Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים 205.45.16

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 2882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים,

אני צריך להחליף זוג קדמי בפולו GTI,כרגע נוסע עם HANKOK V12 שסיפקו תמורה מדהימה למחיר לדעתי.

לצערי פגשתי בבור ואחד הצמיגים קיבל יבלת.

קראתי המון חוות דעת ונסגרתי על כמה דגמים:

מישלין PS3,גודייר F1 אסימטריק 2.

כרגע שניהם חסרים במלאי בכל מקום שבדקתי ולכן אני חושב על אלטרנטיבות אחרות.

מה לדעתכם אפשר להוסיף לרשימה?

חשוב לי אחיזה טובה על יבש ועל רטוב ככל האפשר,שקט,ושחיקה סבירה.

אני לא מתגרזן עם הרכב בימי מסלול וכו(פעם באף פעם).

אשמח לחוות דעתכם,

תודה.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תראה אם אתה מצליח למצוא את ה-K107 של הנקוק (לא זמין כרגע באתר טיירקלאב).

לגבי הגודייר, מופיע כרגע באתר iTire, אבל משהו התחרבש להם באתר (לפחות מאצלי במחשב), אז תתקשר אליהם או תפנה לנציג בפורום ותבדוק.

תעשה בירור גם לגבי צמיגים של וורדשטיין. פעם אחרונה ששמעתי, צמיגי מוריס הם היבואנים בארץ.

מעבר לזה יש כמה דגמים ותיקים יותר כמו יוקוהמה S.Drive, פירלי פי-זירו, קונטי ספורט קונטקט ואולי עוד כמה.

לא בטוח כמה הם יענו על סעיף השקט לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שהבעיה אצלי עם האתר של iTire היתה עם החוסם פרסומות (ABP). ברגע שביטלתי אותו זה הסתדר.

בכל אופן, הלינק שנתתי למעלה עדין נכון וצמיגים שמופיעים באתר שלהם אמורים להיות במלאי.

במידה ואתה מעוניין, פנה בכל אופן לנציג בפורום כדי לקבל הנחה נוספת של 5%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אם אתה מצליח למצוא את ה-K107 של הנקוק (לא זמין כרגע באתר טיירקלאב).

לגבי הגודייר, מופיע כרגע באתר iTire, אבל משהו התחרבש להם באתר (לפחות מאצלי במחשב), אז תתקשר אליהם או תפנה לנציג בפורום ותבדוק.

תעשה בירור גם לגבי צמיגים של וורדשטיין. פעם אחרונה ששמעתי, צמיגי מוריס הם היבואנים בארץ.

מעבר לזה יש כמה דגמים ותיקים יותר כמו יוקוהמה S.Drive, פירלי פי-זירו, קונטי ספורט קונטקט ואולי עוד כמה.

לא בטוח כמה הם יענו על סעיף השקט לפחות.

איך ה

וורדשטיין צמיג טוב? מעולם לא שמעתי עליהם ונראה שהם בערך היחידים בארץ עם מלאי :/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה טום.

צמיגי מוריס הוא המקום שלי כבר כמה שנים,אכן הוא הציע לי משהו עם השם שהזכרת אך לא ממש מצאתי אזכור להם ברשת.

איך האיגל F1 ביחס ל-PS3 וה-K107 לדוגמא?

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Vredestein/

אני מניח שהציעו את הספורטרק 5 או אולי האולטרק סנטו.

בסה"כ נראה שהם מקבלים ביקורות טובות יחסית. אם הם מוצעים במחיר טוב יש אולי מה לשקול.

חשוב באתר הנ"ל להיכנס גם ללשונית המבדקים הרשמיים יותר ולקרוא הערות ספציפיות ולא רק להסתמך על האחוזים שם.

אין לי נסיון אישי עם הצמיגים האלו.

ההתרשמות שלי מהביקורות פה בפורום לפחות היא שהמישלין בראש, מתחתיו הגודייר וההנקוק פחות או יותר משתווה אליו.

מאחר והתמחור של כל אחד מהם שונה, די באופן תואם לנ"ל, השיקול הסופי הוא שלך.

