Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריח של שתן מפתחי אוורור לאון 2012.

vitek15
שימו לב! השרשור הזה בן 2934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה התחילה אצלי תופעה די מוזרה.

יוצא לי ריח של שתן מפתחי אוורור של מזגן, אם מדליק את המזגן אז הריח נעלם לאחר מס' דקות.

חשבתי בהתחלה אולי מת איזה עכבר ליד פתח יניקת אוויר למיזוג, בדקתי והכל נראה בסדר באיזור הזה ואין שם שום ריח שם.

האם ספריי יעודי לרכבים נגד עובש יעזור? אם כן איזה מומלץ לקנות ואיפה?

כמו כן החלפת פילטר מזגן לא פותרת את בעיית הריח, לכן בוודעות בטוח שבעיה של עובש במעבה, אך לא מבין למה ריח של שתן...

אשמח להמלצות, תודה וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תהליך ניקוי וחיטוי של מערכת האיוורור ברשת צ'ק אפ.

עושים את זה עם חומר מיוחד בזמן שהמזגן פועל על סירקולציה פנימית למשך 20 דקות,

תברר מול אחד הסניפים הקרובים אליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הייתי מחליף פילטר מזגן

אחרי זה הייתי קונה רימון חיטוי כמו זה

http://www.autostore.co.il/%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%99-%D7%9C%D7%97%D7%99%D7%98%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%96%D7%95%D7%92-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%97%D7%95%D7%97-%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9D-Meguiar-s.html

ופועל לפי ההוראות

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצ'ק אפ לא עונים כרגע (כנראה עובדים חצי יום ביגלל החג).

אולי מישהו יודע מה עלות הטיפול אצלהם?

וכמובן מה עדיף מבין שתי האופציות, טיפול לבד עם אחד המוצרים

או טיפול מקצועי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: קניתי היום פחית של חברת SONAC אצל אבי חלקי חילוף, החומר לא עזר.

הבעיה היא שהמים אצלי לא מתנקזים, בחצי שעה שהאוטו עבד עם AC לא יצאה טיפת מים, והריח נשאר.

למישהו יש מושג איך מגיעים לצינורית ניקוז של מיזוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחילים מהבסיס שזה החלפת פילטר מזגן.

אני רואה הרבה פעמים פילטרים פשוט סתומים ברמות שאני לא מבין איך אנשים לא זורקים 30-40 שקל כל שנה ומרוויחים אוויר נקי וקריר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפילטר בן 8 חודשים, ובלי שום קשר הוחלף גם.

הבעיה היא שהמים אצלי לא מתנקזים. עכשיו אחרי נסיעה של חצי שעה עם מזגן, הרכב עמד כמה דקות והכל יבש מתחתיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה את אותה הבעיה. השתמשתי בחומר של STP והחלפתי פילטר והבעיה כמעט נעלמה לחלוטין. אבל.. לדעתי, פתחי המיזוג החיצוניים בגרמניות (צ'כיות וספרדיות) ממוקמים ממש מתחת למתזי המים, מה שקורה הוא שהמים מחלחלים למערכת וגורמים לבקטריות. אני תוהה עדיין איך לטפל בנושא הזה אחת ולתמיד.

רוכב אופניים בהתהוות, רוכב אופנועים בדימוס ונהג פחנוע בהווה,
BIKEDEALZ.net - מגזין אופניים בגובה העיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא רואה יציאת מים מהמעבה טפטוף קל שהוא אמור להיות יש מצב שצינורית הניקוז סתומה. ואז המים במקום לצאת החוצה נשארים בתוך הרכב מה שנותן ריח של שתנן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...