Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנמכה - מאזדה 3 2008 1.6

שימו לב! השרשור הזה בן 2911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

העליתי את מידת הגלגלים ברכב שלי מ-195/65 R15 ל-205/50 R17 וכתוצאה מכך הרכב הפך לדי גבוה. מבחינת התנהגות, אני מאוד מרוצה מהרכב (כמובן שאם אפשר לשפר עוד קצת, אז בשמחה). הרצון להנמכה היא מסיבה ויזואלית בלבד. וגם כי אני מרגיש שקשה קצת לבולמים שלי עם המידה הזאת, יכול להיות אבל שזה רק פסיכולוגי.

עכשיו יש לי כמה שאלות:

1. רציתי לדעת איזה קיט הנמכה איכותי אני אוכל לשים כדי שההתנהגות לא תיפגע והנוחות (הגם ככה לא להיט) לא תרד יותר מדי. כמה עשוי לעלות קיט איכותי שכזה?

2. חשבתי אולי להרכיב מתלים מהספיריט מאותן שנתונים (הנועלת מידת גלגלים זהה למה שיש לי עכשיו, אבל הגובה שלה סביר והנוחות לא רעה), האם זה אפשרי? ואם כן מה העלויות?

3. שמעתי גם שיש אפשרות לחתוך את הקפיץ, מצד שני זה לא נשמע לי מומלץ במיוחד. אציין גם שאני אוהב נסיעה ספורטיבית ולקחת לפעמים סיבובים מהירים ככה שאם זה פוגע בהתנהגות, אז זה ממש לא יבוא בחשבון.

בנוסף איפה יש מקומות מומלצים שמתעסקים בנושא? ומה הכי מומלץ לעשות?

*שוב אני ארשום - מדובר במאזדה 1.6 2008, ככה שאני לא רוצה להשקיע יותר מדי. אלא אם כן התוצאה ממש תהיה שווה את זה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל של 3 מ"מ בקוטר הכללי של שתי המידות. מה שאומר תוספת של 1.5 מ"מ תאורטיים לגובה.

יכול להיות שבגלל שהצמיג פחות "שוקע", אפקטיבית זה מעט יותר.

או שהכל אשליה אופטית.

חיתוך קפיצים היא אפשרות מסוכנת. אל תעשה זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו חשבתי על זה גם ככה, אבל כשאני חונה ליד מאזדה 3 זהה לשלי ההבדל בגובה הרבה יותר משמעותי. גם כשאני חונה ליד הספיריט וגם ליד 1.6 כמו שלי.

הגובה הכללי כעת די דומה לגובה של פורד פוקוס דור שני. ככה שבאמת יש הבדל שנראה לעין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...