Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלת גלישה דרך בזק בינלאומי, שירות טכני לקוי והפתרון לבעיה שמצאתי לבד

student
שימו לב! השרשור הזה בן 2920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שנה עברתי לבזק בינלאומי - 100 מגה ADSL.

מהירות ההורדה מעולה אבל מדי פעם שלוחצים על refresh/reload של האתר אז הגלישה נתקעת והאתר מוצג מחדש לאט מאוד או שהדפדפן מראה שיש איזה רכיב בדף שלא נטען עד הסוף ועיגול הטעינה ממשיך להסתובב בלשונית למעלה למטה בדפדן מופיע כל הזמן waiting for.... .

זה קורה במגוון אתרים, בשעות שונות.

בדקתי כל פתרון אפשרי שמצאתי חוץ מלהחליף כרטיס רשת ולהתקין מחדש הווינדוס (10 במחשב יחסית חדש), לא נפתר.

החלפת ראוטר לחדש לא שיפרה והבעיה אף החמירה מאוד לאחרונה.

בשיחה לבזק נטען שהתשתית תקינה והבעיה אצל הספק.

בתמיכה של בזק בינלאומי מתחברים אליך מרחוק למחשב ורואים המסכים שאתה רואה וגם יכולים לבצע פעולות במחשב שלך. הנציג הראשון ראה רק הבעיה רק באתר אחד ואמר שזה אולי משהו ספציפי באתר.

פה החלטתי להתחכם ועלה לי רעיון חדש ובעצמי הופתעתי מהפתרון המיידי והקל (בהמשך).

התקשרתי שוב לתמיכה של בזק בינלאומי ונפלתי על תומך שסיפק כל תירוץ אפשרי לזה שאין בעיה אלא שאני הבעיה:

טען שיש הרבה חלונות פתוחים. סגרנו כולם. אחר כך ששוב ראה בעיה באתר אחד טען שזה אולי משהו בכרום.

עברנו לאקספולרר וטען שזה רק באתר אחד וגם זה לא נורא שאתר לפעמים לא נטען שוב מייד.

פה בא השוס שהנציג ראה ששני אתרים שונים לא נטענו מחדש שאחד מהם היה Wואלה, ממש נתקע, אז הוא אמר - המחשב שלך לא בסדר.

פה כבר ממש התחלתי לצעוק עליו שהוא רק מספק תירוץ אחר תירוץ ולא פתרונות ודרשתי לדבר עם מנהל.

שמנהל חזר אליי גם לו לא היו תשובות ובערך אותה מסכת כמו מקודם. המנהל היה אדיב אך טען שלא מוכרת לו שום בעיה שכזו או פתרון לה.

אז מה היה הפתרון - פתחתי חשבון בטריפל סי CCC וברגע שאני שם את היוזר והסיסמה שלהם בראוטר וגולש דרכם הבעיה נעלמת.

מחזיר היוזר של בזק בינלאומי בלי לעשות ריסטרט למחשב, לסגור דפדפן או ריסטרט לראוטר ותוך זמן מה הבעיה חוזרת. אם לא מייד אז אחרי כמה שעות או למחרת.

אני עם בזק בינלאומי סיימתי ואני מתקשה להאמין שאצל ספק כזה גדול נתקלתי בבעיה כזו.

שמתי לב שכאשר אני מחובר לבזק בינלאומי אני מקבל בבדיקת חיבור האינטרנט על ידי הראוטר שגיאה בבדיקה שנקראת - Ping primary Domain Name Server ואילו בחיבור של CCC הבדיקה תקינה. יש תמונות.

אגב, גם הכנסת DNS ידנית של בזק בינלאומי וגם DNS ציבורי של גוגל לא פתרו הבעיה או השגיאה בבדיקה.

BezeqInt fail test.jpg

CCC Pass test.jpg

עריכה אחרונה על ידי student
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהעובדה הפשוטה שהבעיה אכן נפתרת שאני מחליף החיבור לCCC וגם הראוטר מפסיק לדווח FAIL על אחת מהבדיקות שהוא מבצע בעת חיבור דרך בזק בינלאומי.

