Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מערכת אודיאו בארה"ב

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 2458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיכום קצר שלי ב mbworld:

https://mbworld.org/forums/audio-electronics/637530-w211-2011-need-help-faulty-avant-2-radio.html#post7218284

אשמח להתייעץ עם מישהו כמו יוסי אלפיין אך אין לי הרבה תקווה, זו לא בעיית התקנה/הגדרות אלא שפשוט זימברו אותי עם רדיו מדבקה שהוא לא יותר מרדיו דיסק עם דיבורית. כרגע מה שנשאר לי להשאר כרגע עם הזבל הזה (אבל אני חייב להשיג מדריך משתמש!) כי אני חייב את הדיבורית ולנסות למצוא משהו יותר טוב תוך כדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכוונה היתה שתתיעץ עם יוסי על פתרון חליפי, אני לא חושב שאתה מתכוון להשאר עם הפתרון הזה הרבה זמן, זה די ברור.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי מייל ליוסי אולם ללא מספר הטלפון שלי למרבה הצער, הוא חזר אלי ושלחתי שוב עם מספר הטלפון שלי.

עוד כמה אכזבות שאני מגלה בזבל הזה:

-הרדיו אמור להיות אנדרויד 6 (מהאתר שלהם "Mercedes-Benz E-Class CLS Android 6.0 Lollipop GPS Navigation System W211 W219") אבל בהגדרות מופיע 5.1.1...

-הצלחתי לבצע שיקוף של הטלפון על המסך של הרדיו אבל אין שמע. הזבל הזה לא יכול להריץ את שתי המשימות במקביל, ברגע שאני מנסה להפעיל את ה WAZE הרדיו מפסיק לעבוד.

-החוסר באפשרות לדלג בין אפליקציות מאוד מתסכל, הפעלת אפליקצייה לא מובנית ברדיו (להבדיל, האפליקצייות המובנות הן האפליקצייות שבאות במקור כגון הרדיו, נגן ה CD וכו') מסתיימת ברגע שמפעילים אחרת ולא ניתן לחזור אליה ישירות. כלומר, אם אני מפעיל משהו ע"י לחיצת האייקון שלו שנמצא איפה שהוא במסך האחרון אז לחיצה על "רדיו" כדי להחליף תחנה מאלצת אותי להתחיל את כל תהיך הפעלת האפליקצייה מחדש.

-הרדיו לא רואה את הטלפון כדיסק בסייר קבצים, לא ניתן לנגן מהרדיו את השירים שנמצאים בטלפון.

-תאורת המסך חלשה מאוד, בנסיעה ביום המסך כמעט חסר שימוש.

-לא הצלחתי להפעיל את תאורת המקשים. בהגדרות ניתן לבחור את הצבע בו יאירו אבל כשיוצאים מההגדרות הם נכבים, בנסיעה בלילה המקשים חסרי שימוש.

-יש ציפצוף/תיקתוק מחורבן כשמסובבים את כפתור הווליום (הלו! אני משנה את הווליום ומקבל משוב מיידי על הסיבוב. אל תעזרו לי), לא הצלחתי לבטל אותו.

זה לבנתיים, נראה מה עוד יעלה...

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הכי כואב לראות חבר פורום כמו חיים עושה לעצמו את זה:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עושה את זה לעצמי, רמאים סיניים מחוריינים עושים לי את זה!

קצת עידכונים:

ה Wi-Fi Hot spot סוף סוף עובד לי כמו שצריך, ב AVIAN הקודם הקישוריות רשת ב Wi-Fi לא עבדה ואילו דרך ה BT כן, כאן זה הפוך. הבעייה הייתה שאני כרגע עם טלפון חדש והגדרות ה Wi-Fi שונות כך שהסתבכתי. הצלחתי לחבר את הרדיו לאינטרנט (לכמה שניות בהפסקת צהריים, אני מקווה כי לא יתעוררו בעיות) ולהפעיל וויז, עדיין קשה לראות משהו עם המסך החלשלוש הזה כך שאחזיק חתיכת קרטון של מנגל בין הכיסאות לכשיתעורר הצורך.

הצלחתי לבטל את הציפצוף/תיקתוק המחורבן כשמסובבים את כפתור הווליום, איפהשהו בהגדרות.

בעיית הכפתורים עדיין מטרידה.

הקישוריות רשת מקטינה את הנחיצות של שיקוף הטלפון.

אוקצור, ביזבוז זמן של יותר משבוע עקב חוסר שירות וחוסר תיעוד של הסינים הדפוקים האלה. כבר הזהרתי מלרכוש AVIAN ? אם לא, אז: אל תתקרבו לזבל הזה.

