ פרפורמנס, דנלופ בלוריספונס, טויו CF2.

בכל מקרה, בדוק גם זמינות ומחירים של הדגמים המעודכנים שנאמרו כאן - מישלין אנרג'י סייבר פלוס, קונטיננטל פרימיום קונטקט 5 (או 2) ואקו קונטקט 5 (או 3). בסוגריים הדגמים היוצאים שעדין מקבלים ביקורות טובות.

מצרף לך גם שני מבחנים יחסית עדכניים למידה המדוברת:

www.tyrereviews.co.uk/Article/2015-Auto-Bild-Top-18-Summer-Tyre-Test.htm

www.tyrereviews.co.uk/Article/2015-Market-Overview-Braking-Test.htm

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאבה אפילו מופיע במבחן שצירפתי (וכאן המקום לתקן שלמעשה שני הלינקים מתייחסים לאותו מבחן, רק שבשני הפרידו את תוצאות הבלימה), כך שיש לך מקור להשוואה ביחס להצעות האחרות. לפחות כפי שזה התבטא באותו מבחן.

כל האפשרויות שעלו לאורך השרשור יהיו כנראה עדיפות, כך שאני מציע לבדוק אילו צמיגים זמינים וטריים קיימים באזורך.

ואם אתה בכל זאת שואף ליותר קילומטרים מהצמיג, אז האפשרויות הירוקות יותר להתמקד בהן, הן המישלין אנרג'י והקונטיננטל אקו-קונטקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...