Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבורי rca וחיבור usb בdeh-x4850bt

שימו לב! השרשור הזה בן 2911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי רדיו דיסק של פיוניר deh-x4850bt.

רציתי לדעת האם נדרשת אפליקציה כדי להשמיע מוסיקה דרך הפלאפון בחיבור לשקע היואסבי במערכת-ניסיתי לחבר מספר פעמים עם כבלים שונים אך למעשה המערכת לא משמיעה את המוסיקה מהנגן של הפלאפון, רציתי לדעת אם נדרשת פעולה מסויימת כדי להשמיע שירים(כל הקבצים הם בפורמט mp3 באיכות של 320 kbps).

שאלה שניה- לפני כמה ימים נסעתי ברכב וכשעליתי על במפר נשמע בום כזה ברמקולים, אחרי בדיקה הסתבר לי שאחד הגידים שחוברו לקרוסאובר כנראה בלט ובבמפר הקרוס זז מעט וכנראה נגע בחלק מתכת וגרם לרעש(שמתי סופיות לאחר מכן), אך לצערי התחיל הסמפטום של רעשי אלטרנטור- ניסיתי להאריק את חיבורי הrca לגוף הרדיו דיסק אך זה לא עזר, ניסיתי להעביר את הrca באמצע הרכב ולאמהצד כפי שהיה אך גם זה לא עזר, רציתי לדעת אם אחליף את הrca האם זה אמור לעזור ואם לא אז האם יש אפשרות נוספת להיפטר מהרעשים המציקים האלו.

תודה מראש לעוזרים.

נ.ב.

ניתקתי את הrca מהמגבר והרעש פסק- לכן אני יודע שהרעש נובע מהם/מהרדיודיסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המוזיקה - תעבור על חוברת ההוראות. יש שם מספר הערות והנחיות כתלות בסוג הטלפון שאתה משתמש בו (אנדרואיד/אייפון).

אגב, למה בעצם אתה לא משתמש ב-BT להזרים את השירים?

לגבי הרעשים - עוד לא יצא לי להעמיק מחשבה/חיפוש על אפשרויות נוספות לביצוע, אבל האם לדעתך תוכל להפעיל אחריות על המכשיר (מניח שתלוי אם ההתקנה בוצעה אצל בעל מקצוע או עצמאית, אבל שווה לנסות בכל מקרה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתקנה בוצעה אצל בעל מקצוע אך נרכשה ממקום אחר, ועד לאותו רעש מהנגיעה לא חוויתי רעשים מהרמקולים.

בנוגע לbt, נאמר פה מספר פעמים שיואסבי יותר "איכותי" מבלוטוס ועל הדרך אני מטעין את המכשיר אז חשבתי שזה win win situation.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפערים בין השניים הולכים ומצטמצמים. האם ניסית להזרים ב-BT ולהשוות או סתם לראות אם מספק אותך?

אתה עדין יכול להשאיר את הכבל מחובר להטענה אני מניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעשה השוואה ואבדוק לעומק, בינתיים הורגש רק שינוי בעוצמה, שומעים חזק יותר כשזה מחובר ליואסבי(הצליח פעם אחת בפוקס-אין לי מושג איך) לעומת הבלוטוס.

בנוגע לרעשי הרקע- יש אולי נקודת הארקה מומלצת שאבדוק אותה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה, תודה על העזרה!

נשארתי רק עם בעיית הרעשים-אם למישהו יש המלצה או פתרון או כל דבר שיכול לעזור, אני חייב להיפטר מהם, זה משגע אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שזה נושא שנטחן רבות בפורום בגרסאותיו השונות, מציע לערוך חיפוש מקיף כדי למצוא הצעות נוספות לפתרון.

תתחיל בכמה שרשורים הרלוונטים ב-FAQ ותמשיך בחיפוש מוגבל לפורום אודיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי בFAQ וראיתי מדריך איך להאריק במערכות פיוניר, ברגע שחיברתי את החוט מהגוף של המערכת אל הRCA הרעשים פסקו אך גם הפסקתי לשמוע באותו ערוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...