Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנב של כיסוי וונטיל

sharon.vosco
שימו לב! השרשור הזה בן 2460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חלק מכם אולי יצחקו עלי וזה בסדר, אבל יש לי גנב סדרתי של כיסויי וונטיל לרכב שלי. אני אוהב שלרכב שלי יהיה יותר מסתם כיסוי וונטיל העשוי פלסטיק שחור ולכן מזמין מאליאקספרס כיסוי אלומיניום שתואם לחישוקים שלי שהם של OZ Racing. הכיסויי וונטיל האלו עולים לי משהו כמו 20 ש"ח, אומנם לא המון כסף אבל יש מישהו שהרבה יותר מפעם אחת גונב אותם בלילה כשהרכב שלי חונה בבניין (כל אחד יכול להגיע לרכב). אפילו את הכסויי פלסטיק השחור הפשוט הוא היה גונב לי כך שנראה שמדובר במישהו שכאילו עושה לי דווקא או שיש לו קנאה חולנית או אלוהים יודע מה. הרי ראבק לגנוב כיסויי פלסטיק שחור מסכן שעולה גרוש וחצי ויותר מפעם אחת, לך תבין.

ככה נראים הכיסויי וונטיל שאני אוהב שיש לי על החישוקים:

20232c33531764b520ba85f980b9b991.jpg

בכל אופן אני כמובן מאוד מתעצבן מזה, מילא היה גונב פעם אחת, אבל חוזר וגונב עוד פעם ועוד פעם אז מה בדיוק יש לו לעשות עם יותר מארבעה כיסויים? אתם יודעים מה אם היה מבקש יפה הייתי בכייף נותן לו מתנה סט חדש ושלא יגע לי ברכב.

חשבתי פעם לעשות לו מארב בלילה, לתפוס אותו על חם אבל מצד אחד זה נשמע מפגר לגמרי ומצד שלישי אני חושש שאם אתפוס אותו על חם אני עוד עלול לשבור לו את הידיים ולהסתבך אח"כ. אני לא בן אדם אלים אבל משהו כזה בהחלט יכול לגרום לי להתפוצץ.

האמת מגיע לו שאשבור לו את הידיים לא?

.זה רכוש שלי, רכב שאני שומר עליו בקנאות ולא מתאים לי שאף אחד יתעסק איתו, גם אם זה "רק" לגנוב כיסויי של הוונטיל.

אולי חלקכם יגידו אז תשאיר את הוונטיל ללא כיסויי, זה כמובן אפשרי למרות שלכיסויי יש תפקיד בלמנוע מכל מיני לכלוכים להיכנס לפתח של הוונטיל. היו פעמים שנסעתי ללא הכיסוי תקופה מסוימת כדי לראות אולי הוא יתייאש אבל באותו לילה (!!!) שבו החזרתי את הכיסוי, כולל הכיסוי המסכן מהפלסטיק אז הוא בא בלילה וגנב אותו, כלומר הוא מידי לילה בא ובודק אם יש כיסוי חדש לוונטיל ואם יש גונב אותו!

השאלה שלי מה אתם הייתם ממליצים לי לעשות? לי באמת ובתמים שבא פעם אחת לתפוס את החרא הזה על חם ולשבור לו את הידיים, היום זה כיסוי וונטיל ומחר כבר יבוא לו לפרק לי חלקים מהרכב.

אשמח לקבל רעיונות יצירתיים ולשמוע אם גם לכם יצא להיתקל במקרה מסוג זה.

תודה!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אשמח לקבל רעיונות יצירתיים

תפרק אותם בכל יציאה מהרכב.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדים גונבים את הכיסויים, בדרך כלל בזוגות, עבור האופניים שלהם.

קניתי מצלמת דמה מאיביי עם אור אדום מהבהב, תליתי שלט ״אזהרה מצלמים״ בולט והגניבות חדלו.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו חבורת ילדים שכל הזמן גנבו לחבר ונטילים, גם אם היו שחורים רגילים.