כמובן שאם יש למישהו רעיון נוסף לפתרון אשמח לבדוק כי הרי מדובר בספק גדול ומוכר.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האם הבעיה קיימת במחשב אחר או סמארטפון/טאבלט ?

2. תתחבר דרך בזק בינלאומי אבל תכניס dns של ccc וליהפך ותדווח מה קורה

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בבזק בינלאומי עם הראוטר/מודם vtech שלהם ונתקל בדיוק באותה בעיה. ריסט לראוטר פתר את הבעיה אבל זה חוזר לאחר פרק זמן. לא מדובר במחשב ספציפי, גם בחיבור וויפיי וגם בחיבור קווי.

לדעתי זה מודם ראוטר שאולי מתחמם, אבל אני לא בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה קיימת גם במחשב אחר. גם בגלישה בטלפון יש בעיקר בעיות ביו-טיוב.

רעיון מעניין עם הDNS. אנסה.

כאמור, היה לי ראוטר של בזק שלא היה עומד בעומס של מכשירים רבים שמחוברים באלחוטי. גם הוספת מאוורר לראוטר הקלה הבעיה אך לא פתרה.

הראוטר הוחלף לאחד פרטי חדש שנחשב מצויין ובכל מקרה יש עליו קבוע מאוורר שדואג לקירורו בכל מצב.

אז הראוטר בוודאות הוא לא הבעיה.

שוב, כל מה שאני משנה זה רק הספק בלי שום דבר אחר בראוטר ו/או במחשב. כלום.

אגב, הבעיה לא קורית כל הזמן אבל כן החמירה משמעותית בשבועות האחרונים.

מאז שעברתי ל- CCC הכל תקין. בחרתי בהם בגלל האפשרות להתחבר ולהתנתק עצמאית דרך האתר שלהם ולא דרך מוקד שירות.

עריכה אחרונה על ידי student

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי, לא מבין ולא מקבל שספק אינטרנט לא יחזיק שרתי DNS יציבים.

אם יש בעיות, עוברים חברה, השתן עלה לראש של בזק בנלאומי, במיוחד עם שיטות השיווק החרטא ברטא של הכבל התת ימי הזה.

הייתי כמה שנים עם הוטנט, כל המהירויות ב 20 שקל ולמעט נפילה אחת ממש בהתחלה לא היו לי שום בעיות איתם.

עכשיו עם אורנג כספק בגלל שיש לי גם קו ביתי שלהם, גם טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה היה הפתרון - פתחתי חשבון בטריפל סי CCC וברגע שאני שם את היוזר והסיסמה שלהם בראוטר וגולש דרכם הבעיה נעלמת.

הזכרת לי ימים שעברו לפני ככה וככה שנים,כשהייתי אצל 012סמייל.

טוען טורנט ומתחיל הורדה,וואלה לא זז מ10KB\S,שואל את התמיכה,כמובן שמאשימים אותי\את הכלב\את המחשב\אולי גם את מקום העבודה.

מתנתק ומתחבר עם חשבון של חבר שכמובן אצל ספק אחר (נזק בינלאומי\CCC) - ומהירות ההורדה נוסקת כמו מחיר ביטקוין.

מה אמרו התומכים המהוללים? כלום,פשוט גמגמו והשיחה התנתקה עצמאית.

סורי, לא מבין ולא מקבל שספק אינטרנט לא יחזיק שרתי DNS יציבים

אם יש בעיות, עוברים חברה, השתן עלה לראש של בזק בנלאומי, במיוחד עם שיטות השיווק החרטא ברטא של הכבל התת ימי הזה.

כל מילה בסלע,אבל הם כמו בזק - גם אם יתנתקו כמות במכה,יש מספיק פראיירים שמעבירים כספים כל חודש,אז אין סיבה ממשית לשינוי (סטייל הוט)

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...