דיברתי עם יוסי מאלפין אתמול וההמלצה שלו הייתה חד משמעית: לא לרכוש מערכות סיניות עקב בעיות אמינות ואיכות שמע אלא לרכוש מערכתbrand name כלשהי (לאו דווקא למרצדס) כגון "פייוניר" ולהתקין אותה בחלל הרדיו באמצעות מתאם צמה ומתאם פלסטיק למסך. חיפוש קצר העלה כי ישנה מערכת מתאימה של "פייוניר" AVH-X8850BT במחיר של 5590 ש"ח (לא כולל מתאמים והרכבה). היחידה לא כוללת GPS ווורסיית אנדרואיד שמוצגת במפרט היא לא סטנדרטית (Android Auto), לא מצאתי הרבה חומר בנושא הזה אך ישנה חיבוריות מובנית לטלפון סלולרי אבל לא בטוח בנוגע לקישוריות רשת.

אני כבר לא בטוח לאן להמשיך:

מצד אחד, הרדיו של פיוניר אמנם איכותי יותר ועם איכות שמע גבוה יותר (אפילו שכרגע זה קצתOver killing בשביל 8 רמקולים בינוניים פלוס), קנייתbrand name , הרכבה בארץ וקבלת אחריות היא שיקול מאוד חשוב אחרי מה שאכלתי בשנה וחצי האחרונות מהדבילים הסינים.

מצד שני, הוא נטול GPS לפי מה שראיתי ואני חושש מוורסיית אנדרואיד לא סטנדרטית. בכל מקרה, כדי להגיע לרמה שתנצל את יכולות האודיאו העדיפות יש להחליף את כל הרמקולים הקיימים לקצת יותר טובים. אם מתי שהוא יהיה לי כח לפרק את התא מטען והמושבים האחוריים אשים כבר סט H&K איכותי ומגבר דיגיטלי שיוזן ישירות מיחידת הרדיו, במקרה זה איכות המגבר ברדיו הופכת לזניחה.

מצד אחד, לרדיו הסיני יש איכות קול לא ממש מדהימה (אני חושב שכל היצרנים משתמשים בחומרה דומה), לא מרגיש ממש איכותי עם המסך החלש שלו וסובל מאוסף בעיות קטנות ומציקות. המיקרופון המובנה הפנימי שלו עלוב ברמה זוועתית ואאלץ לבצע שוב (פעם חמישית או יותר?) פו"ה כדי לחבר את המיקרופון החיצוני כדי שיהיה אפשר להבין אותי בטלפון.

מצד שני, בתכלס, רוב הדברים שאני צריך ביום יום דורשים אנדרויאד ואני לא בטוח כי ה"פייוניר" יענה על הדרישות, בדרך כלל אני משתמש ברדיו ל:

כמעט תמיד וויז

חלק גדול מהזמן מוזיקה (MP3 צרובים על DVD ורדיו אינטרנטי)

קצת כטלפון.

טיפה לישומי אנדרואיד שונים (OBD וכו')

(בגדול, אשמח להוסיף בעתיד מצלמה אחורית ומצלמת דרך אבל זה לא ממש קריטי).

בעצם, דבר ראשון, בא ניתן לרדיו הזה לעבוד מספר חודשים בלי שיעלה עשן/יפסיק בפיתאומיות לעבוד/יתאדה/משהו אחר. אם הוא ילך אז אפסיק עם ההרפתקאה הסינית, אם לא, אראה אם מספק את הדרישות היום-יומיות ואז אולי אנסה את מה ש lanosforce הציע שנה שעברה לשיפור איכות האודיאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים כשתרצה לנסות פרוייקט אינטגרציה, אם תרצה, תיעזר בי.

אתה מוזמן לראות את הפרוייקט שלי בכדי להבין במה מדובר ואוכל לנסות להפגיש בינך לבין חבר פורום אחר עם בנצית שעשינו בה את הפרוייקט שהצעתי לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה lanosforce, בנתיים הכל עובד (טפו, טפו, טפו) וברגע שארגיש שהמערכת יציבה ולא תתקלקל אשמח להמשיך לשלב הבא, ד"א, אתמול בערב שמתי לב כי הכפתורים (כנראה) באמת מוארים, נראה כאילו שהמערכת דורשת איתחול לפני שהיא משתמשת בהגדרות התאורה ששונו.

בזמנו (לפני יותר משנה...) התחלתי להתעניין בשידרוג (ביט PLAY של אודיסון המתחבר ליציאת האות הדיגיטלי של הרדיו) אבל הפסקתי שהחלו הבעיות. ממה שראיתי ישנם מספר אתגרים:

-האם היציאה הדיגיטלית של המגבר היא שיקוף מלא של היציאה האנלוגית? אחרת חלק מהסיגנלים (רדיו, CD) עלולים להעלם.

