Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי! מגאן סטיישן 2013 dci

ron_man
שימו לב! השרשור הזה בן 2440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם, אחרי שהאיביזה נמכרה החלטתי החלטה, לא עובד התפשרויות, לא עוד רדיפות אחרי מה יתקלקל, ולא עוד הוצאות סתם.

החיפוש היה די זריז והתקציב היה בין 20k ל80k תלוי בשגעת שלי באותו יום..

1 גדול

2 חסכוני

3 אמינות

4 תוספות

5 כמה שיותר חדש

מהר מאוד נדלקתי על המגאן סטיישן, יפה, חסכוניות, אמינה, חדשה, עם תוספות... הלכתי לקרסו טרייד בראשון לציון, אחלה אנשים, הזמנתי מכונית מהמלאי, מגאן סטיישן ex רמה פחות מהמפוארת, אמרתי לא נורא, העיקר שהרכב במצב טוב.

חכיתי שיגיע הרכב וכשהגיע, הגיעו איתו עוד 4 מגאנים, ואחת מהן המפוארת ביותר, נדלקתי, לקחתי לבדיקה, הכל טוב.

ונגיע לעיקר, הרכב שנקנה הוא מגאן סטיישן פריוויליג', 107k, מטופלת בחברה, ללא טיפולים חריגים כמו נזילות טורבו רעשים וכו'.

הרכב מגיע עם תוספות של 2 גגות פנורמים שאחד נפתח, בקרת שיוט, מראות מתקפלות, מיזוג מפוצל, חיישני רוורס, ועוד עוד....

באמת תענוג שלל רכב, נוח, חזק, חסכוני מאוד!!!!!!! מפנק, וכמעט מושלם, אז מה לא מושלם?.. רעשי רוח מגגות, מערכת עלובה{ תפעול ואיכות המערכת שווה לאפס} רעש מנוע מצלצל קצת לקראת ה3 3.5 סל''ד.. וזהו סהכ הכל אני מרוצה מאוד! חושב שזו התמורה הכי טובה למחיר כיום.

יבוא המשך סיכום אחרי תקופה עם הרכב.. לשאלות וכו' תשאלו חופשי.20160415_074829.jpg20160415_074850.jpg20160415_074857.jpg20160415_074954.jpg20160415_074924.jpg20160415_211208_HDR.jpg

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכב מעולה,חיסכוני,חזק ותא מטען גדול.

תתחדש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

אני גם חושב שהמערכת נוראית, להורים שלי זה מספיק כדי לשמוע גלגל"צ או קצת שירים מדיסק און קי כשאין קליטה טובה או כשהשירים לא משהו. אם זה היה הרכב שלי הייתי מחליף לפחות את הרמקולים ואולי גם את המערכת עצמה.

לגביי הצלצול בסל"ד גבוה - לא שמתי לב לזה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לנסיעה הראשונית ואחרי 240 קילומטר הגעתי לצריכה של 6.4 ליטר ל100 קילומטר, מאמין שזה ישתפר אחרי שאני ילמד את הרכב טוב יותר. מחיר קנייה 63 אלף שקל.

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! רכב מעולה. חבר קנה כזאת לא מזמן, גם שחורה, ומבסוט אש. נוחה, מרווחת, צריכת דלק טובה ותא מטען נוח. לדעתי היא גם נראית טוב.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם! האמת שאני לא רואה רכב שמשתווה אליו ביחס למחיר, אולי סופרב בגלל הבגז' שנפתח כלפי מעלה.

עניין שלא נגעתי בו הוא הגיר- הגיר מעולה, מעביר חלק, מוריד חלק, באמת מצויין, אבל, ויש אבל, בנסיעה עירונית או בחניות זריזות הוא מתבלבל קצת בין ראשון לשני ויש השייה קלילה בתגובת הגיר, לא דבר קריטי אבל בהחלט נוכח לפעמים.

לגבי המראה, אני מאוד אהבתי, לפי דעתי היא נראית טוב יותר מהמגאן הרגילה, אבל לא מהקופה(מדהימה), בואו נגיד שגנט 17 היה מחמיא לה הרבה יותר.

לגבי עתיד הרכב, הרכב באחריות יצרן עד לחודש 11 של השנה הנוכחית, אז אין לי הרבה משחק.

הדבר הראשון כרגע הוא חלונות ושמשה האחורית שחורים.

ומערכת, לגבי גודל הרמקולים, הבנתי שזה 5.25, ככה שאני אצטרך לקנות סטים חדשים, וגם לגבי המערכת עצמה אין הרבה משחק כי אין לה הרבה אפשרויות, אבל אפשר לחבר כל מיני שטיקים כדי לכוון ולהגביר אותה.

לגבי טיימינג, הטיימינג הוא כל 160k מעניין אותי עלות(הערכה שלי בין 2.5 ל3.5k).

כנ"ל לגבי שמן גיר, אני מלא מצאתי הוראה טכנית לגבי זמנים של החלפת שמן גיר, או תקן של השמן הנ"ל(אשמח לשיתוף מאדם שיש לו, או עשה החלפה כזו) .

וזהו לעתיד הקרוב

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה קשה להחליף את המערכת? אני רואה שהיא זהה לזו של פלואנס.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לשים מתאם פלסטיקה (זה לא בדיוק דין 1 סטנדרטי), אם לא רוצים לחתוך חיווט צריך להשיג כבלים מתאימים ואם רוצים לשמור את השליטה מההגה אז צריך גם להשיג מתאם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, לא שונה ממונדאו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תתחדש! מודה שגם אני חשבתי עליה, נראית כמו חבילה משתלמת מאוד.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. 63K זה מחיר רצפה, לא ברור לי איך. בכל מקרה זה הרבה מאוד אוטו בשביל מעט כסף.

בתפעול נורמלי אין ממש סיבה להגיע לסל"ד מעל 3000. אצלי זה קורה כמעט רק בבלימת מנוע בירידות. ביררתי לגבי החלפת שמן גיר לקראת טיפול קרוב, נמסר לי שאין הוראות להחלפה יזומה של שמן גיר. לא ביררתי מעבר מכך.

קרוז קונטרול על 110 בכביש 6 אמור להביא אותך בקלות מעבר ל-20 ק"מ לליטר.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר להפעיל קרוז קונטרול בכביש 6?? כל שנייה צריך לעקוף, להאיץ... קרוז קונטרול זה לנהגים רגועים ואדישים. חוץ מזה בארץ קשה להשתמש בקרוז קונטרול כי אין ממש כבישים ישרים (כמו בארצות הברית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...