הזמנתי לו סט עם נעילה, מין אלן קטן שמבריגים מהצד ומונע פתיחה.

אחרי כמה ימים היינו אצלו וקלטנו במצלמות אבטחה את חבורת הילדים נאבקים בונטיל דקות ארוכות, עד שויתרו ועברו לרכב הבא.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כיסוים מיוחדים עם נעילה שאי אפשר לפרק אותם ביד צריך מפתח אלן קטן

פתרון יצירתי אחר, לקנות כיסוים יפים משהו דלוקס אבל לפני שתרכיב אותם תשים עליהם את החומר שמגרד כמו זה שנמצא על הארונות חשמל

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הכיסויים עם הנעילות, תתפלאו גם אותם כבר גנבו לי בעבר, באים עם פלאייר ושולפים אותם. לא יאומן כמה שהגנבים האלו מוכנים לעשות בשביל חתיכת כיסוי וונטיל. מעבר לכך למה לגנוב דווקא ממני את כיסויי הפלסטיק הזול כשיש אותו גם ברכבים ליד ובהם הם לא נוגעים? זה כאילו שהוא עושה לי דווקא. לגבי החומר שמגרד, לא הצלחתי להבין על איזה חומר מדובר ומה הכוונה ששמים אותו על ארונות חשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שתגלה מי זה, תרכיב לו על הרכב ונטיל עם נעילה.

(קח את זה כהלצה, לא כהמלצה)

בכל מקרה הייתי בודק מי זה ואז מברר למה לעזאזל. תצלם אותו ותבוא בתלונה בדרך שתמצא לנכון.

תמיד יהיה אפשר לגנוב דבר כזה, הרי אתה לא תדביק את זה.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך לחבר לרכב וונטיל מחשמל, שברג שהגנב ייגע בו יחטוף שוק חשמלי שישאיר לו כוויה נוראית ביד, אולי ככה יילמד לקח...לעצם העניין באמת מסקרן אותי מי זה האידיוט הזה שאין לו מה לעשות בחיים חוץ מלבוא באמצע הלילה ולגנוב את זה, איך אומרים: fucking get a life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בד"כ ילדים, כמו שציין מאור, וציין

primekart,

עבור האופניים שלהם. לא יעזור לך כלום, גם את אלה עם

הנעילה עם קצת כוח הם מוציאים, ולפעמים גם הורסים לך את הוונטיל עצמו בגלל זה. אני הפסקתי לשים כאלה פשוט

כי אין לי כוח כל פעם להזמין, להרכיב, ואז מתחילה הספירה לאחור, מתי זה יעלם מהרכב.

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה לא להתייאש ולהרים ידים אבל ללא ספק מדובר בילדים מפגרים ועדיין למה לגנוב לי את הכיסויי מהפלסטיק השחור הפשוט ביותר ולא מרכבים אחרים? אפילו בדקתי שכאשר אני לא שם נניח שבוע שום כיסוי על הוונטיל הם לא גונבים מהרכב שחונה ליד שלי שעליו כן יש את כיסוי הפלסטיק הזול, כלומר מסיבה כלשהי הם עושים את זה רק לרכב שלי ולא לרכבים שחונים ליד, תאמין לי שבדקתי זאת. מסיבה זו זה נראה לי כמו מישהו שמסיבה כלשהי עושה לי דווקא, אולי בגלל שאני מטפח את הרכב שלי אבל זו לא פרארי, כולה סיאט לאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך לחבר לרכב וונטיל מחשמל, שברג שהגנב ייגע בו יחטוף שוק חשמלי שישאיר לו כוויה נוראית ביד, אולי ככה יילמד לקח...לעצם העניין באמת מסקרן אותי מי זה האידיוט הזה שאין לו מה לעשות בחיים חוץ מלבוא באמצע הלילה ולגנוב את זה, איך אומרים: fucking get a life

במדינה הזאת לא בטוח שלא תגיע למשפט על זה שחישמלת אותו כאמצעי הגנה נגד גניבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...