-האם הרדיו מייצר סיגנל דיגיטלי בפורמט 5.1 כאשר ישנם רק שני ערוצים?

ומבחינה ישומית:

-מציאת רמקולים איכותיים מספיק במחיר שפוי

-פו"ה של המושבים האחוריים ודיפון תא המטען כדי להתקין את שלישיית הרמקולים מאחורה (הרכב תומך בקונפיגורצייה של 11 רמקולים: שניים לכל דלת ועוד שניים מידראנג' ואחד סאב במדף האחורי)

-חיווט מיחידת האודיאו בלוח השעונים אל המגבר בתא המטען וחיווט ממנו אל רמקולי הדלתות.

הבנצית שעשיתם בה את הפרוייקט היא W211?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו משהו משעשע, העלתי את הנושא בפורום של ב mbworld (https://mbworld.org/forums/e-class-w211/675381-some-questions-about-avian-s-android-511-piece-crap-audio-unit.html#post7227909) והזכרתי את הרמאות של AVIAN שמציינת כי הרדיו עובד עם אנדרואיד 6 בזמן שמה שיש לי באמת הוא אנדרואיד 5.1.1

נכנסתי היום ללינק של AVIAN (https://avinusa.com/mercedes-benz-e-...w211-w219.html) והפלא ופלא, אין יותר את הדף!

כתבתי שם שלא ידאגו, שמרתי עותק של הדף במחשב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההימור שלי - גם חסמו לך את היוזר ואת הIP וגם הצמידו לך מזהה תוכן כלשהו בHEADER

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב, גם מהמחשב של העבודה אני רואה את ה 404. אתה רואה את הדף המקורי?

בכל מקרה, לשם מה? כל פריאר אחר שיגש לשם ויראה את הדף שמצהיר על אנדרויאד 6 יגלה את השקר גם הוא.

אולי אוציא את התותחים הכבדים (XDA) ואנסה לתקן לבד.

https://forum.xda-developers.com/android-auto/mtcb-software-development/rom-malaysk-roms-lollipop-5-1-1-mtcb-t3394209

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי, ברגע שאתה צריך להחזיק נפנף של מנגל במרצדס ששווה רבע דירה (חדשה) רק בכדי לראות את תוכן המסך ביום שטוף שמש (כשבארץ שלנו כמעט כולם כאלו) - זה כבר הופך את הכל למיותר.

מה הטעם? אז תתקין אנדרואיד 6 ורב הבעיות יפתרו - אתה עדיין לא רואה את מה שמוצג על המסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבה הצער, צודק, אך זו בעייה מוכרת אצלי. הרכב שלי (כנראה הספציפי הזה עם רמת הגימור "אוונגארד" וריפוד בהיר) הוא זוועתי ביום שמש קצת לפני/אחרי הצהריים. פס הניקל בלוח השעונים והפורמייקה פשוט מסנוורים בעוצמה בזמן נהיגה שלפעמים אני זורק שם מגבת כדי שאוכל לנסוע ולראות את הכביש.

אני חושב שכדאי שאשאר במצב הנוכחי, ה 5.5.1 ניתן לשימוש והוא נסבל. אז לא נורא, גם ככה התחלתי לעבור מ DVD ל SD כך שהאפליקצייה הדפוקה שלהם נהפכה להיות פחות חשובה.

השלב הבא (בהנחה כי הכל ימשיך לעבוד כראוי) הוא חיבור המצלמה האחורית. עלה לי איזה חצי רעיון לא אפוי עד הסוף שאם כבר מעבירים את החוט למצלמה אז להעביר אותו בתוך צינור שרשור או סיליקון גמיש כדי להכין את התשתית למגבר האחורי...

ד"א, בדקת את הדף המקורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[h=1]Whoops, our bad...[/h]

בהחלט הרוע שלהם :-P

תפרק את הפס ניקל חיים ותדביק לו מדבקת ויניל בגימור קרבון או עץ מהגוני - יראה יפה באותה מידה ולא יסנוור אותך ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי היום ללינק של AVIAN (https://avinusa.com/mercedes-benz-e-...w211-w219.html) והפלא ופלא, אין יותר את הדף! כתבתי שם שלא ידאגו, שמרתי עותק של הדף במחשב...

הלינק לדעתי שבור או שפשוט עבר כתובת.

דרך דפדוף באתר שלהם אפשר להגיע ל:

https://avinusa.com/mercedes-benz-e-class-cls-android-6-0-marshmallow-gps-navigation-system-w211-w219.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...