כולם צמיגים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PS3 עולה 604,F1 עולה 600 וההנקוק 500 וקצת.

מה קורה עם מלאי בארץ?יש רק יבואן יחיד למישלין נניח?כמה זמן יכול להיות בין כל משלוח שמגיע לארץ?

אף אחד לא הצליח לתת לי אפילו צפי הגעה לצמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנקוק לפי יד2צמיגים נמכר החל מכ-340 ש"ח לצמיג (השאלה כאמור אם יש לו מלאי).

הגודייר לפי האתר של היבואן נמכר תמורת 478 ש"ח לצמיג ברכישת רביעיה. על זה אמורים להתווסף 5% נוספים מקופון מהנציג בפורום.

המישלין אכן קרוב יותר ל-600 ש"ח.

אין לי מושג מה תדירות המשלוחים ומה מזמינים בכל משלוח כזה.

היבואן הרשמי של מישלין בארץ למיטב ידיעתי הוא קוגול.

אין לי פרטים על יבוא מקביל אם מתבצע. ישנם בתי עסק שמציעים יבוא אישי אבל זה גם יקח כמה חודשים אם מתאפשר מלכתחילה.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחכתי להוסיף גם את יוקוהומה AD08 ששמעתי עליו גם המלצות חמות מאוד,מחירו כמו של המישלין.

הגודייר לפי יד 2 נמכר הכי זול ב-600.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגודייר שמופיע ביד2צמיגים הוא ה-F1 GS-D3. לא האסימטריק שעדיף ממנו ומעודכן ממנו בהרבה.

אם אתה עולה לקטגוריה של ה-AD08, אז תוסיף את ההנקוק Z222 שזול ממנו וטויו R1R ואולי גם ה-R888 שלא ברור אם מיובאים לארץ במידה הזו כלל. ואולי גם לברר לגבי פדראל 595RS-R.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הPS3 הכי טוב מכל הצמיגים שהיצגת , הPS4 החדש צריך להגיע תוך חודשיים . תבדוק יש עכשיו אסימטריק 3 , גם ה2 לא רע. מה F1GS-D3 תזהר אלה אם הוא יצור גרמני , מהמזרח לא לגעת גם במקל.הR888 צמיג מצוין , אבל נגמר מהר ומרעיש כמו טרקטור. הR1R פחות קיצוני ממנו לטוב ולרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד עם אותה מידה כמו שלך שהוריד מהרכב PS3 והרכיב K107 אני יכול לתת חוות דעת מניסיון.

אני לא יודע איך אתה נוהג אבל ה PS3 צמיג עדין. חתיכות מהצמיג עפו לי לאחר פחות משנה. הכתפיים חוסלו לאחר שבוע ביום מסלול בכוכב יאיר (כמה חודשים לפני סגירתו). מאפשר זריקה ומשחק. לאחר שנה וחצי פנצ'ר, ואז עוד פנצ'ר איטי, ולקינוח יבלת באחד הצמיגים.

כל זה בשנתיים ו 18 אלף ק"מ (ממש מרחתי את הזמן איתם ועברתי טסט עם צמיגים של חבר). היתרונות הם אחיזה טובה ויציבות טובה של הרכב, גם כשהצמיג שחוק. מאפשר משחקי זנב מהרגע הראשון (הנעה אחורית).

ה K107, צמיג עם אחיזה לא הגיונית. האוטו לא זורק לא משנה מה. מה שכן האוטו מרגיש מרחף במעברי נתיב חדים לעומת ה PS3.

אני איתו פחות מ1000 ק"מ ומתעלל בצמיגים שלי ובינתיים הוא עומד בגבורה בכל מה שאני זורק עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפדרל 595RS זה הזוג הראישון שהרכבתי על הפולו,כיום הוא הזוג האחורי.

הצמיג מדהים כשהוא חם,לא מתאים לנסיעה לסופר וחזרה,הייתי מרגיש בכל כיכר\פנייה שהרכב בורח.

יוסי,כמו שרשמתי,אני לא משתתף בימי מסלול ובטיולים פעם ב... לכן הצמיגים לא עוברים חיים קשים.

tgt אתה יכול לשתף בתהליך? דרך מי הזמנת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...