Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי! מגאן סטיישן 2013 dci

ron_man
שימו לב! השרשור הזה בן 2467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יכול להעיד על עלות מחשב גיר אך לא על הקלאצ'ים, העלות כ 3000 ש''ח כולל עבודה (צריך לבדוק בקבלה בדיוק כמה).

הקלאצ'ים אין לי מושג אבל הבנתי שאם מחליפים את מה שבאמת צריך זה סביב ה 8000 ש''ח.

הפלואנס ככל הנראה שומרת על הערך טוב מהמגאן!

פותח השרשור כאשר נתקל בבעיות גיר קרסו עמדו מאחורי האחריות והחליפו לו מחשב גיר וקלאצ'ים ככה שכנראה ניתן לסמוך עליהם רק תוודא שאין אותיות קטנות לגבי הגיר...

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב חברה אז אחרי שנה ו3 חודשים המגאן נמכרה.

נמכרה נטו בישביל התייעלות כספית ולא בגלל תקלות או אחזקה יקרה.

המחיר נמוך ממה שרציתי לקבל ואני הייתי שמח לקנות במחיר שמכרתי (: .

המחליפה נקנתה כבר לפני 3 שבועות אבל בעיקר עמדה בצד וזכתה לטיפול ענק וחידושים כאלה ואחרים.

סהכ מרוצה מאוד מהרנו, חסכוניות, חזקה יחסית, אין תלונות על חוסר מקום, אבל יש מקום לשיפור כמו מערכת ורמקולים נורמלים ( שהרכב 2006 שקניתי עכשיו עם מערכת ורמקולים מקוריים פי שתיים איכותיים ).

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל בבקשה לקחת זמן ולכתוב ביקורת אחזקה והתרשמות כוללת מהרכב היום, מנקודת מבט אובייקטיבית ?

יש לי פינה חמה למגאן בלב ואני עוקב קבוע אחרי System_X ואחריך על פוסטים בנושא, אשמח אם תוכל להרחיב קצת יותר על איך הרכב בכלליות מה היה שימושי מה פחות (איכות רמקולים זה פרמטר עיקרי בחשיבותו למעט מאוד מקהל יעד הרוכשים של הרכב הזה) איכות הנסיעה, קרקושים, סחיבה, הנדסת אנוש, וגם עלות אחזקה צריכת דלק אמיתית עם תוואי נסיעה, יתרונות חסרונות וכו' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל בבקשה לקחת זמן ולכתוב ביקורת אחזקה והתרשמות כוללת מהרכב היום, מנקודת מבט אובייקטיבית ?

יש לי פינה חמה למגאן בלב ואני עוקב קבוע אחרי System_X ואחריך על פוסטים בנושא, אשמח אם תוכל להרחיב קצת יותר על איך הרכב בכלליות מה היה שימושי מה פחות (איכות רמקולים זה פרמטר עיקרי בחשיבותו למעט מאוד מקהל יעד הרוכשים של הרכב הזה) איכות הנסיעה, קרקושים, סחיבה, הנדסת אנוש, וגם עלות אחזקה צריכת דלק אמיתית עם תוואי נסיעה, יתרונות חסרונות וכו' ?

אם תרצה אני יכול לרשום לך אפילו לפני שאני מוכר את הרכב [emoji6]

לאחרונה אני משתעשע ברעיון של המכירה אבל רק כי נמאס לי מהר וכי בא לי ממש להתפנק כדוגמת מונדיאו טיטניום 2.0 טורבו או משהו בסגנון, בכל מקרה כנראה שזה לא יקרה כרגע.

תקלות עד היום צינורית טורבו שהלכה + מחשב גיר.

טיפולים שבוצעו עד כה, החלפת שמן גיר, החלפת צמיגים מקדימה, החלפת רפידות קדימה ואחורה (אחורה היה דיי מיותר אבל כבר נקנו) ודיסקים קדימה, החלפת נוזל בלמים, מרווח טיפולים קודם לכל 15 אלף ק''מ, בטיפול 120k הוחלף גם פילטר סולר.

העלויות דיי נמוכות היות ואני רוכש חלפים עצמאית וחבר עושה לי הכל תמורת סכום סימלי (מלבד המחשב גיר כמובן והצינורית ואקום לטורבו שנעשו במורשה)

צריכת דלק ממוצעת באזור הררי 16 ק''מ לליטר כאשר במרבית הנסיעות הארוכות זה 2 מבוגרים + 2 ילדים + תא מטען עמוס חלקית.

קרקושים לא ממש קיימים, מרווח פנים דיי טוב אך לא הייתי מתנגד ליותר ותא מטען כמובן מעולה!

עלות החזקה ואמינות בנתיים טובים, חושש מעט מהגיר לעתיד (קלאצ'ים) ושומר לזה כסף בצד.

אין תלונות על הרכב סה''כ, כמו כן עשיתי איתו 30k בשנה.

12c02eff9e2c9e6ce3b7383d2e34536b.jpg

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו סיסטם, אותן תקלות חוץ משאצלי הוחלפו הקלאצים, גם ברקסים נוזל בלם וכו'.... נסיעה אצלי היא לא הכי רגועה וסיסטם יעיד על זה... אני עם בגז עמוס תמיד.

צריכת דלק של 16 17 18... תלוי ברגל.

חסרון ענקי הוא הרמקולים , פשוט זוועת עולם ורנו צריכים להתבייש בזה.

סהכ הייתי מרוצה מאוד מאוד מהרכב!! אני עשיתי 60 אלף בשנה.

המחליפה היא מרצדס c200 דיזל מונית.

אני יעלה בעתיד פוסט חדש על זה ועל כל מה שהחלפתי.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הגזמתם עם האיכות של הרמקולים ,ממליץ לשמוע רמקולים של ספייס סטאר להבין עד כמה אפשר לרדת באיכות.

אישית לי הם נשמעים בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאני אמרתי שדרגתי בגרושים מאיביי ואני מבסוט! לא כמו בימי נעוריי שהיה מגבר וקומפוננט וסאב וכו' אבל ביחס לרכב משפחתי בהחלט נהנה.

המערכת המקורית אגב הייתה בסדר להשמעת אוסף השירים של לולי בצורה שהילדה תהיה שמחה [emoji23]

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...